środa, 19 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Desperacja kandydatów !!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Desperacja kandydatów !!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Desperacja kandydatów !!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Desperacja kandydatów !!!

no no, czy mozemy oczekiwac negocjacji? watpie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Desperacja kandydatów !!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Desperacja kandydatów !!!

A skąd Nostradamus wiedział o czymś takim jak broń chemiczna i biologiczna????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Desperacja kandydatów !!!

Nie wiesz prawda ?Taki z ciebie peowiec inteligentny ? A wiesz ,że Chińczycy używali gazów bojowych w walkach już prawie 800 lat temu ? Pojęcie chemia i biologia , coś chemicznego i biologicznego istniało już w 16 wieku , a Nostradamus był lekarzem ? W 16 wieku ludzie wiedzieli co to mikroskop , komórka ludzka , obieg krwi w ustroju ludzkim itp.

Widać peowcy mają braki w historii , inaczej by nie popierali czegoś co w 100% przypomina PRL .

A po drugie to zdanie jest streszczeniem słów Nostradamusa . Być może użył innych słów do opisania broni chemicznej czy biologicznej ale nie chce mi się szukać w internecie teraz oryginalnego opisu wizji .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Desperacja kandydatów !!!

Chcesz się pobawić raz - za kasę, czy zacząć zbierać swój własny sprzęt? Jak to pierwsze, to speedasg, jak drugie to poszukaj dobrze, ludzi z podlasia jest całkiem sporo ;) W Łomży też się trochę znajdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Desperacja kandydatów !!!

Wiesz co? Tak samo jak rzekomy cytat nostradamusa o dwóch braciach i samolocie - skrzydlatym ptaku - co okazał się zmyslony na potrzebę chwili i podgrzania atmosfery, tak samo przyjmuję i te inne. Ludzkość lubi teorie spiskowe i wymyśla co jakis czas koniec świata i takie tam.

Nie jestem POwiec.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Desperacja kandydatów !!!

Namiary do mnie:
wizarch@vp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Desperacja kandydatów !!!

Kołakowski nie nadaje się do polityki... Czerniawski był senatorem (chyba nawet 2 kadencje, ale jedną na pewno). Zawdzięczamy mu PWSiP, a do tego już jest dawno ustawiony i może powalczyć o miasto. Życzę mu wygranej i sam, jeżeli tylko będę mógł przyjechać na wybory, na niego zagłosuję. Pora, żeby w tym mieście za rządzenie wzięły się osoby na poziomie i coś sobą reprezentujące. Każdy jak na razie dużo gadał, a brakowało mu jaj żeby zrobić cokolwiek.
Ktoś coś mówił o powrocie komuny. Nie znasz zapewne Pana Czerniawskiego osobiście, a pomimo wieku, robi bardzo wiele dla młodych i zależy mu na ich rozwoju. Jak na razie komunę, a raczej dyktatury to mamy w PiS'ie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Desperacja kandydatów !!!



przekazmy sobie znak .....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Desperacja kandydatów !!!

Do Profesor:
Proszę postawić się w mojej sytuacji gdzie traci Pan cały dorobek życia w chwili. Całe życie pracuje Pan by móc wybudować dom i w chwili to traci. Wszyscy na około Pana otrzymują pomoc w postaci darów, zasiłku na odbudowę, remontują zalane domy. A Pan nie dostaje NIC. Nie stać Pana na remont, ponieważ wszystkie oszczędności poszły w nowy dom, który został zalany. I widzi Pan, że nie ma sprawiedliwości bo inni otrzymują pomoc a Pan został na pastwę losu. Jestem ciekawa jak Pan by sie czuł w takiej sytuacji i czy nie szukał by Pan jakiegoś rozwiązania swojej sytuacji choćby w internecie. Nie przeżył Pan tego dlatego pisze takie głupoty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Desperacja kandydatów !!!

w biedronce nie ma mebli, tylko i wylacznie podstawowe produkty do zycia

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Desperacja kandydatów !!!

ja proponuje zespół QUATTRO www.quattromusic.pl.tl tel- 510766103

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Desperacja kandydatów !!!

szczebiotka

Ale całkowicie Cię rozumiem klikasz na 7angelfree i Masz mojego maila.Czekam na Twój mail.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org