niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
IV RP wraca tylnymi drzwiami

www.allegro.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IV RP wraca tylnymi drzwiami

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IV RP wraca tylnymi drzwiami

zbieramy!

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IV RP wraca tylnymi drzwiami

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IV RP wraca tylnymi drzwiami

Autor: bobasek (---.introlan.pl)
Data: 17-11-10 00:10

do kiedy można oddawac nakrętki?

cała łomża powinna pomóc chłopcu i jego rodzicom:)

bossss







nie mamy ustalonego terminu do kiedy będą zbierane nakrętki. Na gwiazdkę rodzice Macieja chcą mu zakupić fotelik refabilitacyjny.

Prosimy o pomoc.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IV RP wraca tylnymi drzwiami

Wieczorem 15 listopada na przystanku na Przykoszarowej zgubiłem pęk kluczy. Na czerwonej smyczy ŁKS-u, oraz z brelokiem: wzorem biało-czerwonej koszulki z herbem LKS-u i napisem z tyłu SUMO. Smycz sobie kupię, brelok odtworzę, ale na kluczach bardzo mi zależy. Znalazcę proszę o zwrot.
sumo_malaha@wp.pl lub 600 445 974

Dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IV RP wraca tylnymi drzwiami


samuraiJack: "ja tam do tego cud miód boskiego lokalu nie chodzę od 2000 roku i też żyję"

Tzn., że przestałeś do niego uczęszczać zanim jeszcze powstał, a po 10 latach postanowiłeś o tym opowiedzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IV RP wraca tylnymi drzwiami

dnia 15 listopada przed godz. 19 na ulicy Polnej zaginął srebrny kot pers ,kociak mial cztery miesiące i mial na imię Leon ,jezeli ktoś widział kociaka lub moze znalazł i ma go u siebie albo wie gdzie przebywa ,bardzo proszę o kontakt tel. 505814881 z góry dziękuję za informację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org