poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

Nie śmierdzi obornikiem tylko jak w sam jakimś syfem z produkcji prosto z zakladów ziemniaczanych !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

W komputerowym ...

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

wszyscy wiedza ze w Łomzy sa sliczne dziewczyny :) nie tylko panie instruktorki !! tylko dziwie sie kierowcom jak oni moga skupic sie na jezdzie przy boku takie instruktorki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

Co macie przeciwko gejom?

Ja nic, dopóki nie obściskują się na oczach moich dzieci...

Kazdy ma prawo do wyboru, również rodzaju miłości.
Krytykujecie gejów, a potem kogo?

Łysych?
Niepełnosprawnych?
Starych i chorych?
Tych z niższym IQ?
Katolików?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

Salve,
Po dlugim czekaniu -odezwal sie IPN.
Okazalo sie, ze owszem a i nawet "...bylo sledztwo w tej sprawie - Ds 85/67 przez byla Okregowa Komisje Badania Zbrodni Hitlerowskich w Bialymstoku. Sledztwo to zostalo zawieszone postanowieniem z dnia 19/02/1974. Ustalono bowiem, ze sprawcy tej zbrodni nie przebywaja na terenie Polski. Materialy z tego sledztwa przekazano wiec do Republiki Federalnej Niemiec.
Uprzejmie sie informuje, ze aktualnie sprawa dotyczaca tej zbrodni zostanie poddana ponownej analizie, w delu podjecia zawieszonego sledztwa...."
No fajnie - cos sie rusza... mam nadzieje. Ale swoja droga decyzja i jej podstawy z 1974 to czysty smiech - czy naprawde ktos myslal, ze chlopaki z Wermachtu mieszkali by w Polsce????
No ale - miejmy, ze jednak cos sie ruszy.

Pozdrawiam,

Gandalf de Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

Zdecydowanie najtaniej na ul. Stary Rynek. Polecam gorąco! Można też tam całkiem nieźle zjeść. W wymienianych wyżej przez kolegów noclegowniach też jest sympatycznie, ale bardzo drogo w stosunku do mojej propozycji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

...a jednak sie odezwałeś... ;)) wiesz, ja nie każę nikomu niczego zdradzać na publicznym forum; równie dobrze mogłeś napisać na mojego maila: charon28@wp.pl , lub Pani Instruktor również może to już teraz zrobić, skoro wie, że jest tematem tego wątku..., ;)))))

Poza tym to możesz mi np. przesłac na maila samo jej imię..., jestem po prostu ciekawy i to wszystko..., nie żebym zaraz chciał Ci odbijać dziewczynę, stary... ;))))

Pozdro

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

annamira: Ale wszystko idzie w tym kierunku, że będą się obściskiwać na oczach Twoich dzieci, tymbardziej, że mają tylu zwolenników jak Legalize i forpol (którzy sami są zapewne pedałami).

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

charon a propo to z kąd jetses ?? PS. dzis niewidzialem zielonego punta


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

Precz z Pedałami

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

wy tu gadu gadu

a

Stokrotka sprzedana :)

Galeria Stokrotka sprzedana za 24 mln zł.
Otwarta w grudniu ubiegłego roku Galeria Stokrotka przy skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego i ul. Zawadzkiej w Łomży w środę została sprzedana. Obie części budynku, od Stokrotki i Elpro, odkupiła spółka „Projekt Komercyjny 7” z Warszawy. Za „Stokrotkę” nabywca zapłacił 13, a za „Galerię” 11,1 mln zł.


Nowy właściciel największego jak dotąd centrum handlowego w Łomży - spółka "Projekt Komercyjny 7" z Warszawy jest spółką zależną od Arka BZ WBK Funduszu Rynku Nieruchomości. O zawarciu umowy sprzedaży poinformował w komunikacie giełdowym zarząd „Eldorado” - spółki notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, właściciela zarówno „Stokrotki” jak i spółki „Elpro” do której oficjalnie należała tzw. Galeria.
Jednym z warunków umowy sprzedaży nieruchomości jest zobowiązanie się „Stokrotki” do zawarcia umowy najmu nieruchomości będących przedmiotem transakcji. Tak umowa został zawarta również w środę. Za wynajmowanie obu budynków Stokrotka ma zapłacić niemal 14 mln zł netto. W komunikacie nie podano na jaki okres zawarto te umowę.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

[*] Tragedia nie pierwsz i nie ostatnia[*]

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

dzięki, ale wolałabym kupić w sklepie. Jakoś nie mam przekonania do zakupów przez internet, chyba że to sa sprawdzone kosmetyki, a tych Pierre Rene jeszcze nie probowalam. A czy ktos wie może jaka jest jakośc tych kosmetyków?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

Tam była siostra mojego znajomego, najprawdopodobniej nie żyje...

Była też przyjaciółka przyjaciela...

[*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

Przed paroma laty dokładnie taki sam przykład podałem p. Januszowi Korwinowi-Mikke podczas krótkiej rozmowy, jaką udało mi się z nim uciąć w Białymstoku. To był okres, gdy porównywał on wszędzie służbę zdrowia do weterynarii: że przecież gabinety weterynaryjne są prywatne i nikt nie narzeka! Właściciele zwierząt idą-płacą-leczą. Po moim pytaniu zamilkł i zmienił temat. Naprawdę nie słyszałem więcej, by powoływał się na lekarzy od zwierząt.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

ta jasne jak ty nawet pisac nie potrafisz :] ale zaloz tylko pamietaj ze takich sieci jest od zajebania i bedziesz od tpsa bral lacze. :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

Mrs'a i Antysemitex'a...
... albo ronda "pedałów" i "narkomanów"!

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

A tak naprawde to ilu jest tych odwaznych do klubu 100 ,,, pisze odwaznych bo wiem jakie sa realia w rzeczywistosci !!!

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

nazwać je
Rondo Numer Jeden
Rondo Numer Dwa
proste i łatwe
ptysiu zczai ;D nazwy ;D MOŻE :D


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

zależy na ile te łącze będzie podzielone :-P
a jakies inne bajery beda :) ??
jakie osiedle idzie do testu ?
na jakim osprzecie bedzie dzialala ta siec :) ?

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlodziejskie lapy dzialaczy SLD

hahaha w **** ciebie zrobili ... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org