wtorek, 11 grudnia 2018 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobra Zmiana POszła do lamusa?

Wybraliśmy rząd Prawa i Sprawiedliwości, a tymczasem ten rząd powoli, tak jak jesteśmy w stanie to znieść, zmienia się w rząd Platformy Obywatelskiej i Unii Wolności, czyli wszystkiego tego, co Polsce szkodziło.
Tak powiedział znany Witold Gadowski w swoim Komentarzu Tygodnia na YouTubie: https://www.youtube.com/watch?v=d0juphXR2pA

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Dobra Zmiana POszła do lamusa?

jednym zdaniem, podła zmiana nie wypaliła :)

Najbardziej wnerwił Gadowskiego nowy minister spraw zagranicznych.
Cytat: Który jest z najgorszego jądra Unii Wolności. Mówię o Jacku Czaputowiczu, założycielu ruchu Wolność i Pokój, co do którego mam coraz większe wątpliwości, czy rzeczywiście był założony przez młodych ludzi czy też może III Departament w tym maczał palce.

speech: nie wiem. Ale jest niepokój o nowych ministrów Morawieckiego.

Publicysta przypomniał, że Jacek Czaputowicz, to założyciel ruchu \"Wolność i Pokój\". Co do którego istnieją ogromne podejrzenia o niebezpieczne związki z SB. Ruch \"Wolność i Pokój\" okazał się wielką skazą na polskiej niepodległości. Po 1990 roku wleźli do Służb Specjalnych i MSZ i sprawili, że Polska dziś wygląda tak jak wygląda.
I dalej Gadowski mówi: Jacek Czaputowicz to przyjaciel Bartłomieja Sienkiewicza, Bogdana Klicha i wielu innych osób, które nie przysłużyły się dobrze Polsce. (…) Jest to człowiek, który od 1990 roku jest pracownikiem MSZ. Jacek Czaputowicz to członek korporacji Geremka, która zżarła i zniszczyła polską politykę zagraniczną i przetrawiła na neomarksistowski sposób. Ten człowiek jest dziś szefem ministerstwa spraw zagranicznych.

Kim są przyjaciele pana Czaputowicza? Kim jest Bartłomiej Sienkiewicz nie muszę przypominać. To on organizował prowokacje wobec patriotów. Np. podlpalenie budki pod ruską ambasadą w czasie Marszu Niepodległości.
Pan Klich też ma anty-zasługi - zniszczył Polską Armię.

przepraszam ja tego rządu nie wybierałem a tym bardziej tego szamba pis..oni już zrobili z tego kraju pośmiewisko i co robią ....a będzie jeszcze lepiej jak za prlu ...ciemnota i mongolia.....

Pośmiewisko to wy z siebie robicie, codziennie, stąd taka popularność PiS-u

po pierwsze primo rzeczywiste POparcie dla PiSlamskich nierządów POkazują wybory uzupełniające (np. PObliski Nowogród), w których kaczyści dostają lanie i żadne 500+ im nie POmoże, bo wszyscy wiedzą, że tej zaPOmogi nikt rodzinom nie odbierze, a zostanie ona zracjonalizowana tak, żeby docierała do wszystkich i wyłącznie do POtrzebujących takowej np. na pierwsze już dzieci...
po drugie primo zmiana jest POdła, a rekonstrukcja nierządu w kierunku jego wizerunkowego ucywilizowania tylko to POtwierdza, jednak to JarKaczowi nie wystarczy, żeby zamaskować to, co uczynił szkaradnym...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

nie dotyczy ....osobiśćie sam bym wszystkich co za tym pisem to pod mur kula w łeb lub zrobił stodołę i jak żydów w jedwabnem spalił ...z Maxxxem na czele łachem

Świstek ty lepiej uważaj na takie wpisy, bo drogo mogą ciebie kosztować....

Kasia

młody z białego, zastanów się co ty wypisujesz
takimi pomysłami sam stawiasz się w jednym szeregu z tymi oszołomami

Aby się zastanowić to najpierw trzeba mieć rozum, o co raczej nikt go nie podejrzewa. Idiota to mało powiedziane w tym przypadku. Kvrva debil ludzi by w stodołach palił, jakby mało kiedyś tego było!!!

Kasia

Widzisz Kaśka, ja zaprotestowałem, bo ganię takie postawy, niezależnie z której opcji pochodzą,

ale NIGDY nie czytałem tu abyś ty coś napisała na temat podobnych komentarzy twoich kolegów z forum

Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek widziała tu podobny wpis o paleniu ludzi w stodołach niczym Żydów!

Kasia

...no jakże kato-prawicowców można traktować jak jakichś tam Żydów..?!

Następny oszołom, któremu marzy się i na dodatek odwracający kota....

Kasia

Kaśka ... bo ty zawsze dziwnym trafem nie widzisz nic niestosownego we wpisach łotrów tobie podobnych,
a jakoś , jak tylko coś nie teges z drugiej strony,
zawsze jesteś na posterunku :)

PS: czy kiedykolwiek zwróciłaś uwagę na wpisy np. STRANSKY ?
NIE, a tu byli i tacy , co podpisywali się \" lajkami \" pod jego chamstwem
np. @kawossz, @Maxxx, @Polus vel Kalipso vel Fafa

... mało to tu razy ta ślepa menda Polus pisał w podobny sposób, co młody z białego, tego też nigdy nie zauważyłaś ? może i do stodoły ludzi nie chciał zaganiać, ale już do wieszania i topienia, to tu nawoływał !

Twisterowi widać solanka do łba przenika w śledziowej beczce.

De.wotka, nie przepuści zaczepki, jak chłop żywemu...

Faktycznie, nigdy nie ukrywałem że zdrajcy Polski i narodu powinni wisieć.

ślepcze, a kto jest tym niby zdrajcą narodu ? ty będziesz o tym decydował ?

Picza wy tu wszyscy jesteście siebie warci, a ja nie jestem aby tu chamów i poyebów nadzorować, bo nie przebywam tu 24 h na dobę,admin jest od tego.A dzisiejszy wpis odnoszący się do stodoły to jednak coś innego i to na tyle w tym temacie.

Kasia

Kto stara kvrvo?
Każdy kto działa na szkodę Polski i Polaków z korzyścią dla drugiego państwa. Jak również piastując ważne funkcje państwowe w Polsce, wypełnia polecenia innych państw szkodząc Polsce.
A kto taki, to każdy trochę myślący może skumać o kogo chodzi i kto jest kim.
Niedawno powieszono 6 portretów, co spowodowało straszne darcie mordy wśród folksdojczów.

babciu De.bilko , teraz też udajesz, że nie ma problemu z Fafa i jego postami ?

... na forum nie siedzisz 24/24/h a jakoś wpis młodego, po kilku minutach wyłapałaś :)

i nie pierdol bzdur, podobnych wpisów było tu już tysiące, a ty tego nigdy nie zauważyłaś ?

A ty sam nie zauważasz własnego tutaj pierd*lenia?

Nie dosyć że folksdojcz, to jeszcze i kretyn.

Fafa, do budy psi synu,

Picza twoje zauważam na 100% bo gorszego chama to ze świecą szukać w całym województwie, a teraz wybacz,u mnie pora obiadowa, a ty pluj dalej.

Kasia

Do budy? Zwolniłeś już u Azy?

Kaśka, wg zasady : kvrwa kvrwie łba nie urwie , popiera swojego chama, starą kvrwę Fafę
De.bilka ... i jak świni, pluć jej w ryj, to powie, że deszcz pada, nie ma problemu

stara torbo i tempa dzido, chamów to sobie szukaj w rodzinie i wśród swoich kolesi

... i stara cipa , babcia Kaśka ogon pod dvpe podkuliła :)

Wszelka dyskusja z prymitywnym chamem jest bezcelowa.
Po prostu, okazała się mądrzejszą. Jak zawsze zresztą.

Walka z g*wnem, nie szkodzi dla g*wna.

Dewotka nie raz pisała, że się zgadza ze Stranskim, największym bydlakiem, który jest za powtórką holocaustu i wybiciem lewaków.
Pisała nie raz, że sie z nim zgadza a ani razu, że się nie zgadza bo rżnie głupa, że nie widzi co on tu odwala.

Niedawno było tu mnóstwo wpisów ze zdjęciami świń, aby zdechli lewacy w męczarniach.
Nie widziałem aby ktoś protestował raczej okazywali zrozumienie, nawet korwinowiec nie dotyczy, czy kukizowiec automatyzacja, więc może darujcie sobie te lekcje kultury.

Łubudu i owszem pisałam i jest prawdą i to podtrzymuje że zgadzam się ze Stranskym.... Tylko zapomniałeś dodać, że się zgadzam,tyle, że...... zaznaczałam, że nie we wszystkim, nikt normalny nie jest za paleniem ludzi, kimkolwiek by byli. I jak już piszesz to poszukaj dokładnie, a gwarantuję ci, że znajdziesz mój wpis do Stranskiego, że przegiął w poście, po czym admin go zablokował.To tyle, a z drugiej strony dziwi mnie bardzo, że jakoś nie odnosicie się do wpisu Świstka tylko pieprzycie nie na temat jak mały Kazio po dużym piwie.

Kasia

taka sama zmiana jak Stocha w dzisiejszym konkursie...

Człowiek Bronisława Geremka na stanowisku szefa Ministerstwa Spraw Zagranicznych nie wywołuje żadnych reakcji na forum?

hehe chyba nikt ci nie odpowie.
Nie wiesz, ze każdy komuch, lewak, rusek, niemiec jak przechodzą do PIS to momentalnie stają się wzorem Polaka?

POdpalaczu POlskich WSI

...co oznacza takie szkaradne POjęcie jak \"człowiek Geremka\"..?, jeśli pracował pod jego kierownictwem to nie może być fachowcem od dyplomacji..?, jesli prokurator wojennego stanu, nagradzany za tę robotę medalem PZPR może dziś kierować prawodawstwem i POuczać o demokracji....

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

181207040305.jpg
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0