środa, 18 października 2017 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy ziomex już wrócił?

Słyszałem że pognał z wielkim zapasem wazeliny, witać patrona folksdojczów i złodziei. Ziomex, przecież on tylko wezwan został na przesłuchanie do prokuratury. Więc co tak lejecie w gacie i skąd te orgazmy?
Wazeliny starczyło?

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Czy ziomex już wrócił?

... a mógł to olać i zasłonić się immunitetem, ale jako człowiek honoru stawił się na przesłuchanie,
ciekawe co wyjdzie z tej farsy ?

haha pamiętacie, jak broszkę witano po sukcesie 27:1 :)))

Kiedyś jedynie Anglik i Węgier zaprotestowali przeciw kandydaturze pijaka z Luksemburga, upychanego na stołku przez Anielkę.
Kiedyś Trump jako jedyny przeciwstawił się kandydaturze innego pajaca. Dzisiaj Trump jest prezydentem USA.
Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku, reszta siedziała z podwiniętymi ogonami. Bojąc się narazić.

bydlaku towarzyszu kał am. Nigdy Tuski nie był mi po drodze. Ale przyjaciel komuchów siepaczy stanu wojennego Kaczyński jest mi wrogiem. Tylko w twojej jedynej komórce rozróżnia się - ten co Kaczorowi w odbyt wchodzi - patriota. Ten co nie wchodzi w odbyt Tuskowi - bandyta. I nikt tobie nie wmówi, że czarne jest czarne, a białe jest białe.
A jak tam przygotowania do 1 maja. Międzynarodówka wykuta na blachę? Dzieła wybrane Lenina przeczytane? Pamiętaj: Piotrowicz przepyta, Kryże osądzi.

A jak tam twoje \"idole\" O taki nijajki Jaki - zasłania się immunitetem. A czemu Kamińskiemu ułaskawiony skazany na 3 lata paki też zasłania się immunitetem? Ziobro też za podwójną gardą za legitymacja poselską. Czego się boi?

towarzyszu kał am, ty masz układ, nie możesz gdzieś u swoich pisowskich kumpli załatwić jakiejś teczki TW na mnie, albo chociaż legitymacji PZPR. Kuźwa załapałbym się do pis i na jakiś stołek. Bez tego póki co ani rusz. Bo pomocnik aptekarza to chyba nie wchodzi w grę.

Towarzyszu złamasie, dla ciebie mogę jedynie załatwić klatę w ZOO. Ewentualnie terrarium jak dla płaza przystało.
A ten drugi idiota, Tuska z honorem łączy. Faktycznie, tam co jeden, to lepszy kretyn.

towarzyszu bydlaku złomeks - w zasadzie to nic ci nie mogę zarzucić, oprócz worka na głowę.

"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan

Towarzysz Złamax I, król wazeliny i wazeliniarzy.
Ciężkim skurvieniem w końcu na coś zapracował i zasłużył.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0