piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KOD podwójne standardy

nie budowałem - ale jak uważasz kto płaci za utrzymanie tego centrum ty i twój biskup czy mieszkańcy miasta. Poza tym dziłaka dostało za darmo nie pod taka działalnośc. Nie powiem o innych dotacjach finansowych z miasta . Tak więc jak chcesz sobie uprawiać politykę zamiast krzewić kulturę chrześcjańską to oddajcie kase i dziake i wówczas możecie sobie nawet zaprosić samego diabła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

ambitnie, coś co może tworzyć miejsca pracy, a nie jak te baseny czy centra kultury.

powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

Póki co cisza..... ale poczekam cierpliwie może coś napisze..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

to weź dotacje z miasta i zbuduj coś a nie piszesz i narzekasz :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

I tak jak w bajce, wszystko dobrze się skończyło :) a.b.c. powodzenia, a Hanskloss- gratki za kulturę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

Ja pomysł popieram, cośktóś chce robić i to jest ważne.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

to nie iluzja to fakt roztrząsaczu


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

fakt to tabloid, g******* gazeta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

Pelikan oczywiście. Najtaniej.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

Gdybym to ja je zgubiła, to powiedziałabym co myślę wszystkim gamoniom "godnym uwagi". I nie życzę żeby Wasza Matka kiedyś martwiła się o to czy nic jej się nie stanie przez taki właśnie brak okularów. A ci co "gubili z nosa okulary" dawno stracili resztki rozumu i debilizmem jest jeszcze chwalenie się tym na tym forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

Witam. Gdzie w Łomży mogę sprzedać używany dysk twardy o pojemności 250GB?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

w każdym sklepie powinni pzyjąć oczywiście przed kupnem będą chcieli przetestować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

W Pelikanie na Bema :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

ja mam golfa na sprzedanie
http://moto.gratka.pl/tresc/volkswagen-golf-orygina-bezwypadko-1-3-benzyna-1991r-12245049.html#4a67bd15300fb2bd,1




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy



ytaniohttp://moto.gratka.pl/tresc/bmw-316-sedan-1-6-benzyna-1992r-12625488.html#16c2dd84e3967d13,1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

Okularów nie znalazłam, ale mam w domu bardzo ładne oprawki bordowe zakupione w Vission Expres i ich nie używam, bo nie są potrzebne. Moze to okazja by zmienić image :). Moze nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. No tylko koszta dodatkowo...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

jaki koszt?

Z góry dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

w straży pożarnej sprawdz


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

WSZYSCY SWIECI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

smiac mi sie chce sa jeszcze naiwni hahahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

z tego co wyczytałem,to wyroku nie dostałeś tylko zostałeś uniewinniony.
chyba,że nie potrafię czytać ze zrozumieniem...
sąd uwierzył,że kobieta wsiadajaca do taksowki byla babcia oskarzonego przebrana za czeczenke buahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

Szcz. va a la maison,mais vite.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

wyksztalcenie wyzsze, od razu po studiach z 10-letnim doswiadczeniem, bez dzieci, meza i planow na dzieci i meza- to sa wymagania na czasie no i za pol darmo 7 dni w tyg i najlepiej 24h/dobe

porabalo ich chyba, a wszystko przez urzad pracy, ktory zaczal sypac po znajomosci stazami gdzie stazystow wymieniaja co 3 miesiace max co pol roku zeby ta wymianka nie byla mozliwa to prywaciarze by sie nie zmadrzyli i by sobie taniej sluzby roboczej nie wymieniali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

tszeba dezynfekcje kfasem od akumulatora.. dostempny na orlenie od renki :)

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

Jaki jest dzisiejszy wynik meczu ŁKS-u???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

ty wyjedziesz co najwyżej szukać pracy dla swego wykształcenia. Nie ma przemysłu nie będzie pracy dla nikogo. Po co komu urzędasy i handlarze jeśli nie ma petentów i klientów? Zjesz swego kotka pal...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD podwójne standardy

wejdź tutaj: www.lomza4x4.pl

zbiórki co niedziela na BP, nie pamiętam tylko o której 9, albo 10.00...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org