piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
500+ widać efekty

Przestań to już lepiej żeby za te pieniądze co wsadzą w remont kupili nowe.. To jest niewłaściwe myślenie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ widać efekty

co to są piwoszki? kobiety lubiące piwo? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ widać efekty

,,Stefankiem'' w tym wieku to już wiele się nie podziała :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ widać efekty

Dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ widać efekty

do dawid1784

wiecej info napisałam ci na gg

pozdrawiam:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ widać efekty

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ widać efekty

ariva Pytając się Zenita ''Czy to ta dziewczyną, z którą umówiłeś się na spacer, przez forum?'' zrozumiałem że chcesz zaczerpnąć wiedzy jak to jest ogólnie czyli ( nawiązywanie znajomości po przez internet i czy w realu wszystko co ktoś pisze jest prawdą w realu)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ widać efekty

jasne!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ widać efekty

podzielam zdanie hezjota - jesli potrzebny Ci tylko kwit, bo masz ustawionych rodziców lub czeka już na ciebie ciepła posadka , to łomżyńska uczelnia wystarczy
- jeżeli jednak możesz liczyć tylko na siebie to poroponuję coś ambitniejszego i to w mieście jak najdalej na zachód od Łomży .
Pamiętaj, że okres studiów to nie tylko zaliczanie egzaminów ale też czas kiedy możesz zrobić ciekawy staż w dużej międzynarodowej firmie - doświadczenie, którego w Łomży nigdy nie zdobędziesz i bez którego wyjeżdzając z Łomży jesteś na gorszej pozycji od tych co taki staż zrobili
- ponadto okres studiów to też nawiązywanie nowych kontaktów.... - w dużych miastach większe szanse, że twoi koledzy dostaną się do dużych firm, założą własne biznesy itp. - a dalej będą Twoimi znajomymi - kontakty bezcenne w dalszej karierze....
/kilka lat temu wyjechałem z Łomży - najlepsza decyzja w moim życiu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ widać efekty

hahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ widać efekty

szukam transportu niedużej paczki Gliwice - Łomża tel502331521

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ widać efekty

Riposta. Nie Ty budowałeś, nie Ty dawałeś i nie Ty będziesz decydował co tam będzie się działo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ widać efekty

wpisujesz w wysz tajemnicze kody orange i tam szukasz wysylasz pod nr 80101



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ widać efekty

W Office Center ja oprawiałam 85 w oprawie miękkiej to zapłaciłam 10 zł za jedną pracę. Pan mi powiedział że cena jest zależna od ilości stron. Chyba od 10 do 12 zł. O ile dobrze pamiętam. Oprawa miękka to znaczy zbindowana praca tak? Jeśli chodzi o zbindowanie to są jakieś tam groszowe sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ widać efekty

cudze was boli bo swojego nie macie.

wielcy "podatnicy". zapłacą akcyzę pare razy w tygodniu za czteropak, raz na miesiąc prywaciarz potrąci im dochodowy i wielka postawa roszczeniowa się aktywuje.
typowo socjalistyczne pomioty.
śmiać mi się z was chce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ widać efekty

to centum istnieje dzięki środkom finansowym z miasta i an działce podarowanej przez miasto więc potomku roztrząsaczy gonoju miej tego świadomośc. Wielu innym pozarządowym organizacjom odebrano aby temu centrum dać a robią o wiele więcej i nie lansują się tak jak to centrum.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ widać efekty

oprawa miękka to praca niezbindowana lecz zszyta, lecz w miękkich okładkach:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org