środa, 20 czerwca 2018 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przełom w sprawie Jaroszewiczów

Z informacji przekazanych przez Zbigniewa Ziobrę wynika, że dwie osoby przyznały się do winy. – Dwóch sprawców zabójstwa, którym ogłoszono zarzuty i przesłuchano jako podejrzanych w tej sprawie, przyznało się do popełnienia tej zbrodni i opisało szczegóły przebiegu przestępstwa zabójstwa oraz rabunku – poinformował prokurator generalny. Jak dodał, trzecia osoba nie przyznała się i odmówiła składania wyjaśnień.

https://dorzeczy.pl/kraj/58807/Przelom-ws-zabojstwa-Jaroszewiczow-Ziobro-Zarzuty-dla-trzech-osob-dwie-przyznaly-sie-do-winy.html

BRAWO PANIE MINISTRZE!

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Przełom w sprawie Jaroszewiczów

...ale czy warto było..?, chyba, że PiSlamiści sprawcom nagrody przyznają..., poza tym nie jest to żadna ministra zasługa, zwyczajnie zapuszkowani za inne przestępstwa zaczęli sypać na siebie wzajemnie....

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Za poslednie Ziobro go, tego zero...

urbi et orbi !!!

To dziennikarz Tomasz Sekielski zrobił film dokumentalny o tym zabójstwie i dotarł do dowodów, odcisków palców.
Zrobił całą robotę za Policje, a teraz bezczelny Ziobro będzie sie chwalił.

Dziennikarstwo przez duże D.
Teraz robi dokument o pedofilii w polskim kościele.

\"
Sekielski
20 min ·

Gdy w lutym zeszłego roku chciałem przekazać odnalezione dowody w sprawie zabójstwa Jaroszewiczów ministrowi sprawiedliwości, ani pan Ziobro, ani jego zastępcy nie byli zainteresowani spotkaniem!!! Dziś słyszę, że to ich wielki sukces. Brawo Wy! Mam nadzieję, że równie skuteczni będziecie po obejrzeniu mojego filmu o księżach pedofilach (patronite.pl/sekielski). O sprawie Jaroszewiczów porozmawiam dzisiaj o 18:00 w TVN 24 (Tak jest), o 19:00 w Faktach TVN i o 20:30 w Polsat News.\"

Zero to bezczelny typ.
Ale Trybunał Stanu go nie ominie drugi raz

Dobrze, że ta zbrodnia się wyjaśniła, lepiej późno niż wcale.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0