piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
krew zalewa

bo nawet jak sie nie oplaca to takie programy jak PONONIA, PULS sa:) wiec dobre i to:DDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

he że są wodniste? he sosy są gęste więc to wina świeżych warzyw a jeśli świerze to odchodzi z nich woda...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

jeszcze się taki nie narodził żeby wszystkim dogodził ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

ja do ciebie better i tak przyjde..dam ci szanse :) jezeli sie najem i bedzie smakowalo masz + i bede tam ciagnol znajomych ,odrazu mowie ze koniecznie bez surowej cebuli i duzo prazonej ;D sos bardzo łagodny napewno zapomne powiedziec i bylbym niezadowolony wiec na wszelki wypadek kazdego pytaj jutro o sos i cebule:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

Pewnie że można www.alledrogo.pl i to nawet w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

Ta, to tak jak z mafią już nie masz odwrotu a od poniedziałku trzeba będzie się codziennie logować i podpisywać listę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

Jak zarezerwować stolik??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

tommy hilfiger są polówki w Vabi..
Poza tym nasze w naszym mieście raczej nic nie dostaniesz ;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

nie nabrałeś nas bo w te miasto mało kto wierzy..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

wtorek Ciebie można usunąć



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

rower mi sie zjebal rok temu i nie jezdze to nie naprawiam i cos stuka(pewnie przegób) haha dasz rower to sie przejade



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

Witaj lepiej nie bo mi nie podobało sie jak mnie sciela pani fryzjerka.Zapłacilam 40 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

A co do przyłączania Łomży do Piątnicy to i tak nie ma sensu.W Łomży niech się zajmą poprawą dróg i pięknością miasta a potem niech się bojują o kolejne tereny,po co im więcej,żeby kolejnych miejsc nie utrzymać w ładzie i porządku tłumacząc się potem że nie ma funduszy albo plany dopiero w realizacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

jestem po ms...czekam teraz na wyniki-nie było tak źle:) ale...ostatni nabór na szczecin jest 29 kwietnia nie wiem jak w innych województwach i to mnie ciekawi bo widzę że macie wyznaczone terminy ale po co....jak już ludzi nie będą przyjmować-nie kumam tego....

polaksredni....powiedz mi co tam Cię pytali na WZ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

na ulicy harcerskiej jest ja wlasnie dzisiaj tam bylem dobry mechanik ma samochod moze przywiesc skuter z pod domu ;] bedzie szyld skutery motocykle ulica Harcerska niedaleko strarzy ;d



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

http://www.zumi.pl/1376698,Street-Bike._Marcin_Fabiszewski,Lomza,firma.html


Polecam!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

dobrze niech gra , Wisła go sprzeda za grubą kasę a 10% wpłynie na konto ŁKS:D:D:D:D:

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

I stało się! Polacy pobili rekord. 8:0 z Luksemburgiem, 9:0 z Norwegią i 10:0 z San Marino.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

Peja ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

FACET BAWISZ MNIE ŁOMŻA=PODLASIE.A JAK MASZ Z TYM PROBLEM TO PRZY NASTEPNYCH WYBORACH STARTUJ Z JAKIEJS LISTY I WALCZ O ZMIANE TERYTORJALNA.PONIEWAZ NA DZIEN DZISIEJSZY KLEPIESZ BZDURY(1 KWIETNIA DOBRY ŻART)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

Czy moze jedzie ktos autem do Warszawy w Niedziele okolo poludnia i ma wolne miejsce, jesli tak prosze o kontakt na meila adrian_077@gazeta.pl
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

Tak, jedzie autobus. Np. 13:15

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

Kiedy wogóle te juwenalia są ????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krew zalewa

majka3....po jakim czasie powiedziano Tobie, że zaliczyłaś MS?
kurcze jeszcze czekasz na WZ? cuś długo nie? :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org