poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
niskie, żenujące i świadczy o małości JarKacza

Nigdy nie dam na kościelne organizacje nawet 1 grosza...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niskie, żenujące i świadczy o małości JarKacza

nie wspieramy mafii i księży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niskie, żenujące i świadczy o małości JarKacza

@Wadolek:

Nie takie głupie. Po prostu teraz już nie produkują czarnych tablic, więc nie będą specjalnie dla kilku osób na rok zmieniać ustawień maszyny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niskie, żenujące i świadczy o małości JarKacza

Autor: cxz3 (87.119.10.---)
Data: 04-04-11 18:35

gdybym miał czas to bym pisał




Autor: cxz3 (87.119.10.---)
Data: 04-04-11 19:57

Długo chory byłem i leżałem w szpitalu przez co nie miałem nawet jak się zabrać do pisania





To się niestety albo trzeba streścić i zabrać do roboty, albo maturę zdać innym razem. Matura nie jest obowiązkowa. Jak na kłamstwie zaczniesz swoje "dorosłe" życie - to życzę powodzenia dalej.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niskie, żenujące i świadczy o małości JarKacza

,Brzeczyszczykiewicz,ty to jakiś profesorek,albo fucia-pucia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niskie, żenujące i świadczy o małości JarKacza

a w łomży salwe jakoś z tego czołgu pier..lno!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niskie, żenujące i świadczy o małości JarKacza

WIesz, aby powstał zakład produkcyjny potrzebny jest inwestor. A jak Łomża ma ściągnąć inwestora - jak tu same schody robią? Galeria -ponad 10 lat, cierpliwość popłaca, jest szansa że się w końcu uda. Ale żaden inwestor nie będzie tyle czekał. Zobacz Zambrów - miasto przygotowało tereny inwestycyjne. Będzie inwestor, będą robić chyba strzykawki (o ile mnie pamięć nie myli). Ale to trzeba dobrej woli. Galerie temu poszukiwaniu inwestorów sprzyjają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niskie, żenujące i świadczy o małości JarKacza

kręcić:)

Praca jak każda sezonowa. Można powiedzieć że takie kieszonkowe na wakacje dla młodzieży. Tak myślę, nie znam stawek:)

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niskie, żenujące i świadczy o małości JarKacza

ja tez:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niskie, żenujące i świadczy o małości JarKacza

,to wzywam"TYGODNIK ANTYKLEYKALNY","ANGORĘ'


Hahahaha ale to było dobre. Jeszcze Fakty i Mity zaproś... czasopisma, które robią z igły widły i z prawdą mają tyle wspólnego co Łomża z Zakopanem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niskie, żenujące i świadczy o małości JarKacza

TP-LINK TL-WR740N -allegro od 61

TP-LINK TL-WR340G- allegro od 40 zł

TP-LINK są bardzo dobrej jakości w stosunku do ceny :)

Polecam ten 1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niskie, żenujące i świadczy o małości JarKacza

masakra dobrze mówi. Z dobrego człowieka zmienisz się w degenerusa. . .


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niskie, żenujące i świadczy o małości JarKacza

Witam, wczoraj przy ulicy Staffa uciekł psiak jak już napisałam w temacie jest to york ... jeżeli ktoś wie gdzie jest piesek proszę o kontakt 511 910 240.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niskie, żenujące i świadczy o małości JarKacza

kler domaga sie zwrotu ziemi, oki dac kazdemu po dzialce i niech uprawiaja warzywa zeby sie z tego utrzymac, i zero dotacji, pazerny kler domaga sie hektarow tylko po to zeby sprzedac i sie oblowic kasą, Jezus jezdzil na osiołku, a księza mają limuzyny ,tylko po co im limuzyny??? ,żeby na imprezy jezdzić , jak trzeba do chorego ,to nie przyjedzie swoim ,tylko trzeba po niego wysłac auto i to nie byle jakie, bo np, do Poloneza to on nie wsiądzie,albo starego Golfa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niskie, żenujące i świadczy o małości JarKacza

Zapytaj Zborka z Targówka;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niskie, żenujące i świadczy o małości JarKacza

Lubię Budyń Czasem zjeść wieczorem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niskie, żenujące i świadczy o małości JarKacza

Szpitalny rezonans obsługują ludzie ze szpitala.A co z tego że prywatna firma ma umowę z NFZ? Prywatna firma musi generować zysk,a publiczny szpital generuje straty,ale na szczęście nie długo to się skończy.A chcąc zrobić sobie badanie wystarczy "opłacić" lekarza,ten przyjmie na oddział i skieruje na rezonans,i tak szpitalne długi bedą się rozrastać.To jest dla mnie mały skandal,skoro to my sfinansowaliśmy rezonans w szpitalu(pieniądze dało MZ i samorząd czyli my) to dlaczego musimy dodatkowo płacić jeszcze za badanie,przecież haracz w postaci składki opłacamy co miesiąc?
Boga nie ma,gdyby był tego świata by juz nie było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org