sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ranking pracy radnych.

ja sie ostatnio wkurzylam i gg usunelam. wlaczalo sie raz na 20 razy i zawalalo miejsce na dysku ... siedze teraz na webgg niestety;/. te najnowsze gg ma bardzo duzo bledow podobno ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

Zatrudnię instruktora nauki jazdy.

telefon: 605036725 e-mail: osk.kaminski@op.pl
ogłoszenie dodane 2010-02-14



no zobacz instruktor, jednak zatrudniają:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

to nie jest babol to jest po prostu rozwój poslkiego języka i brzmi po prostu lepiej i wygodniej. To jest naturalny proces.

lomzan7

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

ile chcesz za te szczeniaki???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

panie rysio spora kase to zarabia moja sasiadka ma 10 na godzine i sprzata biura na lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

ojciec jest pewnie sąsiadem hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

w takim przypadku polecam zamiescic zapytanie na http://najem-wynajem.pl. Oferty od firm same zaczna splywac
do skrzynki mailowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

hehe frustracja cie ogarnia ?

w zyciu ci nie wyszlo i wszyscy sa temu winni ?

bo kiedys bo cos bo ktos ?

puste slowa koles jaki ty masz dowod na cos? a po za tym co chcesz wywalczyc ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

wirus prawdopodobny, płatna strona na pewno nie, no chyba że masz połączenie modemowe w tpsa :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

Wszystko co piszecie ma na pewno jakieś podstawy i nie można temu zaprzeczyć...
Ze swojego doświadczenia wiem, że obsługa w sklepach bywa różna, jednak jeżeli chodzi o sklepy motoryzacyjne to niestety trzeba przyznać, że nie macie zbytnio racji.
Jeżeli chodzi o sklep na makowej to faktycznie można tam znaleźć wszytko, a jeżeli nie to panowie markowie dobiorą coś w zamienniku albo sprowadzą z serwisu. Tylko proszę wszystkich o wykazanie się wyrozumiałością... Jeżeli przyjmuje się dziennie 100 klientów i 50 z nich udaje ludzi wszystko wiedzących no to niestety trzeba się liczyć z tym, że zostaną raczej chłodno przyjęci... Sam wielokrotnie byłem świadkiem, gdy ktoś przychodził i mówił, że chce to i to a w rzeczywistości nie miał zielonego pojęcia co jest mu naprawdę potrzebne! A więc żeby kogoś osądzać najpierw samemu trzeba spuścić z tonu... Jeżeli chodzi o ceny to się nie wypowiadam bo sam biorę tam części do swojego warsztatu i mam spore zniżki a więc nie będę obiektywny w tej sprawie.
Jeżeli chodzi o JC (lub dawne Andaro) to faktycznie chłopcy nie są tani (pomimo tego, że też mam tam rabat to odczuwam marżę), ale do japończyków nie można znaleźć lepszego sklepu w łomży i to jest fakt a nie przypuszczenie...
Na mickiewicza faktycznie też jest niezły sklep ale tak naprawdę nigdy nie mogłem się do niego przekonać z racji tego, że sporadycznie tam bywam. Ceny są w granicach przyzwoitości.
Jest jeszcze jeden sklep o którym nikt nie wspomniał a jeżeli ktoś ma starsze auto to powinien tam zajrzeć i to jest sklep na małachowskiego w Domu kultury. U p. Janka Chmielewskiego znajdziecie wiele dość tanich rzeczy.
Jedyne dwa punkty, którym nie ufam bo sam kilkukrotnie spotkałem się z niewiedzą fachową - fota i auto land. Panowie nawet nie znają się na suwmiarkach a więc nawet nie wypowiadam się o cenach części bo co z tego że mogą być tanie jak nie ma się pewności co zakupisz...
Jest jeszcze kilka mniejszych sklepów takich jak np. ten na woj. polskiego obok wesołej ale sam rzadko robię tam zakupy a jeżeli już to raczej części łatwo osiągalne i nie mam zdania na ich temat, ceny są porównywalne do innych sklepów.
Jak znam życie ktoś zarzuci mi stronniczość, ale ja przynajmniej mam świadomość tego, że chwalę lub oczerniam, to co znam, za co płacę i to co udało mi się przez 15 lat działania w branży motoryzacyjnej zaobserwować...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

Wbijać na www.rapowalomza.ocom.pl <-- newsy, wywiady, utwory, teksty piosenek, shoutbox.

Klikać w reklamy google na tej stronie! Z góry dziękuje i pozdrawiam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

zle skonfigurowany router :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

czy na wyszynskiego ktos sie orientuje w cenach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

Przedmuchaj z każdej strony sprężonym powietrzem ,miałem to samo zobaczysz że pomoże

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

No własnie mam identyczny problem, wszystko bylo ok do czasu gdy zalozylam sobie internet radiowy. Czy to moze miec jakis zwiazek?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

halina-komuno wroc!!!

lomzan7

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

Po co komuś zużyte opony?? oddaj do recyklingu..., i skoro już się zadeklarowałeś , że "oddasz za grosze" to coś tu nie rozumiem...?sprzedajesz, czy oddajesz-jest chyba różnica...

lomzanin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

oddaj komus za free

jakis dekiel uwionże samohut do dżewa i pszypali az pier___DOLNIE :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

Wczoraj skręcałem z Zawadzkiej w lewo, w dół Sikorskiego, a z brukowanej Zawadzkiej wyjechało prosto przede mnie punto nauki jazdy z Wysokiego Maz. Rozumiem, że się ktoś uczy i jestem w stanie to wybaczyć, ale głupich uśmiechów kierowcy i co gorsza instruktora niestety nie. Poważny instruktor strzelił by takiego jełopa z liścia, żeby całe życie popamiętał, albo nacisnął jak najszybciej na heble.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

Automatycznie przypisywanie IP, na początku jak włączam kompa to pisze w centrum sieci ze adres Ip jest pobierany ,a potem ze połączono z ograniczonym dostepem i co jest tam wyżej taka mapka co jest narysowany kompa ikona routera i neta to tylko jest na zielono do routera a do neta nie mam połączenia :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

Hmm , ja kupując router musiałem podać w IST nr MAC routera , całkiem możliwe ,że i Ty musisz podać MAC-a u swojego dostawcy .

Pozdrawiam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

jerry fartem zdał prawko teraz uważa sie za mądrale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

a potem się żali na forum że nikt go nie chce zatrudnić na instruktora hehe. błysnąłeś teraz kolego.twoja wiedza mnie poraziła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

hehehehe teraz pewnie na google sie dokształca i wstyd mu sie odezwac....pozdrawiamy panie instruktorze, twoj nick to chyba jakas parodia :D bo jesli jestes instruktorem to teraz powinienes nam sie przedstawic!!!
i frania10 tez chciała zabłysnac w swietle "instruktora" heheheh ....nie jest Ci wstyd frania ?????pewnie tez juz nic nie napiszesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

> Autor: cmyk (82.139.163.---)
> Data: 21-02-10 15:45

> Poza tym pierwsze co bym zrobił, to sprawdził 'probówką' czy dochodzi
> napięcie do kontaktu a potem, przy załączonym klawiszu, czy dochodzi do
> oprawy w żyrandolu.

napięcie nie dochodzi, napięcie występuje ponieważ napięcie to różnica potencjałów między 2 punktami obwodu elektrycznego bądź też pola elektrycznego ;) ale to tak tylko na marginesie ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

http://www.arciszewski.pl/index.html Najlepiej zadzwoń i się sama dowiedz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

mała mysza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

Ludzie kto was uczył i kto egzaminował - a puzniej mamy to co mamy . Instruktorzy i egzaminatorzy wstydzcie się że oni są ,,KIEROWCY,, o ile kierowcami są nawet z kartą rowerową. GRATULUJĘ.......!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

zespół Robbins - po prostu super !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

No dobra Kamillo25 ale o widzach to zapomniałeś :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

Moja znajoma rodziła tam. Z tego co mówiła to nie poleca. Za taką kasę leżała w jednym pokoju z inną kobietą. Obsługa też nie najwyższych lotów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

Elen92 są dwa jeden na dole przy hotelu polonez dawnym a drugi w środku hotelu na I piętrze i p. Gosia ma ten w hotelu na I piętrze i ona nie pali!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

spokojnie.
jeszcze nie ustalono o jaki kurs chodzi a tu juz gadka o świadczeniu usług i kasie.
Tu nie ma kasy a jeśli jest to nie taki kokos. Nie mówię o fotografii studyjnej.
A wracając do kursu, myślę, że bardzo dobry pomysł.
Wreszcie nie wszyscy odróżniają kompozycje od ekspozycji, ISO od GO.

lomzanin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

Rewelacyjny początek łomżyńskich koszykarzy!!!!!


http://www.prostozlomzy.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3671:emocjonujce-mecze-qtechnikaq&catid=67:koszyk&Itemid=180

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ranking pracy radnych.

smrodel serdel suchy cyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org