piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pis zablokował Uchwałę w sprawie upamiętnienia 500 lecia reformacji w Polsce.

mam samochod warty 10tys i założe gaz za 6 tys to troche nie pasuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pis zablokował Uchwałę w sprawie upamiętnienia 500 lecia reformacji w Polsce.

zalosny to ty jestes jakis tam marcinie .wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pis zablokował Uchwałę w sprawie upamiętnienia 500 lecia reformacji w Polsce.

dokladnie tylu ludzi jest co chce miec psa i akurat takiego jak on

bo im sie takie podobaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pis zablokował Uchwałę w sprawie upamiętnienia 500 lecia reformacji w Polsce.

Mam pytanie odnośnie biblioteki, która przez wiele lat mieściła się przy ul.Wojska Polskiego (Przy kościele Św.Brunona). Ostatnio zauważyłam, że jej nie ma. Wie może ktoś dokąd została przeniesiona? Z góry wielkie dzięki za info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pis zablokował Uchwałę w sprawie upamiętnienia 500 lecia reformacji w Polsce.

dziadka kalesony

nie interesuje mnie to co ty widzisz.

glupias jestes dziadka kalesony jedz do germany albo do usa wszyscy by parskneli smiechem na twoj widok. bio pewnie wyglasz pustakowo jak te twoje wklejanki. heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pis zablokował Uchwałę w sprawie upamiętnienia 500 lecia reformacji w Polsce.

dziadka kalesony ty jestes rozpoznawalna na forum chyba 24 h siedzisz przed kompem i nie wiesz co masz z soba zrobic prawda kobieto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pis zablokował Uchwałę w sprawie upamiętnienia 500 lecia reformacji w Polsce.

Smroda jest skończona,to totalne dno!!!!!!!!!

i dziadka kalesony nic na to nie poradzisz hahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org