czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

HAHAHAHAHAHHA


ZA 1100 ZŁ BRYKA W GRAJEWIE HAHAAHAHJ


http://www.e-grajewo.pl/ogloszenia,glowna,10.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

motel piatnica polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

„Daj na Afrykę ” , czyli pomoc nienażartym handlarzom bronią .

Napisane przez: lotse | 27 Lipiec 2011

Wypada prawie z każdego pisma …. Format A4 , żeby dobrze widzieć . Wielkie oczy biednego , wychudzonego , afrykańskiego dziecka , aby nie wyrzucić . Kosteczki maleństwa prawie przebijają kartkę ….I ten kojący błękit „gwarantującego” uczciwość akcji logo UNICEF-u….

Jak to jest….UNICEF pomaga od lat biednej Afryce ….Pomagają też inni …. Miliony rok w rok , by „nakarmić głodnych” , a tu znowu „plaga głodu ” ? Czy tak słabo starają się organizacje podobno charytatywne , czy może gdzieś te pieniążki wsiąkają ? Przecież , poza instytucjami (ROZpisującymi sobie pomoc tak , aby pomóc sponsorom:) , firmami (ODpisującymi sobie pomoc tak , by starczyło na ”kieszonkowe” , a przy okazji reklamującymi się za półdarmo w mediach )  , uczestnikami gal i bali , bulą „na Afrykę” ludzie z całego świata ?

Bombardowana z każdej strony rozpaczliwymi wieściami o „wybuchu” (???) głodu w Afryce , związałam posiadane informacje w pęczek .I nijak mi z nich nie wyszło , że „głód w Afryce nas zaskoczył… „

Ale po kolei :Somalia , Kenia , Etiopia , Sudan….prawie 12 milionów ludzi może umrzeć , ponieważ nie mają co jeść i to mnie akurat nie zaskoczyło , podobnie , jak nie zaskakuje mnie susza w Afryce .

Sekundkę…Kenia ? Tylko w Kenii 3, 5 miliona głodujących ? Potworne . Nawet kawałek brzoskwinii przechodzi przez gardło z trudem . Dlaczego więc Kenia , zamiast nakarmić swoich biedaków , podniosła o 25 % wydatki na …zbrojenia ? (allAfrica.com., 12.04.2011 .”Kenya:spending on Military Up By 25 percent….” ) . Ale nie tylko Kenia woli karmić się śmiercionośnym żelazem : „Etiopia -Govt to increase defense budget…” allAfrica.com , 20.03.2011) .Takoż pozostałe „biedactwa „.

Somalia … Czy to nie puste brzuchy somalijskich dzieciaków stanowią główny motyw ulotek organizacji żebrzących „na Afrykę” ? A tu Somalia, mimo embarga UN na broń , stała się potężnym placem handlu …bronią. Handlarze lubią nawet występować w mediach : ww w.guardian.co.uk , Somalia :In the market of war , 07.06.2011., gdzie chętnie opowiadają o swojej „pomocowej” działalności .

W tym czasie , gdy jedni gadają z prasą , somalijscy piraci rabują statki z żywnością , ale i paliwem oraz wymuszają kasę na zarządach portów .Ceny  żywności wzrosły tam więc o 30% , bo niewielu już decyduje się na posłanie kontenerowca wprost w łapy bandziorów .

Niestety- działanie piratów podraża też koszty produktów wysłanych (jeżeli dopłyną ) do Europy .

Ale „Somalii trzeba pomóc „- pozwolę sobie zapytać: a jak ? Czy tak , jak zwykle ? Wysyłając bandytom szybką paczkę do domku ?

Co mamy dalej… Południowy Sudan …. Bogaty , bardzo bogaty kraj: miliardy baryłek ropy . Ale „w Sudanie głód i nędza przez wsie pędzą , więc dajmy Sudanowi …” . Dlaczego Sudan nie wymieni ropy na żywność ?- mógłby zapytać ktoś odwracając oczy od zapłakanego , sudańskiego dziecięcia .

Prawidłowa odpowiedź brzmi :
PONIEWAZ WOLI KAŁACHY .

Source: http://polakey.wordpress.com/

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

Zacisze w piątnicy? Poczytam o tym. Może być nawet jakieś gospodarstwo agroturystyczne, domki itp tak nawet do 10 km od Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

ja kabel Euro kupiłam , chyba tak to się nazywało w sklepie za statoilem, coś koło 20 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

kasy to nie ma co dawac, a jeśli chodzio prezenty, to zależy jacy są rodzidze dziecka.
ja niedługo będę miała chrzciny u niedogodzonych
i wymyśliłam że kupię pakę pampersów, może dwie okaze się, jakieś spiochy, body, buciki.
wpiszw google" tort z pampersów" i zobaczysz jak to wygląda
myślę,że to oryginalny prezent, i przydatny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

proponuję sprawdzić tu:

http://linkaturs.com/news0041.php

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

Ci, którzy są wielbicielami zwierząt zapewne już mają swego pupila. A mieszkając w bloku, trudno mieć dwa psy. Dlatego też nawet najsympatyczniejsze pieski bywają bezdomne. Ja też już mam swoją sunię i nie jestem w stanie przygarnąć kolejnego pieska...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

uciekł w okolicach trujkąta ale gdzie to nie wiem musisz skopiować link i wkleić w przeglądarkę

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

hehehheh

6,50 to dla was duzo?



hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?


quada, quada mu kup, jak zacznie chodzić to jak znalazł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

Chodziła z nim często taka mała dziewczynka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

kasa to na przyszlosc tylko kasa a te bzdury misie to wiesz co z tym mozna?

na smietnik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

Może Fadom na wylocie na Ostrołękę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

a jakie ceny apratów moze wiecie?


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

juz drugi raz w tym miesiacu ci uciekl, to nie zabawka troche odpowiedzialnosci!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

już nieaktualne pies jest cały i zdrowy dziękuję przemiłej pani za przetrzymanie jej i oddanie


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

Tak pisze, więc musi tak być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

SIWY TO TY?

http://bazar-ogloszen.pl/pawel-bialobrzeski-25l.-lomza-ul.spokojna-196-a-de-laval-zrobi-loda-z-polykiem-_92489

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

jak zagine w akcji to jedno miejsce sie zwolni:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowo zwrócę się do sympatyków pis. Wam komunista Piotrowicz wprowadzający za pis prawo w Polsce?

Ministerstwo Głupich Kroków nie ma stałej siedziby - lata razem z Cyrkiem Monty Pythona.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org