sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ewa Kłamacz też DOSTAŁA państwową SYNEKURĘ...

taaaak zakladajac ze zdasz mature-przeciez uczysz sie w szkole w ktorej poziom nauki jest do bani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.pogadamy za pare lat-moze na studiach naucza cie myslenia i rozmowy na temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ewa Kłamacz też DOSTAŁA państwową SYNEKURĘ...

polecam wete uczyłam się tam i wspominam jak najlepiej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ewa Kłamacz też DOSTAŁA państwową SYNEKURĘ...

nie no co Ty

heheheh

hahahah

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ewa Kłamacz też DOSTAŁA państwową SYNEKURĘ...

A kogo to obchodzi ile szkół skończył ? w jakich szkołach się uczył mogła/mógł się uczyć w jedne,dwóch nawet i pięciu komu to przeszkadza ? Czy weta czy ekonom , drzewna lub mechaniak nie którzy myślą że mają mature to wielkie gwiazdy gowno prawda ;) jesteś dumna z siebie że teraz na zmywak do angli pojedziesz ? jak wrócisz to i tak cię nie przyjmie ,już przychodzili do zakładu z maturami ale pierwsze pytanie ''gdzie pan pracował?'' odp. ''za granico'' To wypier* zagranice ,ludzie bez matur żyją nie raz lepiej niż ci co całe życie uczyli się matury porobili i żyją jak margines społeczny ;) Polecam spojrzeć się na siebie .


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ewa Kłamacz też DOSTAŁA państwową SYNEKURĘ...

pier...nie o szopenie.ten temat był już wałkowany z pięć razy.Ile dostają na "łebka" można przeczytać na 4lomza po tym,jak im ośrodek w Katowicach zamknęli.a do ciebie gośka17- nie wyjeżdżaj tu z rasizmem cipko.moim zdaniem Polacy mają zbyt dużo cierpliwości do tej hołoty.i nie porównuj Polaków za granicą do tych obiboków.a do ciebie filczy pasór-większość z nich jest muzułmanami zapewne.a nasz rząd już zauważył,że za bardzo im popuścili,pytanie jak z tego wybrnąć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ewa Kłamacz też DOSTAŁA państwową SYNEKURĘ...

za GW Białystok:

"Unijna hańba marszałka
Jakub Medek 2009-02-20, ostatnia aktualizacja 2009-02-20 20:10

Po cichutku, w dokładnie zamkniętym gabinecie, bez tak ukochanych przez naszą wojewódzką władzę fleszy i kamer, marszałek Jarosław Dworzański podpisał umowy z firmami, które wypłacą siedem milionów unijnych dotacji chcącym założyć własny biznes."

http://miasta.gazeta.pl/bialystok/1,35235,6303022,Unijna_hanba_marszalka.html

czyli, oby do poniedziałku!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ewa Kłamacz też DOSTAŁA państwową SYNEKURĘ...

wkońcu ktoś coś mądrego napisał



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ewa Kłamacz też DOSTAŁA państwową SYNEKURĘ...

W hotelu na bawełnie jest ich masa, ale na to wpływ ma tyko właściciel hotelu i ich przyjmuje, dla niego to kasa i to dobra 350 zł od łebka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org