piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

Serwer co jakiś czas jeszcze robiony.

Ale teraz rzadziej więc zapraszam :]

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

Dede ale przyznasz, że małżeństwo, w którym jedno lub drugie zaczyna śledzić, nie ufać, podejrzewać to jest matrix nie małżeństwo. Czy brak zaufania, śledzenie, kontrolowanie itp. maja być istotą małżeństwa? W każdym normalnym związku ludzie wzajemnie jako jedność rozwiązują problemy. Fakt że mężczyzna, który zdradza swoją żonę raczej się do tego nie przyznaje. Choć mężczyźni w ten sposób nie postępują tylko łajzy. Jeśli dochodzi do zdrady to jest problem i to spory. Można się z tym pogodzić i wybaczać, można się rozwieść co samo w sobie często jest niezwykle trudne, czasochłonne, bolesne i kosztowne. Niemniej uważam że wszystko można załatwić na drodze dialogu. Oczywiście jeśli jest wola obojga do tego dialogu. Kobieta powinna znać swoją wartość i mieć klasę, podobnie zresztą jak mężczyzna. Dlatego uważam że nie wypada człowiekowi posuwać się do metod z natury niskich.
Inną sprawą jest, że ludzie kompletnie nieprzygotowani i pozbawieni odpowiedzialności (abstrahując od tego konkretnego przypadku), zakładają rodziny. Czy jest to wynik nacisku bliskich lub presji społecznej, że nie wypada by człowiek w danym wieku był sam? A może to tylko chęć bycia jak najszybciej dorosłym? Bardzo często ludzie biorą ślub bo właśnie co ludzie powiedzą, bo w tym wieku to już wypada mieć własną rodzinę. Zapominają jedynie, że biorą na siebie ogromną odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale też za tę drugą osobę i oczywiście dzieci. I wydaje mi się że właśnie dlatego jest sporo rozwodów i nieudanych związków. Bo ludzie są całkowicie nie przygotowani do roli męża, żony, rodzica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

mowisz o tresci, czy o blendach?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

to sie nie rozwale tak?ale i tak trzeba wymienic..nie ominie ehh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

dajcie juz spokoj chlopaki nierozbijajcie sie bo bede musiala wydac na kwiaty a krucho z kaso

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

lepszy rydz niz nic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

Widać czasem na ulicy starszych ludzi jak idą powoli, przygarbieni. Co noszą ze sobą, jakie wspomnienia? Czasem za późno się tym interesujemy... Odchodzi pokolenie CZASU HONORU !!! CO O TYM SĄDZICIE?


Bo szczęście to jest takie coś, co trzeba mieć, żeby było
Cytat własny (copyright ©)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

Kierowca 22 wez wroc do gadania na cb radio bo po twoim ostatnim wpisie to widze ze z pisaniem masz malo wspolnego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

a cholera go wie sama juz niewiem w poniedzialek laweta i do mechanika jaka co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

ALE ...NO KICHA..TO KOSZTY SĄ ALE POWIEDZ NA CZYM POLEGA TA BLOKADA CO SIE DZIEJE DOKŁADNIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

fiat uno silnik 1.0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

kobieto to masz luz...do tego samochodu czesci sie kupuje za grosze :D do tego auta to 200-250 zł i masz sprzęgło jesli to to..ale pozostale czesci tez nie są drogie ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

silnik wlasnie pracuje to pewnie sprzegla tak jak mowisz a mechanik powiedz ze to blokada skrzyni taki mechanik nieorientujesz sie ile to koszt to fiat uno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

tam nawet skrzynia nowa to chyba z 400 zł kosztuje..bez obaw a który to rocznik???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

Hej był już moze ktoś w nowym klubie Aqarium w Zambrowie mają tam zajefajną muze, kręgielnie, bilardzik nio i pizza tez jest smaczna!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

kręgielnia jest ale bilardzika nie widziałam
duzy klub-muza spoko...jak w amnesi naszej
co do pizzy to....nie polec
łazienki git
dużo miejsca na balansowanie
Pozd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

kręgielnia jest ale bilardzika nie widziałam
duzy klub-muza spoko...jak w amnesi naszej
co do pizzy to....nie polec
łazienki git
dużo miejsca na balansowanie
Pozd.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

Agent, wiedziałem, że ktoś mnie podpuszcza...

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

szkoda;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

W rampie w Łomży też chyba stała ochrona z białego i co? I g...no porażka;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

OjciecR. napisał(a):

> Wie ktoś na jakiej zasadzie działa takie ist? czemu ma szybszy
> internet od innych?

Czemu szybszy od innych ? wg mnie predkosci te samo co w innych firmach ktore chodza po kablu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

Ogólnie wrażenia w porządku.
Wypożyczalnia nart - OK, mogłoby być ciut taniej, ale przesady też nie ma.
Ceny karnetów - przy czasowych było lepiej. Jednak przy punktowych w dzień powszedni można się trochę najeździć. W weekend się nie opłaca.

Oczywiście nie brakuje snowboardzistów, którzy niczym święte krowy uwalają się przy wyjeździe z wyciągu (chociaż bardziej pasowałoby: wciągarki) i 10 minut zapinają wiązania. Z resztą - z nimi jest problem na większości wyciągów. A wystarczy pomyśleć i usunąć się 2 metry na bok!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

autokary co 30 min jeżdżą, mało Ci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

Nie wiem co ty masz jej kupić,ale wiem co ona powinna podarować tobie.Mianowicie słownik ortograficzny..."wogule","orginalnego".Widzę i grzmię...bo jestem ,który jestem i taka dewastacja języka polskiego jest niedopuszczalna!!!

eRzecznik serwisu http://stefczyk.info
Michał Konarski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja zwłok Wassermanna sfałszowana

w biedronce na wyszynskiego, na rondzie w miescie, na dworcu, na malachowskiego wiecej do glowy mi nie przychodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org