niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pamiętacie FATALNE SONDAŻE DLA LECHA KACZYŃSKIEGO:

dzien dobry ladys:] and gentelmens



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pamiętacie FATALNE SONDAŻE DLA LECHA KACZYŃSKIEGO:

jakiś moderator tu jest??? monitoruje to co się tu wypisuje?? jesli jest to poprosze o blokowanie niektórych takich j.w. - zenująco się to czyta......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pamiętacie FATALNE SONDAŻE DLA LECHA KACZYŃSKIEGO:

ot co:] co za duzo to niezdrowo, czasami lepiej nie wnikac w to co sie dzieje dookola bo mozna przez to zle skonczyc:]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pamiętacie FATALNE SONDAŻE DLA LECHA KACZYŃSKIEGO:

darkwarez

Dokładnie , im mniej wiesz tym ,lepiej śpisz ;)
Z drugiej strony ,w bliskich relacjach ,lepiej znać najgorszą prawdę ,niż żyć w nieświadomości ....
Pocztę czytałeś ? Napisałam do Ciebie ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pamiętacie FATALNE SONDAŻE DLA LECHA KACZYŃSKIEGO:

Happy Nation

http://www.youtube.com/watch?v=joMfVFAK5Qc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pamiętacie FATALNE SONDAŻE DLA LECHA KACZYŃSKIEGO:

może poczytaj ze zrozumieniem napisałam "nie kupiłabym 30letniego domu za 300tys. moim zdaniem to przesada nawet jeśli jest odnowiony" odnośnie m.in tej szeregówki od której się zaczęło. Wspomniałam też o tym że znajomi kupili wolnostojący za podobną kwotę. Nic nikomu pokazywała nie będę bo każdy jest kowalem swojego losu, chcieli to mają. Ja na to bym po prostu nie poszła. Wolałabym za taką kwotę wybudować ciasny ale własny i szyty na miarę co też właśnie czynię
Notabene ten klocek wyglądał bardzo przyzwoicie ale okazało się że instalacje nie są tak wspaniałe i nowe jak mówili właściciele a dom trzeba ocieplić, piec wymienić i wiele innych mankamentów. Z pozoru wydawało się że do zamieszkania po małym malowaniu i dopiero w trakcie odkryli że nie jest tak różowo.
Niestety takie czasy że ludziom daleko do uczciwości. Kupując mieszkanie w bloku nie zawsze trafisz na uczciwego zbywcę, znam przypadki gdzie było mówione, że cała elektryka wymieniona a okazywało się że tylko przy bezpiecznikach podmienione a kable leżą jak chcą i w czasie remontu trzeba było całą elektrykę od zera robić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pamiętacie FATALNE SONDAŻE DLA LECHA KACZYŃSKIEGO:

potrzebuje wiadomosci o przewozach z kopenhagi do łomży busem.wie ktoś cos moze na temat przewoznikow?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pamiętacie FATALNE SONDAŻE DLA LECHA KACZYŃSKIEGO:

siwy gdzie ty jej te buty kupiles?


na rynku w grajewie?



wiesniaki wiesniaki bawia sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pamiętacie FATALNE SONDAŻE DLA LECHA KACZYŃSKIEGO:

do siwego


hahahahhahah

rata to twoje imie



hahhahahahha

ja place tylko gotowka dziadygo z monitora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pamiętacie FATALNE SONDAŻE DLA LECHA KACZYŃSKIEGO:

w sklepie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pamiętacie FATALNE SONDAŻE DLA LECHA KACZYŃSKIEGO:

Niestety, link mi się nie otwiera....Chciałem zobaczyć pieska, bo często wychodzę ze swoim i mogę go spotkać. W jakich okolicach zaginął?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org