piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
O "take Polske" walczyliście...?

Zamknij ryj gnoju mały. Masz najmniej do powiedzenia tutaj bachu jeden ty. Temat zamknięty !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O "take Polske" walczyliście...?

do balthazar2205 co za zbieg okoliczności dzwoniąc pod ten numer pare dni temu mieściła się tam agencja towarzyska odkupiłeś numer czy tam pracujesz ,tylko zastanawiam się w jakim charakterze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O "take Polske" walczyliście...?

boski juz ci napisalem co o tobie mysle co do kolegow to niestety mam ich wielu tu i w polsce zdziwil bys sie....chcesz pogadac????
Masz kur...a co ci bede zalowal nie wpierdal....j sie do mnie jak sam siedzisz **** na wulkanie a to mala wyspa....
8696288....dawaj


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O "take Polske" walczyliście...?

Która szkoła 3LO czy Katol ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O "take Polske" walczyliście...?

do balthazar2205 jeszcze chyba nikt cie tak nie poirytował,każdemu tak rozdajesz swój tel.lepiej sie kładz spać bo zaśpisz i sie konkurencja wpie... na rewir i nie będzie z czym do skupu polecieć


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O "take Polske" walczyliście...?

3 LO
w katoliku jest porabana dyrektorka ktora tylo stwarza problemy nie wiadomo z czego. a co do trzeciego moj brat skaczyl je rok temu i jest zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O "take Polske" walczyliście...?

odzywaj sie a ja wezme wolne i pojade na polnoc (twoj koszmar) zreszta i tak zadzwonie do m..ka lub g..y zapytam ilu tam tych grzeskow jast tylko jutro bo dzis nie chce przeszkadzac chociaz pora wczesna...i jak nie masz pojecia o czym pisze ojciec o czym ty do mnie rozmawiasz????
Jak ktos podchodzi do sprawy wulgarnie to ja go glaskac nie bede kobieta powinna inaczej ujac swoja wypowiedz a nie odrazu jedzie z grubej rury jak o to ci chodzi....a tak wogole to jestem tu tylko w weekendy i malo mnie widac czemu akurat do mnie zes ruszl???? zapewne ze jestem na wyspie '''
Dobra to tyle napewno jeszcze sie spotkamy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O "take Polske" walczyliście...?

podejrzewam ze pewnie tak...hahaha


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O "take Polske" walczyliście...?

za 40 to partacze bierz tych za 70



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O "take Polske" walczyliście...?

R


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org