wtorek, 01 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska Twoich marzeń

Ale i 8 punkt też jest OK :).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

hihi wczoraj to byla moja teoria a dzis juz gazety pisza

;) jestem jasnowidz czy co

:DDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Co tutaj w Łomży mamy ??
Legenadrna Familia 18-400 i Afekt...O reszcie się nie słyszy...Chyba,że wy słyszeliście o czymś ;)

P.S:To prawda,że Familia ma być na nowej płycie WNB ? Pozdrooo

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

AMik a nie jest przypadkiem tak, że to twój telewizor nie obsługuję akurat tego standardu kodowania dźwięku w jakim jest kodowany w vectrze? (i w większości innych kablówek)? No jestem w 99% pewien, że tak jest


"A i jeszcze dodam, że w tej chwili aktualny ich pakiet nie zgadza się z tym, który proponowali, wycofali wiele kanałów a cena jest nadal wysoka i to jest uczciwe??"

A jakich programów Ci brakuje? Bo chyba nie ma kanału polskiego, którego by nie było w ich najlepszym pakiecie..Zobacz sobie oferty aster, czy upc, porównaj ceny i dopiero zaczniej narzekac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Napewno poleciała na piwo...

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Alli!W starym piecu to DIABEŁ pali !!tak jest w przysłowiu!Pozdrowka.O tym drewnie to ja zacząlem więc dalej z tego worka .Czy Ty aby nie jesyeś z wosku?Wszystko po krakowsku!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

A mnie kiedys wywalili bo wszedlem mcdonaldu i chcialem zjesc przy stoliku zamowiona z ****** pizze :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Salve Kolank0,

Wielkie dzieki - list do Zambrowa do proboszcza juz napisany.
Wysle go jeszcze jutro - pewnie za tydzien dostanie.

Z pozdrowieniami

Gandalf de Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

weźcie DAŁNY ! PRZESTAŃCIE SIĘ KŁÓCIĆ...!!!!!!
...frajerstwo...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

DYSKUSJA O GWIEZDNYCH WOJNACH !! KTO LUBI GWIEZDNE WOJNY ??


ja to lubie ! ;) jał !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Proszę podać jakiś kontakt. Też mam mondeo 2003 kupione w oldarze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Ja wole takie bardziej rzeczywiste wojny np takie filmy z I lub II wojny światowej i gry też tej samej tematyce z**bista gra wojena jest :battlefield1942 lub Call of duty w jedno i drugo grałem fajowe gry.a co do kin to nie przepadam chodzić :/ wiecie jak jest ...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Tu można zgłaszać uwagi dotyczące pracy dealerów i jakości świadczonych przez nich usług. Pomożemy też Państwu rozwiązać problemy, których nie udało się rozwiązać za pośrednictwem naszych dealerów.

Ford Polska Sp z o.o.
Centrum Kontaktu z Klientami
Al. Jerozolimskie 181
02-222 Warszawa

tel. 0-22 608 67 67
od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 17.00

e-mail: kontakty@ford.com







Ford Pomoc
Pod tą nazwą uruchomiliśmy całodobowy numer telefonu, czynny siedem dni w tygodniu. Czekamy pod nim na Państwa w następujących przypadkach:

awaria w ramach Ford EuroService
program Ford Protect
Ford Assistance Kolizyjny
pomoc klientom programu Ford Ubezpieczenia
0-22 522 27 27

Najwyższy czas...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

WCISNELI CI AUTKO PRÓBNE, KTÓRYM JEŻDZILI WSZYSCY TESTUJĄC I PEWNIE BYŁ BITY , ALBO INNE , BO RDZA PO 2 LATACH NIE WYLAZI ZAZWYCZAJ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

śnie ..... przybywaj .......


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Niedawno miał miejsce wnaszym mieście akt wyjątkowego zdziczenia, bestialstwa i chamstwa, którego nie można w żadnym wypadku tolerować. Pobito ochroniarzy z firmy "Purzeczko". Jeśli chcemy żyć w normalnym, spokojnym mieście powinniśmy wyplenić chamstwo z korzeniami. Myślę, iż wśród Forumowiczów są osoby, które wiedzą dokładnie kto krył się pod kominiarkami - pomuszcie więc policji zidentyfikować tych degeneratów.

Najwyższy czas...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Przepraszam za ortografa. Godzina sprzyjająca tego rodzaju błędom. Oczywiście pisze się "pomóżcie".


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Stawiam, że byli to ochroniarze innej firmy ochroniarskiej.

edy: masz kogoś w tej firmie czy sam tam pracujesz? (pytanie z czysrej ciekawości).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

A, może to odwet kibiców za ochronę meczów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

w palanta to i ja gralem i w dwa ognie...ale w klipa nie bo nie wiem jak sie w to gra....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

TO byli koibole z ŁKS i wszystko jasne. Za mecz z olsztynem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

A moze ktoś chce kupić durona 700MHz i płyte Jet-Way ...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

a co sie stalo takiego na meczu z olsztynem ze kibice ŁKS-u musieli wziac odwet na purzeczkowcach? Przeciez na tym meczu purzeczko spieprzelo gdzie popadnie. Gdy pod sektorem gosci doszlo do starcia lomzynskich i olsztynskich kibicow to purzeczkowcy stali obok i sie patrzyli. Dopiero jak weszla policja to sie uspokoilo...

Takze co wy mowicie, jaki odwet, za co...?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

a ja to wiem kto to był :)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

a co Purzeczko ochrania tylko mecze, moze tez inni ich nie lubią, ale ja bym stawiał podobnie jak MrS ze to byli ochroniarze z konkurencyjnej firmy:). edy nawet jeśli bym wiedział kto ich pobił to i tak bym nie poszedł na policję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Witam!!!!

Widziałem Gwiezdne Wojny III w Ostrołęce. Swoją drogą mają tam zajebiste kino. Duży ekran tylko trochę za mały kąt nachylenia widowni.Ogólnie super.

Epizod 3 jest ekstra. W końcu Lucas zdecydował sięna pokazanie mięcha w przeciwueństwie do jedynki. Widzimy jak Anakinowi odcinają nogi jak płonie żywcem i wrzeszczy i się męczy, jak cierpi podczas operacji i jak zabija młodych Dżedaj SUPER!!! W jedynce Lucas nawet nie pokazał masakry jaką Anakin urządził na Tatooine.

Czy ktoświe może czy Lucas zamierza nakręciń epizody IV-VI jeszcze raz??. Przydałoby się, bo jak je obejrzałem to zasnąłem na każdym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Yo. Poszukuje dodatków, modów, wtyczek, itd., do gier z seri Tony Hawk's. A może chętni do klanu??? www.tharea.prv.pl - zapraszam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Ja nie pracuję w tej firmie i nikt z moich znajomych.
Pozdrawiam!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Późny, ale dzień dobry! Chyba znalazłam sposób na sen - nie spać w domu! Jest jeszcze druga ewentualność - przyzwyczaić się.

Kazik, zmieniamy się, ale czy czasy też się tak zmieniają, czy to my je zmieniamy? Wydaje mi się, że to drugie.

Vlad: świetnie sen przyspiesza czerwone wino, byle nie słodkie i nie całkiem wytrawne. powodzenia - A.

pozdrowienia dla "ślepców"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Ja lubię "Gwiezdne wojny" od czasu, gdy dzieckiem będąc obejrzałam epizod VI. III jeszcze nie widziałam i po tym co przeczytałam powyżej nie spieszy mi się. Monotonny hałas wprowadza mnie w stan letargu i też jestem w stanie usnąć. W zasadzie teraz powstające części "Gwiezdnych wojen" oglądam z przyzwyczjenia i przede wszystkim sympatii.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Najłatwiej wszystko zwalić na kibiców, tak to jest w tym naszym kraju! Pewnie chłopaki czepiali się do innych osób balujących w Jednaczewskim lub podgladali zabawiające się tam pary, no i dostali wpier... . Temat bardzo ciekawy ale wątpię, żeby policja znalazła winnych. A swoją drogą to czemu stawiacie na kibiców, ewentualnie konkurencyjną firmę ochroniarką (której w Łomży tak naprawdę nie ma), a nie postawicie np. na lokalną gangsterkę czy zwykłych tzw. "drechów". Być może akcja na tych ochroniarzy była celowa, a być może to zupełny przypadek, że dostali oni. Ciekawe, czy gdyby została tam pobita jakaś klasa świętująca maturę też co niektóży postawiliby, że to właśnie kibice?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

A ja wam powiem ze policja ma numery jednego auta tych w maskach , i powoli powoli ich znajda wszystkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Pilot Pirx: Czy ktoświe może czy Lucas zamierza nakręciń epizody IV-VI jeszcze raz??. Przydałoby się, bo jak je obejrzałem to zasnąłem na każdym.


Bo widzisz. Ty oczekujesz taniej rozrywki pod postacia tego co serwowane jest obecnie w kinie. Ja natomiast dalej uwazam New Hope za najlepsza czesc gwiezdnych wojen, mimo ze efekty specjalne nie sa tak wysrubowane jak w III. Trojeczka mi sie podobala, a to ze lucas musial pojsc w strone bzium, fru itd. rozumiem dlatego nie rozpatruje np. New Hope i Revanhe of the sith na jednym poziomie.
Pierwotna trylogie ogladalem dobre pare(?)nascie(?) razy i nie zasnalem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

polcja lomzynska to nawet nie umie upilnowac glupiego bmw na swoim parkingu a ty chcesz zeby oni kogokolwiek znalezli...
Nie badz smieszny...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Żaden porządny wykonawca nie jedzie na Eurowizję. Patrząc na poziom tych piosenek wszystkich na tym festiwalu, to jest on żenujący. Te ambitniejsze leca gdzieś na dół, szanse an Eurowizji z polskich wykonawców miałaby tylko Doda, taka jest prawda. Spójrzmy na tą Elenę z Grecji, która wygrała. Nic wielkiego nie zaprezentowała, choć nie było źle. A w ogóle to o wszystkim decydują względy polityczne. Białoruś-Rosja 12 pkt. Grecja-Cypr 12 pkt. Cypr-Grecja 12 pkt. POLSKA-UKRAINA 12 pkt. A że Polski nikt w szerokim świecie nie ceni, toteż nikt się nie kwapił, żeby oddać swój cenny głos na naszych reprezentantów. I tyle :)
Co do hip-hopu to chyba nie jest to najlepszy wybór na taki konkurs. Z wykonawców hip-hopowych byli tylko Greenjolly i wysokiego miejsca to oni nie zajęli. Z taką muzą to byśmy niżej zjechali niż Ivan z kapelą.
Trzeba patrzeć obiektywnie, to co się spodoba ludziom z Europy-czyli albo ładna laska albo chwytna melodyjka. Jury z Polski wybrało to drugie, bo melodyjka w "Czarnej dziewczynie" chwytna to jest, ale się niestety nie udało. Może za rok.
Ja osobiście zagłosowałam na Serbię i Czarnogórę i Danię. Na kogo Wy głosowaliście?

Najwyższy czas...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Taniec Dudka na bramce był rewelacyjny :)
http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/photo_galleries/4583457.stm
Ale ja od początku LM bylam za Chelsea choć w finale kciuki trzymałam za The Reds.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Mecz był super !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Jak podaje komunikat policji znowu w ten weekend był wysyp pijanych kierowców. Od początku długiego weekendu zatrzymano ich 1200.
W czwartek i piątek było 376 wypadków drogowych, w których zginęło 27 osób, a 376 było rannych. Policja przypomina, żeby ze względu na duże upały, kierowcy wracali z weekendu dobrze rano lub wieczorem.

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

SuJka zostaw tutaj jakiś kontakt do siebie (najlepiej nr GG) i powiedz w jakich godzinach można Cię złapać...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

w końcu to ZPCHr, w normalnym kraju niepełnosprawni ochroniarze już w końcu są , nic dodać nic ująć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

witam
ja natomiast słyszałem iż te tereny miały już kupców tylko urząd miasta stawiał takie warunki że biznesmeni uciekali do okolicznych miast : miały być między innymi magazyny przeładunkowe -są w Ostrołęce poza kwotą kupna czy dzierżawy nasze kochane Miasto(urząd Miasta) kazał zapłacić zaległy ZUS za przacowników byłej Bawełny!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

też nie wiem gdzie on jest, moze wyjechal na weekend?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Jednak niespanie w domu to nie jest metoda. Albo nie zawsze pomaga. Mimo wszystko - miłych snów życzę.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
A w praktyce jakbyś to zrobił ?

Możecie mi powiedzieć o co w tej grze chodzi?? bo ja w palanta i w dwa ognie rok temu grałem w szkółce nr 7(hehhe)
Ale o co chodzi w tejklipie to ja naprawde niewiem

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Ale ten meczbył świetny!!!! W tym meczy Liverpul pokazał swoją determinacje, i chęć zdobycia pucharu, udało się im i my się cieszymy!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

if you only know the power of the dark side

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

elomza zle podaje informacje ! albo ty zle przeczytałeś ! a co do Urzędu to oni by chcieli żeby ktoś przyjechał-kupił-wypłacił wszystkim zaległe piniądze(takrze samorząd) któremu Syndyk zalega z podatkiem od nieruchomości. Razem wszystko 11 mil. zł A każdy by chciał żeby ten dług spłacał nowy właściciel. Troche Pokory-Ludzie !! ktoś nie bedzie za was spłacał długi !!

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

k.kibicŁKS nie udawaj.przecież to widać, jak częśc szalikowców spożywa alkohol i nie wypieraj siętego, a później rzucacie mięsem do ochroniarzy, więc nie kryj tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Andrzej1: wszystko ladnie, pieknie - ale wiesz co? Daj przyklad innym i jedz z nami na ten wyjazd!
Zabierz ze sobą koniecznie dobry humor i pogodne - przyjazne usposobienie, żadnych środków dopingowo odurzających, aby póżniej policja nie musiała do domu cie eskortować jak nie tak dawno kolesi z Białegostoku po rozbiciu stacji paliw. Zachowaniem swoim daj dowód że jesteś z Łomży, miasta o którym przez dziesięciolecia pani Hania Bielicka po świecie spiewała że kto mądry, uczony to z Łomży, kompozytor, poeta to z Łomży itd. Pamiętaj - na tobie też ciąży obowiązek dawania dobrego śiadectwa o naszym mieście które wielu osobom kojarzy się z Prymasem Tysiąclecia, Jakubem Wagą i wilu innymi wartościowymi ludżmi. Miej baczną uwagę na drugich aby grzeczni byli, pilnujmy się nawzajem. Licze że sprostasz tym wymogom i nie przyniesiesz nam wstydu.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
A oto Polska moich marzeń

Dzięki serdeczne!
Przeglądałam. Podzwonię i pewnie znajdę coś dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Liceum to najlepszy okres w zyciu - w II LO oczywiscie. Szkoda tylko ze teraz taki **** z ta matura wyszedl. Ale widac ze jestesmy popularni skoro tyle o nas sie mowi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Jeju! A ja myślała, że za mną latasz, Kaziu...

Mówiąc "zgliszcza" miałam na myśli gro osób, które kniżki typu "Kod..." biorą za dziełka historyczne...

Tak jak to napisał Kolank0 :):
"w tej ksiazce pod plaszczykiem naukowosci, najzwyczajniej w swiecie manipuluje sie faktami, a wielkszosc czytelnikow traktuje to jak pewnik i wpelni sprawdzona i wiarygodna interpretacje historyczna".

I to jest dobijające...:(

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Madaj, czy Ty czasem nie jesteś jednym z członków tej komisji?
1. Wcale nie twierdzę, że korzystanie z okazji jest dobre i usprawiedliwia tę młodzież, przyzwolenie nadzorujących jest jednak moim zdaniem okolicznością rozmywającą moralną klasyfikację tego postępku w oczach abiturientów, nie?
2. Jak ten złodziej i pedofil z Twojego przykładu robią swoje na oczach policjanta, któremu z jakiegoś powodu nie chce się ruszyć dupska z radiowozu, to policjant ponosi współodpowiedzialność, czy nie? Do obowiązków komisji należało zadbanie o prawidłowy przebieg egzaminu, nie siedzieli tam, by pierdzieć w krzesła, tylko by wywalać na zbity pysk tych, którzy łamią regulamin, a niełamiącym umożliwić pisanie egzaminu raz i tylko raz. Czy komisja wywiązała się ze swojego obowiązku? Słychać, widać i czuć.
Dali dupy na całego, więc teraz niech nie rżną głupa, tylko pokrywają koszty tej powtórki, bo to nie wina młodzieży, że powtarzają wszyscy, a nie dwoje czy czworo wyrzuconych w porę za drzwi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

"Chłopie plac budowy to plac budowy. Jak jakiś pieszy wpadnie to jego wina, bo plac oznakowany."

Dziwnie, że gdzie indziej roboty drogowę mogą być prowadzone w sposób cywilizowany (czytaj są robione szybko i tak, aby jak najmniej utrudniać życie innym)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Zamiast wyższych uczelni w mieście może by tak jedna bezpłatną
SAVOIR VIVRE DLA KAŻDEGO .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Ściąganie jest w Polsce normą. Ściągają uczniowie, studenci, kursanci, a nawet doktoranci. Ściągają, bo się nie nauczyli albo brakuje im pewności. Minister postanowił z tym walczyć, ale szanse ma marne.
Na Zachodzie czy w USA ściąganie jest surowo karane i społecznie napiętnowane. U nas wręcz przeciwnie - skuteczne ściąganie jest uznawane raczej za godny podziwu przejaw sprytu niż zwyczajne oszustwo.
Kto z Was nie ściągał na maturze czy innym egzaminie, wątpię czy znajdzie się taka osoba? W nas gdy przyłapano na ściąganiu na maturze, to nazwano skandalem i zwalono winę na komisję egzaminacyjną, przeczytajcie jak na zachodnich uczelniach walczy się ze ściąganiem.




O sposobach walki ze ściąganiem na zachodnich uczelniach link poniżej:

http://biuletyny.interia.pl/latest/4/latest.html

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

A ja uważam, że niepotrzebnie na tych imprezach jest tyle piwa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Bardzo dziękuję za pomoc w odnalezieniu informacji.

Ale nadal twierdzę, że wyniki wyszukiwania hasła "zaliczka alimentacyjna" na stronie www.lomza.pl są następujące:
"Ilość pasujących elementów do wyrażenia zaliczka alimentacyjna wynosi 0"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

chcecie byc bezpieczni to obetnijcie wlosy:)) i ubierajcie sie normalnie

Ja tam wygladam normalnie i nikt mnie nie bije bez powodu a raczej z tego powodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

Kibol... śmiesznyś! :)

Mi też nie podoba się tak ostry rock (tak ... dla mnie jest "tak ostry"! :) ), ale na tym koniec. Jeśli komuś innemu się podoba - to dobrze. Dobrze jest kiedy ludziom się cos podoba! :D

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Twoich marzeń

chodzi o to, ze mamy w miescie nowa ulice "Via Baltica" sie zwie...tylko nie wiadomo jak dlugo..... ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org