sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nigel Farage jedzie na D.Tuska

Jezeli baterie sa slabe to wlasnie trzeba trzepnac aby kontakt sie odswiezyl i prad poplyna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nigel Farage jedzie na D.Tuska

To ja też poproszę niger83@tlen.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nigel Farage jedzie na D.Tuska

Filozofia to nie do końca samo logiczne myślenie. Filozofia w gruncie rzeczy polega na określeniu potrzeby z powodu której człowiek żyje na Ziemi. Jaki jest sens naszego życia? O to właśnie chodzi w filozofii. Nie polega ona tylko na racjonalnym myśleniu. Czasem filozofując podajemy całkiem nieracjonalne argumenty istnienia ludzi i sensu ich istnienia, ale staramy się każdy argumentować. Z obu stron. Na plusy i na minusy. Filozof nie może patrzeć tylko jednostronnie, gdyż nie byłby wtedy filozofem. Tak więc obaliłem teorię tego, że filozofia całkowicie równa się racjonalizmowi. Bo przecież wielu z wierzących uważa, że to Bóg nadaje sens ich życiu, a przecież Bóg wcale nie jest racjonalnym zjawiskiem. Sam Kościół tego uczy, rzucając hasłami typu: "Siła Boga jest niepojęta dla naszego umysłu", a później właśnie mówiąc o racjonalnych "dowodach" na istnienie Boga. Coś mi tu zajeżdża lekką hipokryzją . Kościół miesza swoje myślenie z racjonalizmem, co daje nam mieszankę na którą wielu ludzi się zgodzi. Oni nie widzą w tym nic głupiego, nie widzą w tym wewnętrznej sprzeczności. Oni nie myślą o tym. Wierzą, bo wierzą, a czy taka wiara ma sens? Jeśli nie umie się nawet podać argumentu na swoją wiarę? Dowody a argumenty to dwie różne rzeczy. Istnienie Boga można argumentować, ale podawanie dowodów będzie zwykłą hipokryzją wiary.

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nigel Farage jedzie na D.Tuska

ubezpiecz mieszkanie, napraw to doraźnie a nastepnie zgłos to do ubezpieczalni.
mi woda po scianie leciala kiedys he juz nie leci. rozwiązałem to takim sposobem j/w

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nigel Farage jedzie na D.Tuska

na piechote ***** chodź jak nie masz gdzie zaparkować tumanie jerden z drugim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nigel Farage jedzie na D.Tuska

Sie odezwal ten co zapewne na miejscu mieszka, tylko se tumanie pomysl ze wiekszosc to osoby dojezdzajace. To jak taki madry jestes to chodz sie zamienimy i zapier.... 30 km do szkoly codziennie z buta, to wtedy sam se kur... parking zrobisz na momentach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nigel Farage jedzie na D.Tuska

Wlasnie myslenie prowadzi do wiary w Boga.
Wiec do dziela!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nigel Farage jedzie na D.Tuska

To jak by chciał widzieć to bistro własciciel a jakie ja mam odczucia to dwie różne kwestie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nigel Farage jedzie na D.Tuska

KGB - szczerze Ci powiem, że nie zrozumiałem Ciebie.... Chodzi Ci o to, że za tani bilet?

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nigel Farage jedzie na D.Tuska

sprzeczne info...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nigel Farage jedzie na D.Tuska

Że jak ci dadzą gówno to zjesz i jeszcze pochwalisz przed zasmakowaniem ;]

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nigel Farage jedzie na D.Tuska

podaj mi na maila telefon to sie zgadamy krupik@op.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nigel Farage jedzie na D.Tuska

Ja też "poprostu" pozostawię to bez komentarza. Jeden wielki żal.

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nigel Farage jedzie na D.Tuska

z pewnością Bistro przy BP podnosi poziom i standarty w gastronomi na terenie Łomży , jest smacznie i czysto- po prostu super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nigel Farage jedzie na D.Tuska

Bo i cóż taki tuman jak Czesio czy SD mogą w przedmiotowej sprawie rzec, jak sami z satysfakcją srają pod siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org