piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do paplik i jemu podobnych

86 215 03 69 numer tel do apteki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych


Trzeba korzystać ze słońca :)

http://www.youtube.com/watch?v=GKJv_29-1fo&feature=fvst



MIŁEGO DNIA :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

dariaa888
Nie wiem co skłoniło Cię do szukania pomocy na tym trolowisku. Pamiętaj, że w Polsce brzuch kobiety nie jest jej własnością. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Adacho, skąd takie rewelacje że to chwyt marketingowy? To jakieś własne przemyślenia? Czy są jakieś materiały na ten temat?
Najpierw zbudowano reduty ziemne, później po drugiej stronie Narwii forty - wszystko miało tworzyć twierdzę okrężną służącą obronie przeprawy przez Narew.
A co to było w takim razie?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

słońce ... hmmm
ja też chiba zaraz wyskocze na ...?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Bo pewnie jest jeszcze smarkulą i lekarz mógłby zechcieć kontaktu z rodzicami, którzy to spraliby jej dupsko. Niestety chęć bycia dorosłym nie idzie w parze z jedną z cech osób dorosłych, czyli odpowiedzialnością i ponoszeniem konsekwencji swojego postępowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

ForumowyTroll ironia w ostatnim zdaniu swiadczy o twoim poziomie. Brzuch kobiety jest jej wlasnoscia, ale skoro decyduje sie na wspolzycie to liczy sie z konsekwencjami, a nie "wpadne to wezme piguly albo skrobne" to zawsze jest zywa istota, nie wazne jak wyglada na danym poziomie rozwoju. Nie jestem super wierzacy, ale kur* i braku odpowiedzialnosci nie trawie.
Do autorki. Skoncz moze najpierw 18lat, piep* sie chcesz, ale do lekarza to juz sie boisz isc. Zachowaj sie jak dojrzala osoba skoro za takowa sie uwazasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

P.A.
Ty za to pokazałeś poziom. W takim razie może napiszesz wszystkim dlaczego młode matki zabijają niemowlęta. Dlaczego tyle dzieci z domów dziecka nie ma rodzin. Trochę Ci pomogę. To po pierwsze przez brak edukacji młodych ludzi, po drugie przez właśnie takie nastawienie społeczeństwa jakiego sam dałeś przykład. Wszyscy nagle tacy święci k***a. Przypomnijcie sobie jak to było z Wami. Część z Was z pewnością nie "wpadła" po prostu mając szczęście.
Być może podjęła taką a nie inną decyzję bo nie ma warunków do utrzymania dziecka? Co wtedy? Ma ,jak somalijczycy, mimo wszystko rodzić chociaż brzdąc będzie miał marny los i biedę?
Zobacz jak wygląda zapłodniona komórka jajowa po upływie 72 godzin. Na koniec - Nie, brzuch kobiety w Polsce nie jest jej własnością. Przynajmniej wszyscy w tym wątku to potwierdzacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Fajną dziewczynę? Jest to zależne od tego, czym wracasz i z czym wracasz.
Chociaż możesz trafić na wyjątek od reguły.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

o domach dziecka i dzieciach w potrzebie moglibysmy duzo dyskutowac i zapewniam Cie ze w 30procentach nie bedziesz wiedzial na ten temat tyle co powinienes, nie bez powodu od 12lat w tym siedze i pomagam. Antykoncepcja, a co to ma wspolnego z dojrzaloscia. Dla mnie dorosla osoba ma swiadomosc, ze nawet stosujac antykoncepcje ma mozliwosc wpadki i wie na co sie decyduje. To wlasnie swiadczy o tym poziomie, do ktorego Ci daleko. Dla mnie matka, ktora zabija dziecko jest rownorzedna z ta, ktora zabija plod, bo wpadla, albo niedojrzala do macierzynstwa. Nie dojrzales to sie nie pier* jakby nic sie nie mialo stac.
Jestem za sterylizacja kobiet z rodzin patologicznych, ktore niejednokrotnie rodza dzieci jedno po drugim i kazde trafia do rodzin zastepczych lud domow dziecka. Jestem za aborcja w uzasadnionych przypadkach jak gwalt czy zagrozenie zycia matki czy dziecka, a nie dlatego, ze ktos chcial sie piep* i nie zdawal sobie sprawy z konsekwencji albo go nie stac potem na utrzymanie dziecka. Jezeli sie na cos decyduje to wiem jakie sa za i przeciw i to jest wlasnie doroslosc i swiadome podejmowanie decyzji. W tym zawiera sie wszystko. Jezeli tego nie potrafisz pojac to jestes deb.ilem. Prosciej nie mozna tego ujac. I swietoje* jak to ujmujesz nie jestem, chyba, ze w twoim rozumowaniu jest to rownorzedne z rozwaga i swiadomoscia, to wtedy tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

tego leku bez recepty nie dostaniesz poczytaj sobie na forach o tym leku i innych podobnych musi byc recepta od jakiegokolwiek lekarza , ale lekarz roziny napewno ci tego nie wypisze bo wie co to jest.. najlepiej prywatna wizyta u ginekologa i recepta od reki . i rada ode mnie pomysl wczesniej zanim cos zrobisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Witam. Czy nie wie ktoś gdzie można kupić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

P.A.
Pięknie to wszystko rozpisałeś, sam lepiej bym tego nie zrobił ;)
Napisz proszę teraz , do której grupy zalicza się autorka tematu, jesteś tak pewny siebie to pewnie wiesz jak sytuacja wygląda...prawda? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

w Łomży nie ma. szukałam w lutym i nie znalazłam...Allegro.pl -tylko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

jak dla mnie autorka tematu to malolata, ktora albo sie nie zabezpieczyla, albo wlasnie nalezy do grupy osob, ktore nie zdaja sobie sprawy z konsekwencji tego co robia. Wiadomo sex fajnie, doroslosc itd ale konsekwencja juz nie. Teraz boi sie pojsc do lekarza, bo nie majac 18 lat musialaby przyznac sie przed rodzicami co i jak. Z reszta po wypowiedziach ludzi widze, ze to nie tylko moje zdanie.
Mam nadzieje, ze moja wypowiedz Cie usatysfakcjonuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Gdzie w Łomży i jakim kosztem przełożą mi silnik. Nie żaden swap bo to kojarzy się raczej ze zmianą na większy i mocniejszy silnik. Po prostu zamiana na taki sam silnik.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Nic nadzwyczajnego E36 z silnikiem 1.8.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

robciu, to tekst twojego zezowatego popychacza, albo nie zauważyłeś, albo zajęty jesteś szaloną jazdą na koniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

fanka bocianka

... to może niech zejdą do podziemia ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Podaj jaka karta graficzna tj.parametry.Przy tej konfiguracji moze pojdzie Dirt 2 ale o Dirt 3 mozesz smialo zapomniec.Tam trzeba miec mocna karte graficzna jak i wiecej ramu nie mowiac juz o duzo mocniejszym procesorze niz ten ktory masz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

ja nie ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

poszukaj na YouTube filmów szakala o fortach nawet głęboko się zapuszczał
nie chwaląc się znam forty te od Piątnicy dobrze wiem gdzie są Studzianki i zasypane wejścia i który bunkier miał jakie przeznaczenie





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

a czego przykładem jest ten twój wyraz ''gasarbajter''??? nawet wieśniaku nie umiesz poprawnie nic sklecić, o sensie tego wyrazu nie wspominając.
Ani to śmieszne, ani żałosne. Tak jak jego twórca. Yntelygent ze słomą w butach i krowianą na ryju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

gasarbajter

ty to jesteś INTELIGENTNY INACZEJ !
a twój wynik IQ odpowiada rozmiarowi mojego fiuta, módl się teraz , oby był jak najdłuższy , będzie lepiej dla ciebie,

ŻEGNAM OZIĘBLE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Dzień dobry.... zastałem Baśkę? ;)

http://www.youtube.com/watch?v=SCIvOsw0O-M&feature=fvwrel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

w pałacu kultury to były wystawy na wysokim poziomie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych


... czyli , kultura wysoka ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

misiu zegar masz słaby , jeśli się nie mylę w menażerze zadań wyłącz wszystkie procesy Windows live bo to obciąża kompa , zmień parametry czyli obniż parametry gry w pliku konfiguracyjnym gry dircie to chyba w znajduje się dokument settings jeśli gra dirt 1 a 3 są zrobione na tym samym silniku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

gasarbajter

ty masz jakiś kompleks na punkcie rodziców ? , masz do nich pretensję, że zrobili cię na próbę a póżniej zapomnieli utopić ?

psi synu ! wiedz, że twoje narodziny były wynikiem wady fabrycznej DUREX-u,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Maja karta graficzna to: ATI Mobility Radeon HD 3470

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

gasarbajter


Są ludzie i taborety, ale żeby się takim bałwanem urodzić to już przesada , ile twoja mama musiała zjeść śniegu, żeby urodzić takiego bałwana jak ty ?

Czy ty, wiesz jak zrobić głupie dziecko??? Nie??? To zapytaj rodziców!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Tylko jedno słowo na występującym tutaj poziomie przychodzi do głowy " O KU*WA"!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Hej ;) w tym roku zaczynam studia na SGGW kierunek Ekonomia (zaocznie) ;P czy jest ktoś z Łomży bądź okolic kto podziela mój wybór ?:) co sądzicie o tej uczelni ?? a może ktoś skończył ten kierunek ?? moim zdaniem pierwsze wrazenie robi całkiem niezle. Elegancki, duży kampus, wydaje sie ze na spokojnej czystej dzielnicy lepiej niz w centrum na UW.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

słoma z butów, zs napisała: "...jest też co najmniej dziwny, może żle to rozumie, ale odbieram to jako zachętę..."

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Szanowna Pani,
Jako obecny student UW mogę jedynie pogratulować wyboru ekonomicznego kierunku na "rolniczej" uczelni. Jeżeli SGGW robi na Tobie wrażenie tzn., że "wyrwałaś się ze wsi". Co gorsza nie znasz słów oznaczających: elegancję, spokój i wielkość, no ale cóż wkoncu jestes ze wsi :)

Pozdrawiam





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Byłam jakiś czas temu już po "rewolucji"... Hmmm... Żurek był smaczny lecz obsługa masakryczna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

gasarbajter

Czytając twoje głupkowate komentarze tak sobie z politowaniem myślę, że ty to miałeś trudne dzieciństwo, może pod górkę do szkoły ?, a naprawdę to jesteś jeszcze dzieciaku w brodziku intelektualnym. Chyba tak kochałeś szkołę, że ją p.ierdoliłeś a wyniosłeś z niej tylko kredę do tablicy, teraz są tego skutki. Może warto rozważyć reedukację, nie bój żaby, szkoła to nie budka z piwem, nie musisz tam chodzić codziennie,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

@ewciak
albo jak nei chcesz podawać maila to napisz wiadomość na: samorzad.wne.sggw@gmail.com :)

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

kup sobie konsole i bedziesz mial po problemie, wszystko Ci pójdzie i da sie pograc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

defraudator - wśasnie o to mi chodziło ;)
A możesz napisać jeszcze gdzie skupują takie jabłka?(jakis numer telefonu jak masz )
z góry bardzo dziękuje ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

ewciak14@onet.eu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

aa i dodam że jestem z łomży a nie spod łomży:D i wiekszość ludzi którzy ze mną studiują to osoby z samej Warszawy i okolic:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych


jaki tam z niego wróż, jak on nie ma czarnego kota i kryształowej kuli , tylko cyganka, cyganka prawdę Ci powie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

Widzę, że mój kolega już Ci podpowie co i jak :)
Jakby były jakieś pytania organizacyjne, to pisz na mój adres, który podałem wyżej :) Pomoge we wszystkim, jestem przewodniczącym samorządu studentów wne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do paplik i jemu podobnych

do pracy madziara się spóźnisz...:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org