piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Upomnienia dla Jaruzela i innych Judaszów

nie mam

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Upomnienia dla Jaruzela i innych Judaszów

tak.za 5 tygodni bedzie stokrotka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Upomnienia dla Jaruzela i innych Judaszów

Pewnie Zajkowski by się nadał. Najwięcej długów narobił w klubie, więc nie jako nowy prezio spłaci.
A anonimowiec ma dużo racji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Upomnienia dla Jaruzela i innych Judaszów

kichu: u mnie tez narazie cisza.nawet dzielnicowego nie bylo.mam nadzieje ze po niedzieli cos sie ruszy...
co do WZ to az tak bardzo sie nie boje, bardziej obawiam się PZP........a swoja droga ciekawe co bedzie pierwsze eh to czekanie mnie rozbraja....
pozdr

matik800: mozes napisac cos na temat PZP jak to wyglądało u Ciebie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Upomnienia dla Jaruzela i innych Judaszów

cham z chamów mądralińska pierdoło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Upomnienia dla Jaruzela i innych Judaszów

Widze ze poziom postów osiagnal naprawde wysokie loty..... załamka....

Prawda jest taka ze po swoim psie powinno sie sprzatnac jak nawali i nie wazne czy jest to trawnik pod blokiem, chodnik czy ogrodek. Mam psa za ktorego tez place podatek (niestety) i jakos nie czuje sie z tego powodu zwolniona ze sprztania po nim, robię to za kazdym razem, inaczej byloby mi zwyczajnie wstyd. Każdy powinien byc odpowiedzialny za swoje zwierzę!!

Mam również malutkie dziecko i wiem jaki to problem, gdy na trwanikach dookola same kupy i trzeba miec caly czas oczy dookola glowy zeby w nic nie wdepnelo... Rzygac sie chce jak sie patrzy na te kupy.
A trawnik moim zdaniem jest wlasnie po to, zeby mozna bylo sobie pochodzic po trawce... bo to nie skansen, ani muzeum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Upomnienia dla Jaruzela i innych Judaszów

Wolę swoją Piątnicę niż tą jeba... Łomżę przez którą muszę teraz wydać kasę na zawieszenie w aucie.U mnie na dróżce na łąkę jest równiej niż u was na normalnej drodze :D.istny poligon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org