wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
O skutkach terroru politycznej poprawności na przykładzie wpływowego lobby

I jak chce mieszkanie.
Nie pasożytuje na społeczeństwie, wiem co to prezerwatywa, nie wyciągam ręki po zasiłek za to od lat płace podatki więc chyba mi się bardziej należy mieszkanie skoro jest wybudowane z pieniędzy moich i mi podobnych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O skutkach terroru politycznej poprawności na przykładzie wpływowego lobby

hej, ja osobiście mam audi a6 w automacie i jestem bardzo zadowolona oraz mój mąż. Jeździliśmy z skrzynią manualną i mamy co do tematu porównanie. Wiadomo, że jeżeli ktoś chcę poszaleć to polecam manual, a co do automatu jest wygodny, aczkolwiek i nim można szaleć wyłączając ESP :)

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O skutkach terroru politycznej poprawności na przykładzie wpływowego lobby

Witam.
Chciałabym sie dowiedziec cos na temat Specjalistycznego Centrum Pediatrycznego " Alfa " w Łomży. Własnie mam tam umowiona wizyte z dzieckiem pierwszy raz Jaka jest wasza opinia na temat tej przychodni, jacy lekarze tam pracuja i wgl jak tam jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O skutkach terroru politycznej poprawności na przykładzie wpływowego lobby

Polecam Alma Mater , odradzam British Academy. :)

Braun, najlepsza golarka do pejsów



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org