niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

zdzisiu123 z tym papierkami to przesadziles ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

A ja mam takie pytanie do ciebie Dziku. Kogo miałeś na myśli w piosence " Mam tą siłę" (cytat: Pomówmy o dissach ostatnio modnych w Polsce waćpan wstydu oszczędź odpier*** wioskę nigdy nie będziesz 2Paciem ani Biggi'em proste, wyzywają się nawzajem wyciągają brudy niby tacy mężczyźni a zachowują się jak puszi żaden nie ma odwagi stanąć twarzą w twarz 2Pac i Biggie mieli jaja a nie wytłaczanki). Czekam na odpowiedź:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Napoje w folijce, zawsze na rondzie w kiosku - wyskakiwało się na przerwie z II LO i hurtem na zapas... I jeszcze to że w budynku II LO na pl. Kościuszki na początku był plastyk. na Giełczyńskiej w okolicach hotelu Metreopol (czy to w końcu nie Metropol) była drewniana buda z ciastkami.
Rynek na Nowogrodzkiej i otwarty "Manhattan" w miejscu gdzie obecnie jest Sąd - pamiętam jeszcze że w starej zbrojowni też mieli stoiska.
I cyrki na Strzelców Kurpiowskich albo przy rogu Ks. Anny/Szosa Zambrowska ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

tu sie zgodze, sama keidys pracowalam w sklepie i przychodzila do nas pani ze skarbowki niesamowicie niemila, niekulturalna nawet dzien dobry nigdy nie odpowiedziala, nie bede juz opisywac calej sytuacji ale w skrocie chodzilo o to, ze ow Pani uwarzala, ze skroo ma takie tytuly i stanowiska to ja zwykla pani zza lady powinnam jej uslugiwac, wysluchiwac narzekan i wogole. I tu akurat ewidentna wina byla klientki, ktora tak mnie ponizyla, ze doprowadzila az do placzu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

a no wlasnie Manhatan:)hehe ,albo rynek tam na Dmowskiego chyba? A i komputery byly, Atari i Comodore64 z takimi malymi magnetofonami zeby wgrac gre, czasem trzeba bylo kilka razy probowac zanim sie wgrala:)I Mario Bross na nitendo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Idąc lub jadąc samochodem na sam widok plakatów wyborców tracę dobry humor. Przeważnie znów te same twarze, wyścig za kaską się zaczął, najlepiej z całą rodziną. Ludzie powinni wreszcie olac to wszystko, bo to i tak niczego nie zmieni. Niedługo nasza łomza , będzie miastem powiatowym tak jak powiedział Zajkowski w telewizji łomża. A to wszystko dzięki naszej łomżyńskiej elicie rządzącej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Kto w Łomzy i waględnie niedrogo wymieni uszczelke pod głowicą w Oplu 1 silnik 70 KM 98 r.Proszę opżyblizoną cenę.Z góry dziękuje. Ijeszcze chodzi mi zeby zrobił to dobrze. I jaka była by cena z czesciami i bez. Diękuje i pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

U nas polityka jest właśnie przykładem rozrywkowo- kabaretowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Jestem ekspedientką w jednym z łomżyńskich sklepów- nie jest to moja pierwsza praca w w/w zawodzie.
Po pierwsze myślę, że Pani miała prawo złożyć skargę na obsługę po takiej obsłudze ekspedientek-niestety są one w tym sklepie po to by właśnie w taki i inny sposób doradzać klientom-za to otrzymują wynagrodzenie. Owszem jest uciążliwym obsłużyć dzien w dzien określoną liczbę osob, z różnymi charakterami i temperamentem, aczkolwiek wybrały taką pracę wiedząc, że tak ona wygląda. Błąd sprzedawczyni jest ewidentny.
Po drugie w obronie ekspedientki chcialabym powiedziec, ze tez jestesmy ludzmi i mamy rozne dni i mimo, ze ja sama (mowie teraz za siebie) staram sie dla wszystkich byc mila, czasami zdarzaja sie wyjatkowo z trudnym charakterem klientki, ale powiem wam z reka na sercu-kazdego klienta staram sie obsluzyc z opanowaniem i zyczliwscia, choc czasem niektore napawaja zloscia-no, ale tez moga miec zle dni, taki a nie inny charakter- za to mi płacą, poza tym mimo, że jest to moja praca na czas studiow mam nadzieje tylko to naprawde staram sie poswiecac klientkom ktos powie glupie i po co, bo osobiscie zalezy mi by np swoja osoba nie zrazic klientow szefowi, albo np by nie psuc chociazby innym ludziom nastroju, tak jak Pani Wyżej.
Powiem wiecej, za taka a nie inna obsluge, po opuszczeniu innych prac, widujac bylych moich klientow na miescie z usmiechem i mimo, ze faktycznie sie nie znamy mowiacych mi z szacunkiem 'dzień dobry' - jest to bezcenne... naprawde.
Na koniec powiem, ze troche pod strachem trzeba dzis pracowac, bo to dziwne zlowieszczenie na ekspedientki na forum-osobiscie bym wolala, by klientka wyrazila niezadowolenie osobiscie - bo zobaczcie co szef sklepu ma teraz zrobic w stosunku do swojej pracownicy..? trochę głupio tak, ale kazdy robi, to, co uważa za słuszne...
ps. mialam pracowac w prezenciku, ale teraz dopiero ciesze sie, ze tam nie jestem :) a ta blondwlosa Pani prowadzila rekrutacje -domniemam, ze nie jest tam zwykla pracownica.

Trochę życzliwości ludzie! Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Jazda na sankach z nasypu kolejowego przy Poznańskiej i Babcia która nas ganiała z wiadrem wody i kubkiem w drugiej ręce bo śnieg jej cieliśmy płozami sanek zjeżdżając z góry.A trafiało się że niektórzy i do domu jej wjechali :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Jak w temacie.
Kontakt
514986797 Konrad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

o co do zabaw pamietam jak sasiadki ganialy dziewczyny bo te zrywaly kwiatki na tz."widoczki":)a my popalalismy w tym czasie papierosy na klatkach:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Widziałem tez coś takiego w jakimś SUVie na reymonta. I też mnie to zdziwiło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Witam nie spotkałem się jeszcze z taka tablicą a trochę się tym interesuje zapraszam na portal poświęcony tylko tablicom rejestracyjnym tam jest forum mozesz zadac pytanie(trzeba sie rejestrować) http://www.wptr.pl/
tam znajdzisz wszystkie informacje.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

granatowy seat alhambra , taki ze starszych modeli prowadzony napewno przez kobiete, bedzie uszkodzony albo prawy ( strona pasazera ) przod lub tył , zalezy jaka opcje wyjezdzania wybrala .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

W gumach najpierw były historyjki, a potem naklejki, które się wklejało do albumu, żeby wygrać nagrody. Pamiętam Chabel, Chabel i Danny, a potem Toxic Crusaders. A historyjki, jak już wspomniał Tomek, z Donaldów i Turbo. Czy u was też mówili na podwórku, że Turbo jest rakotwórcze?;)
A kto pamięta krem z Barbie w serduszku (z dołączonym patyczkiem do jedzenia? i wafelki Kuku-Ruku? Kto pamięta Cola-Cao i mleko Kenny? Pierwsze snacki Starfoods i mrożone desery truskawkowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Posłuchaj blondloczek1 widać jakim jesteś dnem i plebsem i nie zamierzam z tobą dyskutować,gdyż poziom twój jest poniżej dna i jeśli nie masz nic do powiedzania w danym temacie to nie dyskutuj.Napisałam to do ludzi zrównoważonych,którzy poważnie podchodzą do tematu leczenia zębów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Hej,czy znaci adresy miejsc gdzie mzona wypozyczyc stroje na imprezy przebierane DLA doroslych? Jesli nie to moze ktos ma na zbyciu "sztampowa" sukienke ślubną?najlepiej taka w tzw złym stanie?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Witam

Czy w Łomży mieszkają osoby, które nie są wyznania katolickiego ale innej wiary? Chodzi mi raczej o rodowitych Łomżan niż przychodnych innych nacji. Chodzi o inny światopogląd, zasady funkcjonowania w życiu i planowania przyszłości. Mega ważny temat - proszę o odpowiedź.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Czy można w łomży zrobić takie badania?? Wiecie coś o tym??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Milena znalazła sposób na wylanie swojej złości, podając nawet nazwiska, ale brak jej odwagi podać również swoje personalia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

to nie jest żadne pomówienie, tylko wyrażenie opinii przez klientkę, ma do tego prawo. I tak pod względem "profesjonalizmu" nic nie przebije babki o nazwisku Pióro...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

bardzo dobrze ze pojawiają się takie informacje mozna zaoszczedzic sobie bólu i nerwow, oby wiecej osob pisalo podobne informacje jesli taki posiadają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

W owadach jest więcej białka niż w mięsie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

witam pilnie potrzebuje ''WOKALISTY'' na stałe do zespołu muzycznego grającego na weselach mile widziana umiejętnośc gry na akordeonie oraz doświadczenie. powazne oferty prosze kierować na:jajo12345@onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

ja tez , nie potrafia tanczyc, na wszystkich imprezach dyskutuja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

co to znaczy diss czarnuchy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

znalazłem takie info. z dnia 6 X 2010r., czyli w miarę aktualne, jeżeli ktoś nie chce zaglądać, to tylko powiem, że na razie nie można, ale Komisja Europejska wzywa...

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

czy już wymieniacie na zimowe?? gdzie najtaniej??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Polecam P. Karola. Jest bardzo solidny. Jesteśmy zadowoleni z jego usług. To prawdziwy fachowiec. Podaje tel: 512-665-318. www.serwis-wykonczenia.ngb.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

unikat jest do bani... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

wpisz se w google np ogłoszenia towarzyskie ostrołęka i se znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

pracy tu NIE MA !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Aż tak cię przypiliło ????:):):):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Zakładali około 2 lat wstecz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

No , no :):):):)

Pewnie też tam na ogniskach bywałes?????:):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Dobrze że są takie, przynajmniej jest czego posłuchać :):)


http://www.youtube.com/watch?v=BcM1dybfgwc

http://www.youtube.com/watch?v=zA9wL3T3Jy4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=f90UUMAcTSw&feature=related[/rul]

http://www.youtube.com/watch?v=q6iK38USqvo&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Ta ulica nazywała się kiedyś Słoneczna , cmentarz wojskowy tam był na wagary się chodziło , budy jakieś rudery, syf , kiła i mogiła , droga piaszczysta , brrrrrrr, a teraz ładna ulica
wyszyńskiego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Tak mało pamiętacie z dzieciństwa ?????

To wy robiliście w podstawówkach ??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

whiteboy sam jestes popek. Wy chyba macie po 15 lat sluchając takich anty policyjnych skladów. Apeluje do waszych rodziców, zabierzcie im komputery, pol godziny dziennie grania wystarczy , pozabierać mp3, robic codziennie test wieczorem na wykrycie narkotyków. To tyle ! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

do maniaxxx , oczywiście że ostatnie słowo należeć będzie do rodziców ale coś można im podpowiedzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

w Marghericie gratis pan zza lady gapi się jak jesz, dorzuca swoje komentarze a potem wypytuje czy smakowało i obgaduje inne pizzerie...

co zrobić w takiej sytuacji, jeżeli nie smakowało, bo było mdłe? więcej tam nie poszłam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

moze Invitro , lub Don Invintro?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

polecam Quattro lub BOSMAN 512969435 to nr do właściciela tych dwóch zespołów chłopaki świetnie grają super prowadzą i robią mało przerw byłem jakiś czas temu na imprezie gdzie grali i wszystkim się podobało polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Ty to nazywasz prawami kobiet! To, że w innych krajach panuje większe wyuzdanie niż w PL nie świadczy o tym, że jest to słuszne! Trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów, tak więc jeśli kobiety są w stanie bezmyślnie zajść w ciążę niech liczą się z konsekwencjami.
Co do obrony praw kobiet- przecież istnieją punkty, gdzie nowourodzone dziecko można oddać do adopcji więc w czym rzeccz!! Przecież tak wielu ludzi czeka na adopcję, a takowe małe dziecko byłoby dosłownie rozchwytywane przez nowe rodziny, więc w czym rzecz! Lepiej zabijac?!!
Powinny być za to surowe kary, albowiem nie można zabijać, a takie kobiety powinny iść na potępienie, a nie po takim czynie chodzą po mieście i się śmieją!
co za świat który popiera skazanie na śmierć maleństwa !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Kto szuka nie błądzi


http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=242434&t=242434

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Poprosiłem Cie o adres, czytać ze zrozumieniem nie umiesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Na pewno zespół AWANS. Nie polecam Magda Band, trzeba lubić ten rodzaj ich śpiewu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Witam. Szukam miejsca gdzie mógłbym wywieźć gruz i ziemię. Dziękuję za poważne odpowiedzi i pomoc.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

Witam!
Ja mam mieszkanie ŁSM 60.78m przyszło mi dopłaty 1070zł z groszami, w tamtym roku miałam więcej kresek i wiem że więcej było ogrzewane mieszkanie a dopłata przyszła 500zł....
To jest poprostu jakis koszmar...
Czy ktos ma podona sytuacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przemysł POgardy i nienawiści znów się rozkręca-Lis wyznacz trendy.

to zalezy, powinienes przeczuc sytuacje, no i ladnie sie ubrac

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org