niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Z serii: \"Wystarczy nie kraść - można rabować\" tym razem o wpłatach na rzecz partii Ziobry


frotka

nie kumam, popatrz w archiwum, czy nie byłem jednym z pierwszych który poparł tą akcję ?

PS:
czynnie głosuję, może nie codziennie ale tak...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z serii: \\\"Wystarczy nie kraść - można rabować\\\" tym razem o wpłatach na rzecz partii Ziobry

no widzisz, są gusta i guściki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z serii: \\\"Wystarczy nie kraść - można rabować\\\" tym razem o wpłatach na rzecz partii Ziobry

Autor: zezowate szczęscie

to było w przenośni i do frotki..

więc??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z serii: \\\\\\\"Wystarczy nie kraść - można rabować\\\\\\\" tym razem o wpłatach na rzecz partii Ziobry



Trochę potarmosić to się budzi ;)

Łomża 20 lat temu

http://www.youtube.com/watch?v=skymq2V_-Tg



Moje miasto Łomża

http://www.youtube.com/watch?v=jlUV3PV1RvA

.....tu chodzą do tyłu miejskie zegary. Dworcowe upiory wtulone we wnękę poznają żeś wrócił z dalekiej podróży ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z serii: \\\"Wystarczy nie kraść - można rabować\\\" tym razem o wpłatach na rzecz partii Ziobry

zezowate szczęscie

WIERZĘ W TO Z CAŁEGO SERCA ;)
Jest Nas coraz więcej :)


Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
i mocno wierzę w to,
że ten świat
nie zginie nigdy dzięki nim.
Nie! Nie! Nie!
Przyszedł już czas,
najwyższy czas,
nienawiść zniszczyć w sobie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z serii: \\\"Wystarczy nie kraść - można rabować\\\" tym razem o wpłatach na rzecz partii Ziobry

mam pytanie, czy ktoś zdecydowałby się dać swoje dziecko do nowo otwartego niepublicznego przedszkola z grupą żłobkową, nie mówię o prywatnym gdzie tak naprawdę obowiązuje połowa przepisów co niepubliczne, proszę o poważne odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z serii: \\\"Wystarczy nie kraść - można rabować\\\" tym razem o wpłatach na rzecz partii Ziobry

w kaulfandzie i Marzenie :) ale musisz tam zadzwonić i zapytać do której dokładnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z serii: \\\"Wystarczy nie kraść - można rabować\\\" tym razem o wpłatach na rzecz partii Ziobry

wraca wieczorem... może jest jaka kobieta w podobnej sytuacji i chce ten czas wykorzystać? m25

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org