czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Panie Przewodniczący Piekarski

przez internet też można :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Przewodniczący Piekarski

Pan instruktor niestety ma rację. Ale.. (drobne)

Nie chodzi w tym przypadku o zasadę prawej strony gdyż kolejność przejazdu ustala się PRZED wjazdem na skrzyżownaie a nie na nim.
W tym przypadku mają więc zastosowanie przepisy określające komu ma ustąpić skręcający w lewo (m.in. jadącym na wprost).

Skręcający w lewo z Zawadzkiej w Obwodową po przejechaniu pierwszej połowy ul. Obwodowej nie ma pierwszeństwa bo znajduje się jeszcze w obrębie skrzyżowania (definicja skrzyżowanie i gdzie są jego granice). Pierwszeństwo owszem będzie miał jak opuści skrzyżowanie i wjedzie w ul. Obwodową.



P.S. Powyższy przypadek, jazda na rondach, zawracanie na zielonych strzałkach w lewo, niezatrzymywanie się na zielonych strzałkach w prawo, wyjeżdzanie z parkingów tyłem "na ślepaka", wyprzedzanie na zakazie (przed Statoil), na przejściach itd... - szok i przerażenie.
A kiedyś łomżyniacy uważali się za dobrych kierowców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Przewodniczący Piekarski

http://niemachujawewsi.jogger.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Przewodniczący Piekarski

o zal.. ten temat zajmuje wiecej niz nie jedna strona internetowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Przewodniczący Piekarski

www.mango.pl
sprawdź tutaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Przewodniczący Piekarski

marcin jezeli mialoby tak byc jak mowisz to skrecajac z zawadzkiej w lewo bedac juz na sikorskiego trzeba byloby sie zatrzymac zeby puscic samochody z krotkiej zawadzkiej. Wtedy inne samochody jadace sikorskiego od ronda musialyby tez stanac mimo ze sa na glownej i razem z toba puszczac samochody z krotkiej zawadzkiej... W takim wypadku wedlug mnie musialyby byc na sikorskiego tuz przed brukowana zawadzka namalowane linie i znak ustap pierwszenstwa... lub stop.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Przewodniczący Piekarski

Instruktor nie błaźnij się. Kto dał Ci uprawnienia? Idź do drogówki i zapytaj. Ja już to przerabiałem wcześniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Przewodniczący Piekarski

teraz w modzie zagubione tablice rejestracyjne, portfele, psy i że okno na świat nie domaga, ale ostatnio widziałem już powraca moda weselna, kebaby coś ucichły, czym tym razem zaskoczycie mój zryty łeb ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Przewodniczący Piekarski

Terrazyt :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Przewodniczący Piekarski

ty no ja go nie brałem bo nie miałem gdzie go trzymac ale jakas pacjentka go chyba wzieła pod skrzydło i szukała albo dalej szuka dla niego domu.zobacz inny temat o owczarku KLEPATRA czy cos takiego go załozyła.jak ma go dalej to bierz naprawde ładny psiak zadbany i w miare młody az sie zdziwiłem ze biega luzem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Przewodniczący Piekarski

do: ~ (---.elomza.pl)

GRATULUJĘ POMYSŁU

Niestety jak wyżej widać na forum wybitnie prym wodzą osoby odmóżdżone ewentualnie po praniu mózgu.
Łomża przez niektórych kreowana jest jako "mocna kulturą", ale jak widać rzeczywistość baaardzo skrzeczy.
Łomżyńskie środowisko fotograficzne w zasadzie nie istnieje, ale pomysł jest fajny i paradoksalnie miałby na pewno wzięcie.
Będę trzymał kciuki.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Przewodniczący Piekarski

Oczywiście że pisałam już o tym gabinecie tyle że pod innym loginem.Niestety było to już jakieś trzy lata temu i nie pamiętam pod jakim. Wtedy też była mowa o gabinecie w Polonezie ale tym na dole. Więc jeśli chce ci się szukać to szukaj. Ja wiem co przeżyłam po czyszeniu u tej pani.Jeśli wam pasuje to chodźcie.Moja noga już tam nie postanie. A poza tym co to za kosmetyczka która pali papierosy i śmierdzi nikotyną??Przynajmniej wtedy paliła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Przewodniczący Piekarski

terrazyt już nie istnieje ,,oknal"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Przewodniczący Piekarski

Witam.Chodzi tu o kurs na przewóz rzeczy do kategori C+E.Czy ktoś orientuje sie czy ten kurs ma jakiś termin ważności?Czy jesli był zrobiony w 2004 roku to jeszcze jest wazny?jesli nie to ile kosztuje odnowienie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org