czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

A masz na to certyfikat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

Głupki! Śmieszne głupki :) Na to też są certyfikaty!

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

Masz wirusa który rozpierdziela kompa i strzela gównem ;] yeah



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

Bylo moja intencja abysmy sie mogli latwiej sie odnajdywac, sadzisz Lola po dostepnej seci, wiem ze nie jednemu burek na ime, ale niech Cie bedzie hehehehe wyglada ze Ty i jeszcze paru to ci sami wedlug sieci.

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

blondloczek1 nasram Ci w ziape haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

A dziadek kim był ? SB ? Może MO ?
Ciekawe czy ty majtki w końcu zmieniłaś czy dalej perfumami pryskasz ?

Frajerstwo dostarcza tylko info dla niebieskich .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

Myslalem ze to moze byc cos powazniejszego. co nie ktorzy maja problemy.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

kto tak mówił? "legalizacja samowoli budowlanej"? za swoje pieniądze będzie trzeba ją rozebrać i sporą karę zapłacić. Bo to chyba prawo budowlane(ustawa) reguluje takie rzeczy mam racje? ostatnio były tam jakieś zmiany ale żeby aż takie?? jak można bez pytania stawiać to po co ustawa....
Pytaj, próbuj, szukaj aż znajdziesz wyjście...

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

Legalizacja jest dosc latwa. Wystarczy miec 50.000,00 Pln-ow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

Czy ktoś legalizował np: samowolnie wybudowaną przydomową oczyszczalnie ścieków? Jak to wygląda teraz, i od kiedy te 50 000 załatwi sprawę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

slyszałem że właściciele sprzedali go dla stokrotki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

Przydomowe oczyszczalnie ścieków o wydajności do 7,5 m³ na dobę nie wymagają uzyskania pozwolenia na budowę, a jedynie zgłoszenia w starostwie zamiaru przeprowadzenia takich prac. Szczegółowe wymagania dotyczące potrzebnych dokumentów określa urząd powiatowy zależnie od warunków gruntowych i lokalizacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

sprzedali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

Ten Czesio to nie dość, że tuman to jeszcze chamidło pierwszego sortu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

zbieraj podpisy od 10% mieszkańców i odwołujcie władze w referendum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

propponuje zrobic wielki banner na trybuny "brzezinski wypierdalaj !!!"
i jakas piosnke stadionowa urobic !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

http://www.youtube.com/watch?v=U-qSXhb910c

to jest prawdziwy gangsta i roz.jebie wam wszystkim lampy maczetą z shaolinu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

HE HE !JAK MYŚLISZ ,KTO JEST GORSZY ?KOLEGA KTÓRY SPRZEDAJE SWOICH TOWARZYSZY CZY SB-EK?A CO DO MOICH MAJTEK TO **** CI DO TEGO ,NIE O NICH BYŁY POSTY !ŻOŁNIERZYKU OD SIEDMIU BOLEŚCI..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

Pilnie szukam partnera biznesowego.Postaram się jak najbardziej treściwie streścić moją propozycję.Pomysł jest bardzo ciekawy i przyszłościowy,a ryzyko że biznes nie wypali wynosi 5% (opinia experta jednego z portali aniołów biznesu).Chodzi o pośrednictwo handlowe w internecie.Portal ma na celu skupienie dużej rzeszy użytkowników którymi są sprzedawcy hurtowi i importerzy.Jego celem jest udostępnianie kontaktów handlowych,na początku w polsce,z czasem za granicą.Na start potrzebuję małej kwoty.Oceniony przez tego experta początkowy zysk wynosi około 15000zł.Z potencjalnym inwestorem podpisuję deklarację wekslową albo kontrakt do części dochodu.Szukam tez osób do zatrudnienia które pomogą w prowadzeniu portalu.Kontakt: mmodzelewski11@wp.pl , gg:12820798

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

przenies sie do innej szkoły, moze 1lo, a moze ohp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

a ja posiadam w chodowli dwa OSŁY moze na nich zechciał bys pojechac do tego slubu ????????


>jesli niewiesz o co chodzi zawsze chodzi o kase

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

Tak a Ci którzy mają inne zdanie są już nienormalni ?

Czyli jak ja nie chodzę po trawnikach tylko chodnikami i dzięki temu nie muszę omijać psich gówien to znaczy ,że jestem nienormalnym buszmenem ?

Za to Ci którzy chodzą trawnikami , i co jakiś czas w depną w gówno ,są ludźmi normalnie myślącymi .


cytat : "A trawnik moim zdaniem jest wlasnie po to, zeby mozna bylo sobie pochodzic po trawce... bo to nie skansen, ani muzeum"

To lepiej zmień swoje zdanie , bo mi się rzygać chce jak widzę zadeptane trawniki , gdzie widać więcej ziemi niż trawy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

czesio to burak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

Może przyjąć, ale może też odmówić - sklep to nie wypożyczalnia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

W I T P O L W R Ó Ć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

konia wali w dupie ma adrianka :D

a baśka nie miała fajnego biustu....

a o której żarłaś te pączki ? bo jak świeże to te zgwałcone z rana prze ze mnie, mniam mniam ku,rwa

lowelas to ja

lubisz to suko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

zawsze tak jest ze mozna oddac i nie ma gadania,
sprzedawca musi przyjąc towar spowrotem ale nie moze on byc uzywany czy nie moze byc zniszczone jego opakowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

to ci reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

Widze ze dosc male zainteresowanie tematem... Skoro ludzie nie interesuja sie tym co dzieje sie pod ich nosem niech pozniej nie chodza ze skwaszonymi minami i nie narzekaja na "tych" (politykow, partie polityczne)ktorych wybrali aby sprawowali wladze ...Nie moge uwierzyc ze wogle nie ma naprawde zainteresowanie (wiekszego) tym tematem ??? Czyzby Lomze zamieszkiwali ludzie niezainteresowaniu sprawami swojego miasta i traktowaniem Lomzy przez inne sily instytucjonalno-polityczne???


Paradoksem jest narzekanie na jakakolwiek sile polityczna i wladze skoro ludzie nie potrafia bronic swoich "wartosci" stawiajac opor (nie tylko bierny ale przede wszystkim czynny) wlodarzom...

Czy ja sie myle moze snujac takie hipotezy?

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

sewo gadasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

Ludzie jak by tak było ze można zwracać towar do 14 dni to byłby mexyk w handlu z chęcią wziąłbym cyfrówke ze sklep zrobił zdjecia na imprezie i ja oddał bo kolejny raz przyda mi sie za kilka tygodni i po co kupywać? . Może z samochodami zrobić podobnie biore fure z salonu robie wypad za miasto po czym ja oddaje bo nie wygodne fotele i co sprzedawca ma przyjąć taki towar. Ludzie to jest nie realne w naszym kraju wiele firm by padło z powodu zwrotów towarów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

ale fajnie zrobione

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

Doktor Śliwecka wszystkie dzieci leczy na alergie.chyba ma jakieś skrzywienie zawodowe.Leczę siebie i moje dzieci i doktor Orsicz na Bawełnie,super lekarz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

Czy ta beatyfikacja ma być dziedziczna? Myślę, ze tak (jeśli kaczki pozostana przy władzy).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

tak tak jajko mądzrzejsze od kury ***** debile zdobędziesz takie wykształcenie jak on i jak przebędziesz taką drogę to też będziesz mógł kierować ludźmi nie po to wykształcenie zdobywał żeby nie siedzieć za biurkiem, a Ty wyjdź teraz z forum i idź się uczyć bo nie zdasz. KTO MA SZKOłE TEN MA LżEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

JEBAć CZECZENóW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

majkiel dżekson przyjedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

nie wychodze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

banda niedowiarków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

a majkiel to bajera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

Wywołałem głupawego czesia do tablicy ... i przyszedł, zaistniał.
Kto płodzi, a potem wychowuje takie byle co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

HEH



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

Takie sobie..





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

Pod tym wzgledem Polska jest wciaz "100 lat za murzynami".

Dlaczego tak pisze?
Bo mieszkajac w USA od '81 przyzwyczailem sie do "normalnej" obslugi klienta.
Ciuchy, buty, zywnosc, kosmetyki, narzedzia (srubokrety czy pily) oddaje sie do sklepu zez zadnego problemu. Oczywiscie kiedy brak paragonu to nie oddaja gotowki, tylko rownowaznosc na zakupy w tymze sklepie.

Elektronika?
Kupilem kombo video/dvd player dla siostry (bo wciaz ogladaja wraz z matka polskie klasyki na video z wypozyczalni. Padlo po okolo miesiacu. Przynioslem z powrotem, bez pudelka, bez rachunku. Przyjeli, na kompie znalezli oryginal sprzedazy i dostalem nowy, w pudelku sprzet.

Nie wszedzie jest tak pieknie- nie ze wszystkim. Zalezy gdzie sie kupuje. Jezeli na necie, ceny najnizsze ale i gwarancja klopotliwa, trzeba wysylac do naprawy etc. Coc nie w przypadku najlepszych firm.
A jezeli w lokalnym sklepie sieci: naprawa od reki, zwroty od reki.

USA zmienily sie po IIWW- min. stworzono shopping centers- czyli centra handlowe. Szybko okazalo sie ze strata jednej sprzedazy jest nieistotna wobec zatrzymania klienta. Na to na co nie mogl sob9ie pozwolic "tata i mama" sklepik, siec sklepow MOGLA.
I to jest roznica miedzy Polska a np. Stanami: w Stanach kupujac jakis przyzad elektroniczny masz na niego gwarancje i sprzedawca ja uznaje- lub tez centrum obslugi klienta prowadzone lub autoryzowane przez producenta. Doprawdy trzeba sie postarac aby nie uznano wady produktu.

Zas bedac w PL i szukajac prostownika do napiecia usa, nasluchalem sie w sklepie elektronicznym w Sopocie: no pan twierdzi ze to nie dzialalo wprost z pudelka, ale skad ja mam wiedziec do jakiego pan napiecia to urzadzenie mogl podlaczyc... (wtyczka standartowa, wiec do jakiego???)

W Media Markcie... szukalem kabelka do podlaczenia cyfrowki do kompa, zapomnialem swojego... NIE MA! Bo zlodzieje by kupowali aby uzywac skradziony sprzet (???????) Ba, mocno pachnacy potem ochraniarze spisali wszelkie parametry mojej cyfrowki przy wejsciu choc ta wygladala na mocno uzywana.

Kupilem ladowarke i szybko opuscilem ten przybytek..

Tylko jezeli klienci beda sie skarzyli na praktyki niezgodne z przepisami cos sie zmieni- nie od razu....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

blondloczek1 wiesz kto płodzi ? twoja stara haha, a co nauczyciel jesteś ? wywołać to se możesz starą jak się zesrasz żeby ci dupę podtarła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

kiedys byl na tym forum temat jak to inni maja lepiej ,czysciej ,fajniej w innych krajach!
ktos zadal wtedy pytanie dlaczego u nas tak nie moze byc????
odpowiedz jest tak prosta ze az szkoda gadac- dopoki nasze myslenie sie nie zmieni,nasze podejscie do pewnych tematow,nasz stosunek do drugiego czlowieka- to nigdy nie bedzie u nas tak jak tam.
jak wyjezdzacie za granice-to potem opowiadacie jakie tam "ochy i achy",jak czysto ,milo,jak fajnie!!! tam zachowujecie sie tez inaczej no bo przeciez nie bede smiecil w takim Frankfurcie czy tez Paryzu -skoro 2 metry ode mnie jest kosz na smieci.
ale wracacie do kraju i.....no coz znowu "dzicz"-bo i po co przeciez to tylko Polska,Lomza wiec nie ma takiej potrzeby:
we wszystkich innych krajach ludzie tez na poczatku nie doceniali tego ze dobrze by bylo sprzatac po swoich pupilach- ale po jakims czasie sami dostrzegli ze to jest dobry pomysl i ze to nic strasznego i ze "korona z glowy nie spadnie" jak posprzataja po swoich zwierzakach.
i jak teraz maja-tak ladniej ,lepiej,fajniej-no ale to przeciez ZACHOD a nie taka Polska,Lomza........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest patriotą, kto zaprzańcem?

A wystarczy poczytać na forum. Tyle już na ten temat było.
To ma być jakaś mała fontanna,a na rynku ma być inna duża. A ta to jakieś takie malutkie ma być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org