poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
za PiSu kobiety rodzą martwe dzieci na szpitalnej podłodze

http://www.serialeonline.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za PiSu kobiety rodzą martwe dzieci na szpitalnej podłodze

puk, puk. Szkoda,że moherowe berety tylko słuchają"taniego radyjka z Torunia". Opiszę Państwo skandal jaki doszedł mnie w sklepie"Maxi-mix" na ul.Kazańskiej w Łomży. kTOŚ POZWOLIŁ KWESTOWAĆ 2 STARYM"MOHEROWYM". OD RAZU WIDZIAŁAM, ŻE BĘDĄ MNIE ATAKOWAĆ NA WYJŚCIU ABY DO SKARBONKI I DO KOSZYCZKA WŁOŻYĆ. Stało się przy wyjściu, zaatakowały. Nawet nie wiedziały/"ponoć"/ ,że 60% idzie na utrzymanie chorego tworu pt."CARITAS"- DALEJ ZWANY JAKO GAŁĄŻ KOŚCIOŁA DOCHODOWEGO..Kto pozwala na taką żebraninę dla kościoła. Biedny jak usiadzie ze skarbonką, to go od razu Strażą Miejską, albo policją. Kościól i złodzieje rządzą. Prawo im na to pozwala. KTO chce fotki jak moherowe kwestionariuszki ciagną towar do siebie, do swoich domów???? LUDZIE!!!! OPAMIĘTAJCIE SIĘ. JAK CHCECIE POMÓC LUDZIOM WYSYŁAJCIE NA KONKRETNE KONTA BIEDNYCH, SZCZEGÓLNIE TE UTWORZONE PRZEZ WŁADZE MIASTA, A NIE NA KOŚCIELNE JAK NP. "CARITAS". PS.JAK JAKIŚ KSIĄDZ PT.JAN...WLEŻIE MI TUTAJ, TO POJEDZIEMY OSTRO PO BANDZIE Z TĄ BYDLACKĄ CZARNĄ KLECHĄ I ZŁODZIEJSKĄ MAFIĄ. aaaaaa. jEŻELI JESZCZE RAZ KTOŚ ZASŁONI MI KOSZYK W SKLEPIE DO WZIECIA I JAK NIE BEDE MÓGŁA GO ODSTAWIĆ, BO"MOHEROWE" BĘDA ZBIERAĆ PT"caritas",to wzywam"TYGODNIK ANTYKLEYKALNY","ANGORĘ'



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za PiSu kobiety rodzą martwe dzieci na szpitalnej podłodze

LEGALIZACJA - tak
ABORCJA - STANOWCZE NIE.!!!!!!!!!
Ja się ciesze że się urodziłem, chciałbym żeby wszyscy się tym cieszyli.

-

„W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie…”
Tadeusz Kotarbiński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za PiSu kobiety rodzą martwe dzieci na szpitalnej podłodze

Jakiś czas temu, korzystałem z tego sposobu, wszystko poszło sprawnie dzięki jasnej instrukcji.
Nie łamałem symbiana, tylko podpisywałem aplikacje online (wydaje mi się, że to bezpieczniejsze, instr. punkty 1-4)
Pozdr.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za PiSu kobiety rodzą martwe dzieci na szpitalnej podłodze

To prawda, mało im jeszcze!
Podatków nie płacą, biednych nie wspierają, do wszystkiego się wtracają. Interesuje ich ytylko mamona, więcej skromności i ubóstwa.
Tyle się pisało o tej skromności a tu dalej rozpasanie. Wszyscy jadą po tych najbiedniejszych, państwo i kościół, który powinień być wzorem nauk np. naszego Papieża JPII. Jak tak dalej to kościoły opustoszeją a a tyle ich nabudowano!!!

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za PiSu kobiety rodzą martwe dzieci na szpitalnej podłodze

ja proponuję zadzwonić do Pani Eli Jaworowicz:D może będziesz w "sprawie dla reportera":D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za PiSu kobiety rodzą martwe dzieci na szpitalnej podłodze

Można badanie zrobić w salonach optycznych, np. Aleja Legionów 6B we wtorki są od 12 do 14 i chyba we czwartki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za PiSu kobiety rodzą martwe dzieci na szpitalnej podłodze

Mogę Ci polecic Studio Fryzur Estetica ma Hipokratesa 4.
Chłopak zna sie na rzeczy i niema wygórwanych cen, atmosfera jest przyjazna i widać,że salon jest przystosowany pod klienta a nie odwrotnie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za PiSu kobiety rodzą martwe dzieci na szpitalnej podłodze

Omanio a skąd masz pewność że to nie ty jesteś tym wyjątkiem ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za PiSu kobiety rodzą martwe dzieci na szpitalnej podłodze

Witam wszystkich :)
Mam MS dnia 6 maja, wybiera się może ktoś tego dnia na to.???
Jestem z Komendy Poznań

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za PiSu kobiety rodzą martwe dzieci na szpitalnej podłodze

A mnie to nie interesuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za PiSu kobiety rodzą martwe dzieci na szpitalnej podłodze

kolego kolego a ona Wam pisze że "była" tu i tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za PiSu kobiety rodzą martwe dzieci na szpitalnej podłodze

w activii byl karnet 70 zł, 135 karnet na silownie plus rolery czy jak tam je zwa - dla kobiet jakies rolki na celulitis, - dalej nie pamietam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za PiSu kobiety rodzą martwe dzieci na szpitalnej podłodze

Kiedyś lewusy przekonywały, że grunt to bezstresowe wychowanie i dawanie nierobom zasiłków. Teraz okazuje się, że prowadzi to do patologii. Dla ludzi myślących było to oczywistą oczywistością od zawsze, ale nie dla tępych lewusów.
http://www.emito.net/edukacja/wiadomosci_/nauczyciele_odzyskaja_wladze_w_szkole_918859.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org