poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zmarł ostatni żołnierz, który w Berlinie zatknął polską flagę

ja do tej przy Avonie wpadłam przy okazji bo akurat nigdzie nie było już miejsca a ja chciałam tego samego dnia, za podcięcie końcówek zawsze płaciłam 15-20 zł u innej fryzjerki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł ostatni żołnierz, który w Berlinie zatknął polską flagę

Kumpel pracuje w Tesco w Zambrowie jako zastępca kierownika (nie wiem jaki dział) umowa na okres próbny. na rękę dostaje 1100,00 zł z groszami:)

Facet ma wyk. wyższe ekonomiczne i 6letni staż pracy. Do tego 3 dzieci na utrzymaniu i bezrobotna żona...

Praca zmianowa raz rano raz nocki... :) W dyskonach jest tani ale kosztem jakości i taniej siły roboczej. Większość małych sklepików padnie w przeciągu 5-10 lat.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł ostatni żołnierz, który w Berlinie zatknął polską flagę

byłam świadkiem rozmowy, podczas której klienta spytała kasjerki w biedronce ile zarabia (bo takie afery były o wyzysk itp swojego czasu) i czy ma minimum krajowe... kasjerka odpowiedziała, że ma "sporo więcej". Mi się wydaje, że w granicach 1300-1400 maksymalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł ostatni żołnierz, który w Berlinie zatknął polską flagę

z tymi zezwoleniami na noże, to dobry pomysł.
Popieram.
Trzeba stworzyć wytyczne, powołać komisję.
Czy Wy wiecie co to będzie, jak taki nóż dostanie się w niepowołane ręce.
Trup na Starówce słał się będzie gęsto. Krew rynsztokiem będzie płynąć. To nie będzie jakaś tam zwykła krew. To krew nasza, polska.
Może to trafić: na wasze dziecko, babcie, żonę.
Nóż to zbrodnia na narodzie polskim.
Zezwolenia są konieczne.
Jeśli ktoś jest przeciw, to Żyd, Ruski, Niemiec, mason, cyklista. Paplik albo Stefanek1.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł ostatni żołnierz, który w Berlinie zatknął polską flagę

i ostatnie słowo jeszcze, jak Panu Stefankowi i jego podwładnym nie pasuje widok na starówkę z mieszkańcami to niech podwyższy mur w swojej chałupie i ograniczy się do widoku na swoim podwórku. AMEN.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł ostatni żołnierz, który w Berlinie zatknął polską flagę

Bierz się cepie do roboty a nie zazdrościsz komuś kto jest zaradny. Pojeb... polska mentalność to zazdrościć komuś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł ostatni żołnierz, który w Berlinie zatknął polską flagę

tu nie chodzi o chleb, czy o ścięcie włosów. Jeżeli ktoś porównuje żarcie do życia ludzkiego, to właśnie jest matoł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł ostatni żołnierz, który w Berlinie zatknął polską flagę

Znalezione w sieci

W Finlandii mandaty wystawiane są od dochodu obliczonego na podstawie wzoru uwzględniającego także ilość osób na utrzymaniu.
Jeden z najwyższych mandatów na swiecie wystawiono właśnie w Finlandii, w 2004 r. jednemu z najbogatszych Finów. Jechał 80 km/h w miejscu gdzie można 40 km/h. Zapłacił mandat w wysokości 170 000 euro. Górna granica mandatów w Finlandii nie istnieje.

Popieram.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł ostatni żołnierz, który w Berlinie zatknął polską flagę

ja zauważyłem właśnie, że to raczej ta biedniejsza sfera w starych bmw, czy golfach3 zapierdal..ją i nie patrzą na to, że te ich auta prawie się rozpadają. Także prawo równe dla wszystkich i tak powinno być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł ostatni żołnierz, który w Berlinie zatknął polską flagę

chodziło mi o lufkę "innego kalibru" :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł ostatni żołnierz, który w Berlinie zatknął polską flagę

hahaha co chwila ten sam temat :D:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł ostatni żołnierz, który w Berlinie zatknął polską flagę

To samo dzieję się we wszystkich piekarniach!Ludzie też są bardzo pokrzywdzeni i wykorzystywani!Również powinni się zjednoczyć ale to trudna sprawa bo panuje straszna znieczulica i wolą pracować za grosze niż walczyć o swoje!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org