czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niebywały skandal wokół śledztwa smoleńskiego

Nie wiecie gdzie w Łomży można wyhaftować napis ( chodzi mi dokładnie o imię i datę chrztu) ????
Z góry dziękuję za pomoc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebywały skandal wokół śledztwa smoleńskiego

do piotrek 34 cześć chciałem sie dowiedziec do Ciebie pewnych spraw na temat ms napisz mi swój nr telefonu na gg 753686 andrzej to zadzwonie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebywały skandal wokół śledztwa smoleńskiego

Sprobuje podjac sie oceny po prawdzie a nie po upodobaniu, kto zaczal , uwaznie jeszcze raz przeczytalem postyi wynika z tego ze Rudy nikogo nie nazywal swina ryjem i tym podobnym ,wiec zeby nie byc goloslownym przytocze takie posty Lola pisze w tym poscie i uzywa wyzwisk 23.03.09 godz 21;17, na drugi dzien Rudy odpowiada w lusterkowym tonie to bylo 24.03.09 godz21;07 , czyli jest roznica jeden dzien , i mamy odpowiedz kto zalacz, a tak w nawiasie Lola nie przyniosles chwaly podlomzynskiemu polu, pokazales sie jako zwykly pienacz , to wszystko byc moze przyjdzie czas ze kiedys ludzie ocenia.

A tak sobie pomyslalem ze by to byla fajna forma rozpoczac od nowa i pod haslem FORUM PIATNICY i tam bysmy mieli taka swoja mini stronkie , tylko jedna prozba , Panie i Panowie nie uzywajmy wyzwisk jesli chodzi o ludzkie jakies wypowiedzi powinny byc dopuszczalne pomimo ze czesto sa to plotki lub tez przypuszczenia , mysle ze jest dyskusja i polega natym aby o odmiennych pogladach byli przekonywani przez innych , tylko nie slownictwem Loli , milej niedzieli, i za chwile zapoczatkuje tak zwane FORUM PIATNICY.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebywały skandal wokół śledztwa smoleńskiego

,,,jestem za ,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebywały skandal wokół śledztwa smoleńskiego

Przecież Piątnica to Łomża więc po co oddzielne forum



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebywały skandal wokół śledztwa smoleńskiego

dobre jaja nie ma co kolejna ściema Rudy 102 robi teraz za Zorro polecam oddział psychiatryczany miejscowego szpitala. Trudno o właściwą ocena jak się jest jedna i tą samą osobą - a ta wzmożona aktywność w tym temacie który każdy normalny szanujący się mieszkaniec gminy ma w poważaniu jest jutrzejsza sesja rady gminy - więc chodzi tu po prostu o wyciągniecie tego tematu który spadł na szary koniec listy ze względu na brak zainteresowania - zwyczajne podjudzanie nic więcej w wydaniu tego obrzydliwego miejscowego szczekacza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebywały skandal wokół śledztwa smoleńskiego

ja jestem lowelas i wrzucam kiepy do frytek, smacznego :D kur wa mać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebywały skandal wokół śledztwa smoleńskiego

Dzierżawa 10-letnia ,kasa z dzierżawy jest niemal równa zyskowi jaki miał sklep,a nie miał małego. Jak to możliwe że stokrotkę na to stać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebywały skandal wokół śledztwa smoleńskiego

roznica polega na tym ze on powiedzialby tobie w oczy co o tobie mysli, ty jemu juz niestety nie..........rozumiesz teraz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebywały skandal wokół śledztwa smoleńskiego

Zlikwidować sąsiada.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebywały skandal wokół śledztwa smoleńskiego

Najlepiej jakbyś wziął ustawę Prawo budowlane do ręki i sobie przeczytał. Przydomowa oczyszczalnia do 7,5m2 rzeczywiście wymaga jedynie zgłoszenia a nie pozwolenia na budowę (art 29 ust 1 pkt 3 P.BUD.) Wejdź na stronę sejmu tam znajdziesz obowiązującą wersję ustawy Prawo budowlane z dnia 7 lipca 1994 i zerknij na art 29 i kilka dalej a Ciebie w szczególności powinien zainteresować art 49b tejże ustawy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebywały skandal wokół śledztwa smoleńskiego

bigicz32Owszem - prawo musi chronić zarówno sprzedającego jak i kupującego. Wytłumacz mi zatem, w jaki sposób prawo w Polsce chroni kupującego?!

Tu, w Holandii, sprzedający jest chroniony, ponieważ może nie przyjąć towaru, na którym widać jakiekolwiek ślady użytkowania. Dotyczy to również opakowania (wyjątkiem są produkty zapakowane w taki sposób, że podczas ich otwierania opakowanie musi ulec częściowemu zniszczeniu). Pozwala to kupującemu zwrócić towar, który w jakiś sposób nie spełnia jego wymagań, sprzedający natomiast może sprzedać ten towar ponownie.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebywały skandal wokół śledztwa smoleńskiego

No właśnie... jak to w Polsce jak nie budują to nie budują, a jak juz zbudują to stoi...
Jeżeli będziecie wiedzieli cokolwiek na ten temat dajcie znac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebywały skandal wokół śledztwa smoleńskiego

wiec zapukamy na farna 1 ... ciekawe co powiedza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebywały skandal wokół śledztwa smoleńskiego

szul1984 wybacz, ale mam porownanie, wiem jak bylo za szkola zarzadzala baginska, a jak dostal sie do wladzy szanowny J. K... Ten szanowny "pan" nie ma szacunku do uczniow, nie wspominajac juz o nauczycielach czy tez rodzicach.. Liczy sie tylko jego zdanie.. Na szczescie skonczylam jakis czas temu ta szkole i nie musze tego pana ogladac.. Mowisz o historii, tak sie sklada, ze zdawalam historie i mnie lubil, ale i tak nie liczyl sie ze zdaniem nikogo...

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebywały skandal wokół śledztwa smoleńskiego

http://www2.90minut.pl/news/88/news881459.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebywały skandal wokół śledztwa smoleńskiego

słusznie oszołom jeden pod postacią Rudego 102 i Heros mają jedyny słuszny głos . Reszta ma ich słuchać juz za komuny to przerabiano .

Ja rozumie ,że nie portafisz intelektulanie przeskoczyć moich argumentów więc najlepszy sposób jak sie czegoś nie pojmuje albo niechce a chce się byc słyszanym na forum to sie krzyczy oszołom - tylko kto ? Ten co pisze czy ten co czyta?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org