piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

www.zespolselect.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

Wybieracie się na tą imprezę?
Piwo po 4 zł kiełbaski, karkówka po 5zł
Znalazłem info na profilu facebookowym Magdy Gessler. Ona sama ma być u nas w Nowogrodzie o 18

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

Pierekaczewnik , Ty Ruski jesteś? Jakiś dziwny login masz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

300-500 zł za salę....boscheeeee komu się opłaca wypożyczać salę za takie pieniądze??To musi być syf totalny....na 18stkę wynajmowałam za 800zł, a ktoś mówi o weselu i sali za 300-500........MASAKRA! Po co robić wesele w jakiejś melinie....to zatraca ideę wesela, rozumiem, że można wynająć salę, kucharkę i na pewno bardzo oszczędzić, ale ludzie gdzie jest sala na wesele do wynajęcia za te pieniądze i co to za melina?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

Witam gdzie mogę kupić wagę sklepową do 30 kg?
(Tanią i dobrą)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

Narzekacie na szpital łomżyński, a myślicie że w innych szpitalach jest inaczej? Poród z natury nie jest lekki i tyle. Póki co nie działo tu się nic złego z dziećmi, nie było jakiś ciężkich zakażeń tak jak słyszy się w innych szpitalach, a oddział wczesnonoworodkowy jest jednym z lepszych w Polsce. W Białym u Arciszewskich jak się zapłaci to owszem traktują super, ale jak z dzieckiem dzieje się coś złego to i tak wysyłają do szpitala. Więc albo, albo. Decyzja należy do rodzących.
Ja tam rodziłam i nie narzekam. Opieka może nie super, ale w porządku. W razie wątpliwości można się tam kogoś zapytać. Trzeba ze sobą zabrać komplet ubrań dla siebie i dziecka, komplet przyborów podręcznych, wyprawkę dla dziecka, bo nawet z pieluchami był problem (były pod lekkim nadzorem). Ubranka dla dzieci są na miejscu, ale wolałam swoje.
Sale poporodowe są dostępne, ale tylko jak się zwolnią. Nie można ich z góry zabukować.
Ja dziecku przemywałam pępek spirytusem, bo woda może doprowadzić do zakażenia a potem mogą pojawić się problemy. Szczerze mówiąc to nie styryliwałam dziecku ubranek przez ich prasowanie, a wychował się bez żadnych problemów. Nie jestem nadgorliwa i tyle. Wystarczył tylko dobry proszek dla dzieci.
I radzę mieć dystans do porad w gazetach dla dzieci, bo niektóre z nich są na przerost. Każde dziecko inaczej rośnie i się rozwija. Najważniejsza jest własna intuicja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

Ps. Rodziłam w szpitalu łomżyńskim, bo wyszedł błąd skrótowy. I nie dałam żadnych łapówek, jak niektórzy to wspominali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

Zawody strzeleckie będą odbywać się do godz. 16.00
Pozostałe atrakcję do wieczora.
Zapraszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

supergirl2 ujęła dokładnie w słowach co miałem do powiedzenia, no i jeszcze krypto reklama Baru Alicja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

do "supergirl2"
Nie podamy gdzie i które sale, bo posądzicie o reklamy.... a tutaj nie o to chodzi.
Jeśli ktoś mówi o" syfie totalnym i na 18 za 8oo zł"- to proszę się nauczyć szukać i nie czekać na wygody....
Proszę rozejrzeć się za remizami strażackimi ( oczywiście nie wszystkie)
lub innymi lokalami użyteczności publicznej, a na pewno znajdziesz jak zechcesz i nie SYF....
Powodzenia w szukaniu i jak na 18- 800zł , to najlepiej zrób wesele w np. Gołębiewskim w Mikołajkach....i to cały kompleks wynająć na tydzień...
Pozdrawiamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

Marudo;-)

Podzielę się ,oddam połowę.Pasuje?


Czy ktos jeszcze chce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

oz napisał(a):

> Pielęgniarstwo , to duża nobilitacja dla dziewuszek z
> okolicznych wiosek.
masz jakiś problem? jesli nie to zamknij mordę szlachcicu;*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

Robi śmiech jak dostają telefon od obywatel który często donosi to przyjadą bo mus bo porządny obywatel może na nich donieść że przyjmują zgłoszenia a nie interweniują;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

Tak to k***a każdy narzeka że Łomża nic nie ma, a jak zaczęli coś robić to znajdzie jakiś pajac któremu żal ptaszków i zasyfionej rzeki. Chłopie idź się odlej i zacznij normalnie myśleć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

kittka701 a te 'u/ó' z powodu że muszę za chwile streścić mamie to co przeczytałem a nic a nic z tego nie zrozumiałem :(

ps. Dziękuje za pozdrowienia mama Cię też pozdrawia serdecznie. Mogła byś którejś niedziele po sumie przyjść na rodzinny obiadek?:)
Sam tylko umiem wodę na erbatę ugotować mama mnie we wszystkim wyręcza;)

p.s Kurcze tak dużo o Tobie wiem a nie zapytałem się jaką lubisz kuchnie polska czy insza ?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

rzepicha a to kary godne nie dziwię się Twojej reakcji środek i słońce działają na nie korzyść po prostu cham można by było to mniej radykalny sposób zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

atlantik najlepsi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

Takie pytanie nasuwa mi się również w odniesieniu do kobiet ;) Widocznie słabo się rozglądasz, jak chcesz żebym Ci pomógł to daj znać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Kaczyńskiego o nazwie Duda - Polska w Unii jak pod zaborami.

Widać , że tego typu tematy co jakiś czas występują także mały hint dla właścicieli tego "portalu". Zróbcie jakąś randkownię lub cokolwiek. Jakąś rubrykę gdzie tacy ludzie jak clarisa86 będą mogli zostawić o sobie krótkie info ( czyli czy jest przystojna, normalna i wolna ;>) i niech się ludziki umawiają na jakiś spacer czy co tam wolą. Na takim regionalnym "portalu" łatwiej kogoś znaleźć niż na tych wielkich ogólnopolskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org