niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Premier z ziemi włoskiej i zuruck,,,

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier z ziemi włoskiej i zuruck,,,

ELFRYZ nigdy :((( nie polecam i moje kolezanki rowniez kazda z nas po razie byla i nigdy wiecej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier z ziemi włoskiej i zuruck,,,

moze trzeba bylo isc po 2 razy? Ja szczerze ELFRYZ polecam 100% zadowolenia, dobra fryzjerka jest tez na Niemcewicza kolo banku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier z ziemi włoskiej i zuruck,,,

www.fryzuryamelia.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier z ziemi włoskiej i zuruck,,,

jest fajnie :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier z ziemi włoskiej i zuruck,,,

No cóż moi drodzy, powoli ociepla się nam aura, więc można by coś pomyśleć...

Ktoś ewentualnie byłby chętny? Jakby się zebrało chociaż ze 3-4 osoby to już można by myśleć nad terminem i trasą spaceru.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier z ziemi włoskiej i zuruck,,,

Raczej nie polecam, tak zrobił mój sąsid, u niego wystawały resztki słupa i jakieś kable, kiedy to wyrwał okazałao sie, ze pod słupem były poprowadzone kable telekomunikacji, kosztowało go to 3,5 koło i w pyte załatwiania. Zgłoś się do telekomunikacji na rądzie Kościuszki, może oni pomogą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier z ziemi włoskiej i zuruck,,,

ŁSM raczy nie przyjmować do wiadomości, że bloki nieremontowane od lat zaczynają zagrażać zdrowiu i życiu ludzi. kilku kilogramowy gruz obrywa się z balkonów, a jaśniepaństwo ze spółdzielni nawet nie ruszy d***, żeby sprawdzić, co się dzieje. Zagrożenie było zgłaszane kilkakrotnie, a nikt nie raczył tego zabezpieczyć. na stwierdzenie, że to grozi wypadkiem odpowiadają- pani raczy żartować.

"Blok jest przygotowywany do remontu, ale nie wiadomo kiedy". NIE WIADOMO TEż, KIEDY MOżE ZDAżYć SIę NIESZCZęśCIE - PANIE KIEROWNIKU!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org