niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

cycolina schowaj cyce;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

Mam pytanko, czy ktoś pracował w firmie DANTEX.
Chciałbym się dowiedzieć jaka tam panuje atmosfera pracy oraz zarobki, bo się zastanawiam czy warto do nich składać swoje CV.
Jak śledzę ogłoszenia to u nich jest spora rotacja pracowników i ciekawi mnie z jakiego powodu.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

hmm. a widziałeś, że znasz mój rozmiar? ;>
może wiesz lepiej jaki rozmiar stanika powinnam nosić ? ;>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

Możesz składać Zaczepisz się na miesiąc albo dwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

Każdy ma swoją receptę.
Jak nie mas czasu znajdź sobie dodatkowe zajęcie, a najlepiej takie które sprawi Tobie sporo frajdy.
Ja mam ... niestety tak dużo, że zabiera mi ta frajda soooooro czasu. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

kup lunetę i podglądaj sąsiadów :)
a poważnie to może fotografia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

trackne ciekawe jaki ty styl sobą reprezentujesz, pewnie jakieś nudne bluzki z świata bawełny w 4 plus... hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

W każdej aptece musi być kierownik, musi on być obecny w aptece przez cały czas gdy jest otwarta. Aby zostać kierownikiem apteki potrzebny jest tytuł magistra i odpowiedni staż w aptece. Chodzi głównie o to, żeby taki mgr wiedział jak wszystko w takiej aptece się kręci. Technik nie ma mgr i nawet jak będzie pracował w aptece 10 lat i będzie miał dużo większą wiedzę od takie mgr to nie ma szans na kierownika bo nie ma papierka o którym wspominałem już w wcześniej może być po bodajże 3 latach stażu kierownikiem punktu aptecznego.

„Druga sprawa skoro pracodawcy nie chca zatrudniac technikow to czemu jest ich tylu we wszystkich aptekach??”
- nie wiem skąd to wytrzasnąłeś ale w tym temacie nikt nie pisał o tym że technicy mają problem ze znalezieniem pracy bo tak nie jest. Technikowi płaci się mniej niż mgr i to już dla pracodawcy duży plus. Do tego jak będzie pracował to cały czas będzie się dokształcał i za takim mgr dużo nie będzie odstawał.

Napisałem że technik„Nie może sprzedawać wszystkich leków, bo nie których dokońca nie zna” nie napisałem, że wcale nie mają o nich pojęcia, bo jak by tak był to do apteki nie mieli by wejścia jako pracownik, bo nie mieli by tam za dużo do roboty. Chodziło mi bardziej o psychotropy i inne leki którymi można człowiekowi poważną krzywdę zrobić. Psychotopy to nie tabletki od bólu głowy czy lek na katar. To naprawdę już wyższa szkoła jazdy i trzeba mieć o tym pojęcie. Czuje, zaraz ktoś wyjedzie z tekstem, że takie leki są ciężko dostępne i to lekarz decyduję w czyje trafią ręce takie leki. Są ustawy ministra zdrowia i na pewno nie są pisane na widzi mi się. Technik wie na pewno mniej niż mgr a mgr mniej niż prof.

Zejdźmy już z tematu apteki bo to nie jedyne miejsce pracy ludzi po studiach faraceutycznych. I z tematu o mgr także, bo temat dotyczy techników.
I jeszcze jedno nie wymądrzam się a próbuje bronić przed tym jak oskarżasz mnie o to, że to co pisze to kłamstwa.

„polecam omijac apteki szerokim lukiem i zaczac leczyc sie ziolami” a to nie jest wcale głupi pomysł.

podsumowując technik zarabia mniej niż mgr, nie może zostać kierownikiem i jest ograniczony w swojej pracy. Choć zdaża się, że technik ma nawet większa wiedzę w temacie farmacji od nie jednego mgr.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

a ja polecam każdy sklep z odzieżą po przejściach bo w każdym jest coś innego i nawet w jakimś sklepie na zadupiu i na pierwszy rzut oka mało interesujący można znaleźć wypaśne szmatki:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

jak nie wiecie o czym mowa to po co sie wogle wypowiadacie ? ;]
żal..

cisnij ich malenka ; DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

jaranie :) hehe a tak powazne to zycie jest nudne i trzeba się z tym pogodzic i czekac na śmierc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

Prawdziwy pracownik a nie leser zawsze bedzie pracowal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

Zazwyczaj też praca, dom, praca, dom, a po pracy browar dobrze regeneruje siły no i jak widać wiosna przychodzi to i trzeba wędki przejrzeć, bo najwyższy czas gdzieś wyskoczyć, więc jak widać to trudno się tu nudzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

Mam do sprzedania alufelgi pietnastki do auta japońskiego.
Tel.- 668697673

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

metro,praca, dom
lub odwrotnie
dom, praca,metro
jak wolisz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

hahah :D ale naprawde w googlach by było szybciej :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

Zarobki w Dantexie-nie słyszałem ,żeby ktoś się chwalił,że tam dobrze zarobił.
Atmosfera-hahaha,szef jest tylko na pieczątce,nie wtrąca się,ale w pracy buractwo,wiocha tańczy i śpiewa,wedle słów mojej znajomej.
Rotacja pracowników-bardziej kumaci i ambitni zapewne sami dają dyla a wytrwałe sztuki,którzy nie pasują zostają zwalniani.Niestabilność kadrowa zawsze daje dużo do myślenia.
Majorka011 dobrze mówi,miesiąc lub dwa do wakacji i ciao .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

a jakie to są charakterystczne kształty znawco?


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

do tej pory nosiłam polskie staniki ale koleżanka zaciągnęła mnie na stary rynek do danaberii (mój facet nazywa ten sklep - fanaberia :D ) no i faktycznie koleżanka miała rację że zmienię zdanie na temat staników. do tej pory kupowałam triumpha i kinge i wywalałam kasę w błoto. biust w dobranym staniku to dopiero jest kolosalna różnica. na tej stronie można porównac ---> http://stanikomania.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?2

aha w triumphie nosiłam 75C w tych brytyjskich mam... 65GG!! jestem niewysoka, drobna i na dodatek sądziłam że mam małe piersi :)) wyglądam dużo szczuplej a mój facet na zakupy mnie wysyła po jakieś nowe cudo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

Czarna ,znajdź sobie Czarnego i nie umila Ci czas.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

fajnie ze piszecie , wszystkie adresy pogubilam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

a spotkania z przyjaciółmi?
fakt w tygodniu nie zawsze się uda ale wtedy można sobie urządzić wieczór kinowy czy domowe spa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

Mam zamiar podłączyć internet netii - 8 Mbit/s , proszę użytkowników tego operatora o opinie i oceny usługi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

W tygodniu siłownia, basen czy fitnes, co naprawdę poprawia samopoczucie. W weekend piwko ze znajomymi jeżeli jest taka możliwość i nic nas w domu nie trzyma tzn. np. dzieci.

Pozdrawiam serdecznie :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

bo fakt , ten rytm dom , praca, dom podyktowany jest specyficznym miejscem zycia jakim jest Łomża. Oferta rozrywek jest bardzo skromna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

zastawa z czasów PRLu z wypłowiałym znaczkiem gromady, tak samo serwetki. jedzenie smaczne ale za taką cenę jest go malutko, kobiecie wystarczy ale facet wychodzi czy z obiadu czy z wesela głodny.
Tuli na wesele z tego co wiem to sąsiad musiał sam salę dekorować, na podeście dla orkiestry był przedpotopowy przetarty chodnik. wesele było w zeszłym roku w wakacje czyli nie tak odległe czasy. cena za talerzyk wygórowana patrząc na ilość. w trakcie nie zmieniali zastawy a dzbanki po sokach zalegały puste dopóki panna młoda nie interweniowała. kelnerzy akurat wtedy trafili się najwyraźniej zmęczeni bo byli gburowaci, kiedy indziej były młode panie dość sympatyczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

Do : czrna77. A może jakiś wolontariat ? Hobby ? Zrobić coś dla innych ? Poza tym, o ile mi wiadomo , nie polikwidowano ani bibliotek , ani księgarń . Naprawdę masz wiele możliwości . Przemyj oczy i rozejrzyj się uważnie wokół. Ten temat - o nudzie !!! - nie powinien pojawić się na tym forum !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

byłam niedawno z ciekawości w kontaktach i u gwoździeja w marzeniu - tandeta jakich mało. czasmi coś fajnego można ponoć wyszukać na dlugiej ale mi sie nigdy nic nie trafiło. najbardziej mi przypadł do gustu ten w POLO MARKECIE. koleżanka tylko tam kupuje i faktycznie perełki się zdarzają.
osobiście wolę odłożyć troche kasy i jechać do warszawy czy białego na wyprzedaże. wtedy nową bluzkę można kupić w cenie łomżyńskich lumpków. A w sumie w lipcu jest już wyprzedaż lata więc można spokojnie się obkupić. ale fakt bez kilku stówek odłożonych to nie ma co się wybierać. jak jedziemy to nam z reguły tysiąc spada ale to juz z kurtkami butami i dodatkami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

Leki nie są sprzedawane, a wydawane ... Każdy technik i magister farmacji o tym wiedzieć powinien...
Pozdrawiam!
mgr farmacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

Jako rodzic byłam na dniach otwartych w PG 1 i wyniosłam ze spotkania bardzo dobre wrażenie, szczególnie podobali mi się nauczyciele , którzy chętnie odpowiadali na nurtujące mnie pytania, przesympatyczna pani dyrektor przedstawiła szkołę w jak najlepszym świetle. Zdecydowałyśmy z córką , że to będzie jednak PG 1.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

mamy ku.rwa problem z hotelem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

Mam już netie od 2 lat i jest *********, o 100 razy lepsza niż te inne dziadostwa. właśnie zmieniłem 2Mbit/s na 8.. i naprawde chodzi dobrze.polecam wszystkim.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

a zajedziemy na ku*rwy ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

Ciekawa jestem dlaczego temat szkoły dla techników pojawia się mniej więcej każdego roku o tej samej porze, poruszany przez te same osoby czyżby to była reklama szkoły ???.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

po to żebyś miał żal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

płaci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

a może zajdzie blondyna w ciążę i Poppe ją prowadził będzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

Proszę o skomentowanie ponizszego tekstu,(na forum politycznym najwyrazniej jest zbyt niewygodny)

My ktorzy POpieramy POi wierzymy w platforme jak w boga,nie mozemy sie zawiesc na platformie.Czekamy wciaz na te cuda ,a tu nam pisza ze POparcie maleje.To jest niemozliwe.My wiemy i rozumiemy ze platforma jeszcze nic dobrego dla Polakow nie zrobila,ale my wierzymy ze kiedys zrobi,przeciez pan Tusk obiecal nam druga Irlandie.Ja rozumie pana Tuska ze sie wycofuje z Irlandii bo tam kryzys,ale z cena jablek dotrzymal slowa,poniewaz skupywane sa po15groszy za kilogram,no i nareszcie bedziemy sprowadzac jablka z Bialorusi,bo naszym sadownikom napewno sie nie bedzie oplacilo .Zboze tez juz sprowadzamy,bo pan Tusk dba o naszych rolnikow zeby sie nie przepracowywali.O stocznowcow tez pan Tusk dba,poniewaz kazal zamknac te stocznie ze wzgledow zdrowotnych.Robotnicy polscy w tych stoczniach spawali i wdychali dwutlenek wegla,a on jest szkodliwy,wiec pan Tusk powiedzial niech sie Niemcy ,Holendrzy i Francuzi truja a ja musze dbac o zdrowie Polakow.Pan Tusk dba tez o kierowcow polskich.Niebuduje obiecanych autostrad ,poniewa stwierdzil ,ze Polacy bardzo szybko jezdza wiec by sie pozabijali na tych autostradach,a tak to bedzie wiecej zywych Polakow do roboty na zachodzie.Pan Tusk stwierdzil i slusznie ze trzeba zlikwidoac telewizje publiczna ,poniewaz tam wode z mozgow robia Polakom,ze platforma zle rzadzi,a przeciez to jest nieprawda bo platforma wogole nie rzadzi Polska tylko Bruksela.Pan Tusk powiedzial ze trzeba sprywatyzowac szpitale,poniewaz Polakom sie w glowach wywrociloi chca miec opieke medyczna za darmo. i zyc dlugo i szczesliwie.A skad ma pan Tusk wziac pieniadze na emerytury i na opieke medyczna dla Polakow jak oni nie pracuja ,poniewaz pan Tusk dba o ich zdrowie i zamyka te zaklady szkodliwe dla zdrowia.Zbrojeniowke tez pan Tusk kazal zamknac,no bo po co sie zbroic jak nie ma wojny.Doszedl do wniosku niech sie inni bija,a my bedziemy walczyc o pokoj i chodzic z wedka na rybyaby dzieciom dac cos zjesc.Dobry jest ten nasz pan Tusk,dobrze ze sie na niczym nie zna i zeby nie zanudzac Polakow to nawet sie nie pokazuje w telewizji,bo by go zaraz chcieli pytac o Palikota,o Misiaka,a tak to ma swiety spokoj i moze uciac sobie drzemke,bo nasz pan Tusk bardzo lubi spac i grac w pilke.Polacy maja do niego pretensje ze nie dba o Polske,jakie moga miec do niego pretensje,przeciez wiedza ze on jest liberalem,a haslo liberalow przeciez mowi -licz na siebie.Podoba mi sie ten pan Tusk on jest wspanialy,wszystkich kocha i nie chce sie wtracac do spraw gospodarczych,no bo po co sie bedzie wtracal jak sie na tym nie zna.Polacy musza w niego uwierzyc,poniewaz on obiecuje cud a tym cudem bedzie dobrobyt w zyciu wiecznym

zrodlo:wirtualnapolska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

np świeczniki....
a z resztą rozmawiałem nią i sama powiedziała że jest zydówka..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

za 1 trening sie nie placi chyba wiem bo chodze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

szczebiotka jedziesz autem? masz miejsca?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

Megan_5, dzięki za poprawenie mojego błędu zapamiętam to na przyszłość. Magistrem ani technikiem farmacji nie jestem, kiedyś zainteresowałem się tym tematem i trochę o tym czytałem.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

słyszałam zla opinie na ten temat i CI nie radze

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

LUBIE PLACKI DAJ KAMIENIE








jestem jaki jestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

netia jest ********* mam 1Mbit/s i dobrze mi chodzi :) wystarczająco dla mnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

wacek jaki masz transfer ?i ile płacisz za m-c ??????/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

ja sie nie wybieram xD


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

A puls ma?

:D :D :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ty k...o, psie j...ny. Ja jestem patriotą

wcześniej w Łomzy nie mozna było miec 4 i 8 Mbit/s ale teraz była aktualizacja węzłów i praktycznie w całej Łomży są dostpene takie prędkosci. 4 kosztuje 49 zł a 8 tak jak kolega wyżej napisał wyżej 59 zł :) oczywiscie brutto:P a co do punktu to nie ma obecnie takiego w łomzy ale ma byc w niedługim czasie, póki co mozna sobie to zamówic w prosty sposób przez internet. polecam netie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org