poniedziałek, 22 kwietnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamiści nawet boga się nie boją, tylko prezesa...

To, co zrobiła Pawłowicz, głosując za niekonstytucyjnymi jej zdaniem zapisami to jawne złamanie roty przysięgi poselskiej (\"Uroczyście ślubuję (...) przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej\"), które w jej przypadku podkreślane zostało boskim przywołaniem. Nie ma jednak co mieć do Pawłowicz pretensji — jest przynajmniej w tej sytuacji szczera. Oczywiście, jej świadomość konstytucyjności przepisów jest znacznie większa od sejmowej przeciętnej. Ale skoro nawet ona, twarda córa Nowogrodzkiej, gotowa niewybrednymi słowy bronić wielu absurdów, zgrzyta zębami, to znaczy, że obóz władzy przesadził z olewaniem Konstytucji.
Od momentu, gdy PiS przejęło Trybunał Konstytucyjny, nie ma w Polsce instytucji, która jest w stanie rozstrzygnąć o konstytucyjności przyjmowanego przez władzę prawa
W praktyce konstytucyjne stało się wszystko, co za konstytucyjne uznaje Jarosław Kaczyński
Widać to wyraźnie podczas negocjacji nad kształtem prezydenckich ustaw o sądach — konstytucyjność stała się politycznym towarem, którym handlują między sobą Kaczyński i Duda.
W czasie prac w Sejmie Krystyna Pawłowicz z PiS przyznała, że jeden zapisów prezydenta jest sprzeczny z Konstytucją. I cóż z tego? PiS przepisy przegłosował, bo taka jest umowa prezesa z prezydentem
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kaczynski-jedynym-straznikiem-konstytucji/6s1s6me
...wycierają swe PiSlamskie gęby bogiem, ale tylko na POkaz w rzeczywistości POpełniając krzywoprzysięstwo, bo dla nich JarKacz jest istotą najwyższą, stojącą wyżej niż sam stwórca...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: PiSlamiści nawet boga się nie boją, tylko prezesa...

Mały judasz czy idiota? Czy jedno i drugie razem?
A jeśli już o przysiędze mowa, to wszystkich nowoczesanych platfusów należałoby dawno temu zamknąć. Z ryżawym na czele. Że o gajowym nawet nie wspomnę.

polecam tobie jak i tej ...Maxxxx dobrego psychiatrę ..a z okazji świąt życzę wam żebyśćie się opłatakiem na śmierć zadławili

Autor: Polus (---.etth.elomza.pl) Data: 02-12-17 10:23

Mały judasz czy idiota? Czy jedno i drugie razem?
A jeśli już o przysiędze mowa, to wszystkich nowoczesanych platfusów należałoby dawno temu zamknąć. Z ryżawym na czele. Że o gajowym nawet nie wspomnę.
Czyli jak peło łamało prawo do pis też może? Podobno miała być \"dobra zmiana\". A tu proszę złodziei zastąpili gangsterzy. Dali szmatom po 500 zł miesięcznie i szmaty się cieszą (przypomnę ci szmato, że kvrwy za noc więcej biorą).

A w temacie

\"Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności i interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej\"

Czyli komuniści z pis świadomie łamią prawo i prawo powinno być wobec nich odpowiednio zastosowane. Czyli nienażarta krowa Pawłowicz powinna już rano w poniedziałek jako rzetelny poseł złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na szkodę Polski. Przez Krystynę Pawłowicz.

Art. 44. Bieg przedawnienia przestępstw
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r
Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych

Śledziu,

pochodzący od małpy kuzynie pawiana - a Ja ci życzę trzy razy tego samego, czego życzysz Mnie.

"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan

Złomex, to jaką arcykvrvą musisz być, aby robić z siebie szmatę za 50 gr. od posta?
A czyje to grosze, lepiej nawet nie wspominać, bo rzygać normalnie się chce na samo wspomnienie imienia.
Tego sponsora totalnego skvrvienia.

Jak wyżej, sprzedali się bydlaki za parę srebrnikow.

Widzicie te dwie arcyszmaty? W pierwszym rzedzie arcyczub Antek, w trzecim arcykomuch Piotrowicz. Nie widac trzeciej arcyszmaty gosposi tego zlotu czarownic, arcyzlodzieja Rydzyka co maRyja...
Puste jeszcze miejsca przy szambie ma obsadzic samiec alfa ze swoja PiSdzia trzoda... tam mieszka ich panbuk...

urbi et orbi

Autor: Polus (---.etth.elomza.pl) Data: 02-12-17 12:00

Złomex, to jaką arcykvrvą musisz być, aby robić z siebie szmatę za 50 gr. od posta?
A czyje to grosze, lepiej nawet nie wspominać, bo rzygać normalnie się chce na samo wspomnienie imienia.
Tego sponsora totalnego skvrvienia.

Art. 44. Bieg przedawnienia przestępstw
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r
Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych

Widzę, że ateiści, wyznawcy teorii ewolucji, potomkowie małpy i kuzyni pawiana, znowu wyrzygali się na tym patriotycznym forum.

Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan

A ty MaxxxiPiSdo, venedzki cieciu jakie teorie wyznajesz? Ciebie zdaje sie panbuk “stfoszyl” a reszte w pare dni wystrugal aby siodmego dnia lezec do gory pepkiem i napawac sie widokiem, ktory wykreowal? Jesli tak to teraz musi miec ten panbuk zajebistego kaca, patrzac na to co ta jego PiSdzia trzoda wyprawia.

urbi et orbi

Ty, co Ci się nie podoba?!? W końcu będzie normalnie!!!!
Pis robi porządek wszędzie gdzie do tej pory był burdel!!!!
Nie podoba się wszelakiej maści konunistom i zlodziejom?to wypad.

Ty, a co ta PiSdzia trzoda robi za porzadek i gdzie? Hrabia wypad do kibla...

urbi et orbi

pochodzący od małpy kuzynie pawiana:

Chrześcijanie muszą być zaangażowani w politykę.
Dzisiaj widać to wyraźniej niż kiedykolwiek.

Bóg jest Panem Historii. Co Boskie - Bogu, co cesarskie - cesarzowi.

Bóg powołał do życia instytucję państwa. Dał pewien mandat władcom, o czym czytamy w Liście do Rzymian. W trzynastym rozdziale ten mandat jest szczegółowo opisany - żeby stali na straży Prawa i Sprawiedliwości (tu taka gra słowna), tak, żeby brudne kalesony były po stronie wszelakich złoczyńców, żeby oni się bali, żeby drżeli przed władzą państwową, a ludzie uczciwi, ludzie pobożni żeby otrzymywali pochwałę, nagrodę i żeby mieli zapewnione bezpieczeństwo przez władzę państwową.

To jest misja władzy państwowej, symbolicznie można powiedzieć cesarza.

Absolutnie to nie są dwa oddzielne światy, jak chce nas uczyć towarzysz lenin paplak, czy tam inny lewak potomek małpy i kuzyn pawiana, który mówi - jest świat kościelny zamknięty w kruchcie i jest świat, gdzie rządzi nastajaszczaja komunistycznaja partia.

Nie, nie, nie tawariszcz paplak i jego klony - Ja się na to diabelskie kłamstwo nabrać nie dam. To Bóg rządzi wszystkim, to Bóg dał Instrukcję Obsługi wszystkich dziedzin życia człowieka i Boże dzieci mają zgodnie z tą Instrukcją angażować się po Bożej stronie we wszystkie dziedziny życia człowieka.

Jeśli chrześcijanin nie zaangażuje się w politykę, to miliardy ludzie na świecie nie zauważyłyby fundamentalnego kłamstwa, które leży u podstaw lewactwa - i pozwoliłyby rozmaitym paplakom, potomkom (jak sami twierdzą) małpy, kuzynom pawiana (to dodaję Ja) dalej bez przeszkód głosić swoją cywilizację śmierci i robić tu w Polsce jerwopejską unię.

...PiSdzia trzodka u swojego panboga...

urbi et orbi

Czy jeśli człowiek pochodzi od małpy, to czy ma prawo do idei i uczuć wyższych?

Na powyższym przykładzie widzisz, że ten czarci wór nie ma takiego prawa, bo je sobie sam zabrał.

Jemu i innym lewakom chodzi o to, żeby człowieka upodlić, więc sami się upadlają, żeby ze stworzenia na podobieństwo i obraz Boga zrobić świnię.

To jest cel lewactwa, to jest cel teorii Darwina.

życzenia dla radyja z usteczkami:
życzymy rozgłośni: bojaźni Bożej, opamiętania, pokory wobec Żydów czy poznania zasad chrześcijaństwa.Bójcie się Boga i piekła, które stworzył dla takich cynicznych pyszałków bardziej niż dla kogo innego
życzenia dla dyrektora supermnicha:
życzymy dalszych sukcesów w szkodzeniu kościołowi bo nawet milion ateistów nie jest w stanie tyle zaszkodzić katolicyzmowi, co jeden pseudokatolik Rydzyk i jego klakierzy. Gdyby istniał Szatan zamieszkałby właśnie w Toruniu.
Radiomaryjcy to jakaś mała nacjonalistyczna schizma, oparta na poczuciu wspólnoty w pysze i wyższości wobec wszystkich innych oraz zakłamanym, szowinistycznym wizerunku matki Jezusa...

...nic ująć, wiele można dodać...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

O, widzisz jak potwierdzają wszystkimi porami, że wierzą Darwinowi, iż pochodzą od małpy. Ja dodaję, że w związku z tym są kuzynami pawiana.

Ze MaxxxiPiSda, venedzki ciec gownem jest tego udowadniac nie potrzeba, kazdym swoim wPiSem sprawia ze prawdy tej nie sposob obalic...

urbi et orbi

czarci wór czy tam inny paplak jako zwolennik teorii Darwina jest zwykłym procesem biochemicznym, jego mózg nie różni się od gówna. Tak mówią dzisiejsi ewolucjoniści.

Takie same procesy fermentacyjne jak w gównie, tak samo przebiegają inne procesy w mózgu paplaka i nie ma żadnej jakościowej zmiany, żadnej jakościowej różnicy między klocem, który czarci wór dzisiaj postawił, a tym co ma w głowie. Konsystencja jest podobna.

To mówi dzisiaj teoria ewolucji.

No, no MaxxxiPiSdo zdefiniowales sie znakomicie! Nikt nie oddalby tego celniej! Takze venedzki cieciu siedz dalej tam gdzie twoje (gowna) miejsce czyli w dvpie, a jak juz nadejdzie pora zmiany, trafisz do kolejnego miejsca ci przypisanego - szamba. Milego ci plawienia zycze....

urbi et orbi

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

190409014858.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0