piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
premier PiSlandii szkaluje Polaków za granicą

Ola - widzę, że strasznie lubisz się się udzielać w temacie psów. Twoja musi być racja, jak ktoś ma inne zdanie to jest "głupi". Jestem wolontariszką w schronisku, a zarazem inspektorem TOZ - u. Mam suczkę ze schroniska, ale to nie znaczy że ten kto nie wziął od nas, a kupił gdzieś tam to jest kimś gorszym. Każdy człowiek jest panem siebie, i robi jak uważa i chowa to co chce chować. Chce kupić psa wybranej rasy za mniejsze pieniądze niż wziąść kundelka ze schroniska, to jego wybór. Tak samo jak schronisko nie każdemu da psa. Nam też nie każdy jako przyszły właściciel odpowiada. Jeśli pracownicy
usłyszą od potencjalnych właścicieli, że pies otrzyma marne jedzenie i niezbyt dobre warunki bytowania też odmawia adopcji.
Pisałam że z przyjemnością BYM kupiła szczeniaka od suczki mieszkaniowej, niż z od hodowcy, ale nie kupię po pierwsze że już mam, a po drugie mam nadmiar psów do głaskania.
Jako inspektor wiele widziałam i hodowle z papierami i bez papierów, jest z tym różnie, ale miłości do zwierząt tam nie ma.
To, że własciciel swoją ukochaną, rasową sunię zapłodni, aby kupic komputer dzieciom, czy telewizor to nie zbrodnia, gorzej jak ludzie zapładniają swoje kundelki , bo suka musi chociaż raz mieć szczeniaki, bo inaczej zgłupieje.
Ola - moich słów nie przekręcaj i nie wyolbrzymiaj i nie rób ze mnie idiotki. Ja działam czynami , a nie wymądrzam sie na okrągło na forum tak jak ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier PiSlandii szkaluje Polaków za granicą

Takie spotkania są co roku i nic z nich nie wynika, teraz przed wyborami pan grabarczyk(celowo z małej litery- nie mam do niego ani grama szacunku, za to co robi, a właściwie, że nic nie robi z transportem w Polsce) zapewne będzie obiecywał, że zrobi wszystko by pomóc, ale po wyborach i tak odkręci się dupą...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier PiSlandii szkaluje Polaków za granicą

Nie wiem czy nowe władze miasta są świadome znaczenia kolei. Świadczy o tym to jak została zbyta interpelacja radnej Śledziewskiej: http://um.lomza.pl/bip/zalaczniki/art/110615142347.pdf (trzecia od dołu).

W każdym razie o kolej do Łomży, a zwłaszcza zabezpieczenie w Regionalnym Programie Operacyjnym na lata 2014-2020 śroków trzeba walczyć. To powinien być priorytet radnych Sejmiku z Łomży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier PiSlandii szkaluje Polaków za granicą

dobry dzień ???

co tam cieeeekaaaweegoo??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier PiSlandii szkaluje Polaków za granicą




NIE JEZDZIJ NA KROWIE,BO ZOBACZA I POWIEDZA
ZE BLIZNIAKI!
Ciezko bedzie rozroznic kto na kim jedzie.Cholercia!

hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier PiSlandii szkaluje Polaków za granicą

antyramę z waszymi wspólnymi zdjęciami :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier PiSlandii szkaluje Polaków za granicą

heheheh spać uciekać a nie marzyć o plaży przy księżycu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier PiSlandii szkaluje Polaków za granicą

24 luty!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier PiSlandii szkaluje Polaków za granicą

йетатс торис-йелк ьтибарг ен а 'хывел в онтарбо олед йециллирик ьтасип ǝısɐɹnƃnoʇuoɹd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier PiSlandii szkaluje Polaków za granicą

pobudka wstać koniom wody dać!!!!

ja już nieśpie:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier PiSlandii szkaluje Polaków za granicą

to i ja sie pisze jak wy idziecie xD hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org