środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co ostatnio zauważyłem ?

ja ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ostatnio zauważyłem ?

Świetny tekst Wyborczej.



Trzymam kciuki aby na tekście nie zostało!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ostatnio zauważyłem ?

Ptysiu chcesz to masz zdjęć full album .

http://www.phototrans.eu/14,9126,0,Autosan_H9_35_165.html Powrót do przeszłości ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ostatnio zauważyłem ?

Masz rację. Nic do końca nie powiedział i nie zaprzeczył. Być może wybitna, bezrobotna specjalistka od marketingu tak mu doradziła. Skoro nie zachował się feer niech zbiera owoce swego postępku i niech słucha i czyta o sobie.
Nie dla niego wysłałem swoje sms-y.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ostatnio zauważyłem ?

Jasiu Tobie na pewno. Przecież Tobie mozna już tylko pomóc. Na taki przypał może jakis egzorcyzm- za darmo dla dobra wszystkich, Którzy natykają się na twego nicka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ostatnio zauważyłem ?

W zachodnich koncernach i w Łomży dobrze płacą. W Statoil zarabiaja i po 4 tys.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ostatnio zauważyłem ?

Czy ktoś zna/mógłby podać numer do szrotu w jedwabnem i zawadach (szosa do mężenina)?

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ostatnio zauważyłem ?

a znarz jakiegos ksiendza-egsorcyste ktury by siem podjal odczynienia ih na foróm ? nie sondze byź takiego znał :)

przetrzymaliśmy Ruska, przetrzymamy i konuska.

Zasady proste w życiu mam - nie czyń drugiemu tego, czego ty nie chcesz sam.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ostatnio zauważyłem ?

W Statoil średnia wychodzi 1200 złotych

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ostatnio zauważyłem ?

Z reguły w ING są lepsze warunki niż w PKO BP, a niestety co do pośredników bardzo często polecają ten bardziej dla nich opłacalny a nie najlepszy dla klienta. Idź do PKO i ING i jeszcze 2 innych i porównaj. Odradzam kredyty w walucie zdecydowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ostatnio zauważyłem ?

no Łomża staje sie z dnia na dzień słynniejsza!
ciekawe co jeszcze sie tu wydarzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ostatnio zauważyłem ?

hahahahahahahaha cisna jassssssssssssssiowi a jasiu i tak tempak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ostatnio zauważyłem ?

:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ostatnio zauważyłem ?

Zdecydowanie Honiton np.:

http://allegro.pl/zestaw-kluczy-klucze-nasadowe-94-honiton-germany-i1421411524.html

mialem okazje korzystac z tego sprzetu i jak dla mnie w zupelnosci wystarczjacy, znam osoby co maja dokladnie taki sam zestaw w roznym stopniu uzytkowania od czasu do czasu dla siebie, i zarobkowo na codzien sprzet nie dozajechania, jak wpadnie troche grosza sam rowniez mam zamiar taki nabyc
Stanley to tylko nazwa firmy kojarzaca sie z super jakoscia a w rzeczywistosci to zapewne chinszczyzna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ostatnio zauważyłem ?

Wróblewska na Wyszyńskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ostatnio zauważyłem ?

ej mam pytanie [ nie ja ale ja pisze] w łomży wydziałem tako babkę co robi na drutach i ciotka chce kupić serdak dziany ale w piątek z rana wyjeżdża, w śniadowie jest rynek w czwartek to może tam ta babka będzie i tu pytanie: na jakiej ulicy jest tam rynek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org