czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pani Prezydent Muzyk mija się z prawdą

Ciagle sie zastanawiam -------dlaczego w Szwecji ,UK -------------nie widze bezdomnych psow ani kotow???? a u nas w Polsce plaga!!!!!!!!!!!!Dzien w dzien dokarmiam 8 osiem! kotow , ktore sa u mnie na dzialce ,sasiadka to samo. Czy naprawde nie mozna w Lomzy przeprowadzic takiej akcji jak w innych miastach tzn. sterylizacji??Czy wszystkie pieniadze musza przezerac weterynarze?.W wolnej chwili opisze jak leczylam bezdomnego kota u lekarza na Wojska Polskiego! -dla mnie to byl przyklad jak sie doji publiczne pieniadze !!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Prezydent Muzyk mija się z prawdą



Opowiem Wam historyjke ktora Czarna przezyla w klubie YAMA
gdzie umowila sie z kumpelkami na piwko w ubiegla sobote.

Bylo ich 3-y,kupily 2 piwa,1 sie stluklo i dalej nie pamieta.
Taka ma Sierwo banie do picia.
ha :) ha :) ha :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Prezydent Muzyk mija się z prawdą

Polecam instalacje BRC PRINS, koszt około 6-8 tys. Jeśli ma być BDB, To tak będzie. Sam zaryzykowałem i nie żałuje tego już 5 rok. Jedyny zakład co zrobi to dobrze to zakład w Jarnutach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Prezydent Muzyk mija się z prawdą

do MR.Y.


ale ja nie spotkam sie z nim nie zalezy mi na nim juz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org