czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bogaci Niemcy uciekają ze swojego kraju, bo mają dość uchodźców i boją się o bezpieczeństwo

ZBYCHU

KUPISZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bogaci Niemcy uciekają ze swojego kraju, bo mają dość uchodźców i boją się o bezpieczeństwo

dziękuje marudo mam nadzieje ze podołam w zyciu ze wszystkim :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bogaci Niemcy uciekają ze swojego kraju, bo mają dość uchodźców i boją się o bezpieczeństwo

czarnasukaczarna


Dziękuję . Nie za dużo tych komplementów ???

nie pisz tak bo się rumienię - ale jest miło .

A Tobie współczuję , odpuść sobie tego gościa .

Pa !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bogaci Niemcy uciekają ze swojego kraju, bo mają dość uchodźców i boją się o bezpieczeństwo

zezowate szczęscie dobra NOC



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bogaci Niemcy uciekają ze swojego kraju, bo mają dość uchodźców i boją się o bezpieczeństwo

czarna suko to zrób i dla mnie kanapkę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bogaci Niemcy uciekają ze swojego kraju, bo mają dość uchodźców i boją się o bezpieczeństwo

TYLE NICKOW?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bogaci Niemcy uciekają ze swojego kraju, bo mają dość uchodźców i boją się o bezpieczeństwo

robciu
A tobie co sen z oczu spędza???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bogaci Niemcy uciekają ze swojego kraju, bo mają dość uchodźców i boją się o bezpieczeństwo

pa pa:(((


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bogaci Niemcy uciekają ze swojego kraju, bo mają dość uchodźców i boją się o bezpieczeństwo

nikt nie bedzie pisal na forum cioto


pozdrow i ta swoja pomnocnice co dzwonila


nie wiesz co zrobie jak spotkam cie na miescie i tym osobom co beda z toba


ZLODZIEJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ZLODZIEJU Z NAVary ciebie nie stac na 1/10 CO JA MAM I MOGE MIEC




DZIADEM BYLES I DZIADEM BEDZIESZ



KUP SOBIE JAKIES MAJTKI NORMALNE

BO TE CO MASZ

TO SA JAK Z CIUCHLANDU Z KOSZA

WOGOLE WYGLADASZ JAK BURAK


CALY CZAS W TEJ SAMEJ KURTCE HEHEHEHEHEHEHEHEH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bogaci Niemcy uciekają ze swojego kraju, bo mają dość uchodźców i boją się o bezpieczeństwo

Kalesonki,swoim poczuciem humoru i odwagą już mnie Kupilaś.:-)
idą wakacje,jak Planujecie imprę w plenerze,to może poczkajmy do koncertu w Elku?tam daloby się coś wymyśleć,ale to już lepiej brzmi jak spotkanie w lokalu.pozdrawiam

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bogaci Niemcy uciekają ze swojego kraju, bo mają dość uchodźców i boją się o bezpieczeństwo

Słyszał ktoś z was o tej miejscowości? Leży gdzieś ze 20 km od łomży w kierunku białego. Znajomy ostatnio polecił mi te miejsce na biwak ze znajomymi, podobno jest tam miło i przyjemnie. Wiecie może coś więcej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org