piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jutro święto 6 króli

Miłość jest jednak ślepa i głucha, bo do Ciebie nic nie dociera . Tylko szkoda, że jednostronna .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

zal



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

Zwiazane cos z alkocholem. Pod wplywem alkocholu cos zrobiles albo cos w tym stylu.?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

604-933-798 zadzwoń będziesz zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

Nawet ja się zaczytałem :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

Świetnie, wszyscy przenieśli się kilka wątków dalej i piszą o tym samym :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

anullka90, przepraszam , ale jeżeli nadal się zastanawiasz i piszesz ,że postąpiłabyś inaczej to chyba coś jest nie tak. Jakbyś była szczęśliwa to chyba takie myśli nie chodziłyby Ci po głowie...

chilipepper05 , aż się we mnie 'zagotowało' po przeczytaniu twojego posta. Co za przeproszeniem dupek ! Dobrze,że chociaż masz na kim polegać a to naprawdę ważne. Po długim związku jest ciężko, ale na twoim miejscu bym się cieszyła z takiego obrotu sprawy, poznałaś jego prawdziwy charakter. Jeszcze znajdzie się ten co doceni co ma!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

prostytucje

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

kazdy mechanik mowi co innego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

tak taaak taaaakkk :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

7angelfree nie do końca, zapytałam o konkretną sytuację jaka miała miejsce w pewnym wątku. Poza tym dlaczego tylko w internecie? Mało to kobiet w prawdziwym życiu widujesz? Chociaż, wiadomo, każdy ma swój własny sposób , jeżeli tobie odpowiada to ok.

Rzeczywiście, dawno nie było takiego tematu, w którym można było na poważnie napisać o czymś sensowym a jednocześnie ciekawym do dyskusji. Najwidoczniej wcale nie jest tak źle z tym naszym forum. Jak się chce to można. Szkoda tylko ,że temat dość smutny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

sprzedaj na złom tego golfiacza pewnie 92 rok? i zagazowana bestia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

3 jelcze są


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

filtr paliwa był wymieniany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

Torowisko ma kilku właścicieli i na pewno się zgodzą... pytanie kto zapłaci za wymianę sporej części torowiska.Łomża to stacja koncowa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

Myślę, że Ty jesteś gotowy na małżeństwo, ale sama impreza nie jest Ci do niczego potrzebna . Właśnie ta szopka . Niektóre kobiety mają w głowie samą oprawę . Ja akurat jestem jedną z tych, na których słowo wesele działa jak płachta na byka . Miałam co prawda wesele, ale do dzisiaj zastanawiam się, po jakiego czorta mi to było . Byliśmy razem 4 lata przed ślubem . Poznaliśmy się wystarczająco, ale tak fajnie jak przed ślubem już nigdy nie będzie . Cała ta szopka jest ludziom do prawdziwego szczęścia niepotrzebna . Poza tym nigdy nie jest wiadomo, co nas jeszcze w życiu może spotkać . Nigdy nie jest wiadomo kiedy miłość spowszednieje, ulotni się jak kamfora albo przyjdzie druga . Wtedy bez żadnych rozwodów i wzajemnego komplikowania sobie życia można się rozstać i zacząć nowy etap, a dzieci zawsze można mieć . Ślub nie jest konieczny do tego, żeby dzieci były szczęśliwe . Często wręcz przeciwnie . Dlatego rozumiem Cię .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

jak w temacie

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

Albo ktoś coś bardzo pikantnego jadł i ma wrażliwe dupsko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

a może swędzi?
a może wbitka była i wstyd się przyznać?
Lubrykanty były?
To nie jest dziura do wtykania.;-))




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

Hemoroidy, żylaki, zła higena, podrażnienie, odpażenie, zbyt pikantne jedzenie, uczulenie to tylko czesc przyczyn, na poczatek polecam dobrze umyć i uzyc zwykly talk, jak nieprzejdzie to do doktora :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

LegendarnyObywatel a miałeś ciepły oddech na karku ? bo jak tak to kiepsko z tobą.
Jakie są pierwsze oznaki AIDS ?
Pieczenie odbytu i ciepły oddech na karku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

Za naruszenie poważnych zasad kolarstwa amatorskiego poprzez mało poważne jeżdżenie zygzakiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

maść alantan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

Fazi666 Wszyscy siedzą za niewinność

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

desz czasami jeżdże rowerem ale jakaś menda przecieła mi koło nożem heh
k.urw.a dzikusy.
Jak uzbieram na czołg to wszyscy będą mieli prz.e.je.bane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

"Materiały opublikowane przez oskarżonego nie zawierają informacji nieprawdziwych, lub wprowadzających odbiorcę w błąd"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

Hm, to po kebabie z wiadomej budy pewnie ...

Dzieki za porady !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

tam pracują sami kolesie coś ci sie pomyliło !
następnym razem bądź trzeźwy jak idziesz się opalać bo może być jakaś nieprzyjemna sprawa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

A Skoda 4x4 moze być ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

Lubawski strongman w Łomży
Napisane przez lubawamojemiasto.pl miasto Lubawa, Polecamy, Sport i rekreacja, Społeczeństwo, Wiadomości sportowe, Zaproszenia piątek, Maj 6th, 2011

http://lubawamojemiasto.pl/2011/05/lubawski-strongman-w-lomzy/

W so­botę, 14 maja wszy­scy fani za­wo­dów strong­man, będą mo­gli po­dzi­wiać Adama Do­ma­zer, re­pre­zen­tanta Lu­bawy na za­wo­dach z cy­klu pu­charu Pol­ski strong­man w Łomży. Lu­baw­ski za­wod­nik tego dnia bę­dzie ry­wa­li­zo­wać z dzie­wię­cioma sil­nymi męż­czy­znami, z któ­rymi zmie­rzy się w pię­ciu cięż­kich kon­ku­ren­cjach na czas

Za­wody z cy­klu pu­charu Pol­ski strong­man są dla za­wod­nika spraw­dzia­nem przed Mło­dzie­żo­wymi Mi­strzo­stwami Pol­ski Strong­man, które od­będą się 24. maja w Płocku. Ak­tu­al­nie Adam Do­ma­zer przy­go­to­wuje się do po­wyż­szych tre­nin­gów pod okiem tre­nera Ra­fała Ant­czaka. Po­dzię­ko­wa­nia i wy­razy sza­cunku składa Pio­trowi Trusz­czyń­skiego z firmy Szkło­mal Lu­bawa. Dzięki jego po­mocy może tre­no­wać oraz star­to­wać w za­wo­dach strong­man. Trzy­mamy kciuki i życzymy po­wo­dze­nia! | jprass, lubawamojemiasto.pl |

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

Audrey w zupełności się z Tobą zgadzam ,często wchodzę na forum i czytam posty ,ale nie piszę bo przeważnie jest jazda i wyzywanie się wzajemne .W tym przypadku jest inaczej , najwyraźniej widać ,że są też ludzie kulturalni i pomocni :)
Oby więcej konstruktywnej , miłej rozmowy

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

zaproście WALDEMARA KASTĘ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

a po ile bilety?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

Standardowo:

kryta normalny 15 - ulgowy 10
od rzeki normalny 10 - ulgowy 5
kobiety i dzieci do lat 12-stu - 2zł.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

da się zrobić



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

Pracowałem tam i nie polecam. Obóz koncentracyjny. Na rozmowie proponowali 7zł/h a już następnego dnia wersja kierownika brzmiała "coś mi się pomyliło, dajemy 6zł/h". Każą nosić niewyschnięte płyty a jak któraś w łapach się rozsypie to straszą że z wypłaty potrącą. Wytrzymałem tam 2 dni a w momencie gdy powiedziałem że więcej nie przyjdę i chcę aby wypłacono mi te 2 dniówki kierownik za moimi plecami wsiadł w samochód i spieprzył z terenu zakładu. Żałosne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

filmy

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=8313


HOMILIA W CZASIE MSZY ŚW.
Łomża, 4 czerwca 1991

http://jadwigalegnica.pl/a/jan-pawe-ii/48-homilie/2716-oma-4-czerwca-1991

szukajcie a znajdziecie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

Szykuje się ciekawy mecz, Pogoń Łapy w czołówce III ligi z dobrymi statystykami, a ŁKS Łomża... zobaczymy na co stać nasz zespół... przekonam się o tym osobiście...piękna pogoda, do zobaczenia na Zjazd 18



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

jak wysłana to dojdzie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

Doda ma być w Łomży 2011-07-16 Godzina: 21:00



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

To, kiedy spiszą robi różnicę i to dużą. Założą nowe, z nich paruje w lecie, ale na początku okresu grzewczego można fakt zgłosić do spółdzielni, a oni mają obowiązek na nowo dokonać odczytu, czyli nie płacę za to, że słońce mi mieszkanie ogrzewało.

Pozbyć się można, ale musieliby się zgodzić wszyscy mieszkańcy danego bloku, ale czy zgodzą się ci, którzy ogrzewali się na koszt innych.

Kwoty, jakie spółdzielnia nalicza za ogrzanie średniej wielkości mieszkania starczyłoby na zakup węgla i ogrzanie 4 -5 takich mieszkań.

Ciekawostką jest też rozliczanie ciepłej wody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro święto 6 króli

To zależy z jaką firmą podpisała umowę firma w której była nadana paczka w USA :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org