piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Taniec śmierci" komunistów

iguana... MUSISZ BYĆ CHOLERNIE TĘPA SKORO NIE KUMASZ O CZYM SIĘ ROZMAWIA MASZ TU CYTAT BO MOŻE TY ODZYWASZ SIĘ NIE DO TEGO POSTU : Dzisiaj na przejściu dla pieszych na ul. Giełczyńskiej (na przeciw sklepu z pędzlami i farbami) mało co nie rozjechał mnie i jakiegoś gościa burak w srebrnym Peugocie 206 (BL coś tam). .............. co najmniej 80 na h, hamując ze smrodem i piskiem opon przeprosił nas mówiąc: Jak chodzisz (?!). CHYBA JASNO Z TEGO WYNIKA, ŻE PALANT WTARGNĄŁ NA PRZEJŚCIE SKORO GOŚĆ Z PISKIEM HAMOWAŁ COO !!! JESZCZE NIE TRYBISZ MASZ RACJE POWINIENEM WZIĄŚĆ COŚ NA NERWY JAK TAKIE CIOTY WKOŁO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Taniec śmierci" komunistów

ja - dzięki za moją stronę ... widzisz nie zakumałem ...dopiero teraz po twoim komentarzu :) faktycznie srebrnych peugeotów BL (coś tam ) jest sporo BOB - POWINIENEŚ SPROSTOWAĆ ALBO PODAĆ CAŁY NUMER ALBO SIE NIE WYCHYLAĆ ktoś może poczuć się urażony ... ja - pewnie koleś bob nie zapamiętał bo może on jechał 180km/h haha pozdro- ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Taniec śmierci" komunistów

Ja chetnie! Mozna startowac?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Taniec śmierci" komunistów

tak tak..... a Sedesu tez sluchaja? Nie bede wymienial tu nazw kapel ale to co ty wypisalas wyzej to pankowa sztampa!!!! Co prawda Dezertera lubie a z Wlochatym gralem jako support ale to i tak sztampa. Przejde sie dzis z ciekawosci na ten koncert... popatrze na pankow, na skinow i przekonam sie czy prawde pisalas:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Taniec śmierci" komunistów

Najlepsza w regionie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Taniec śmierci" komunistów

PS. Za gwiazdki proszę podstawić j_e_b_a_n_y i usunąc podkreślenia :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Taniec śmierci" komunistów

Nie da się ukryć, że jest popularny i chyba działa jako wabik z tym swoim uroczym usmiechem ( zauwazyliscie ze ogloszenia o jego bytnosci w lomzy bylt wywieszone w gabinetach stomatologicznych - lecz sie u nas a bedziesz mial usmiech jak holek). A jednoczesnie mam wrazenie ze dzialacze po z maszego regionu troche go gnebili chyba z zazdrosci, chociaz byl im potrzebny a moze wlasnia dlatego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Taniec śmierci" komunistów

Zielone pewnie z powodu bogato rozwiniętego planktonu :), poza tym jak zwykle barwnie i ciekawie. Keep going.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Taniec śmierci" komunistów

Zielone, bo pewnie paru milionerów poszło na dno ze swoimi dolarami. Zapomnieli o "murzynowie" i innych kolorach. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Taniec śmierci" komunistów

... no mnie to dzisiaj a raczej jutro piata zastanie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Taniec śmierci" komunistów

przynajmniej na dowod osobisty mozna jechac do niemiec, francji ... na zakupy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Taniec śmierci" komunistów

Bierz Vectranet - działa dobrze, nie ma żadnych problemów (sąsiad się podłączył). Interneo nie ma pewnej przyszłości, a jego podstawą nie jest żadna solidna firma.

To tyle mojego w tym temacie ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Taniec śmierci" komunistów

Życzę udanej imprezki! :) Ja niestety nie zawitam, sesja... ale może następnym razem, mam taką nadzieję.

Pozdrowionka
kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org