piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

ciepełko-wentylator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

nmzc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

moze to sklep z "zimna" garderoba i podczas ubierania delikwenta trzeba oczywiscie zachowac srodki ostroznosci by rozklad nie postapil za szybko.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

Witam.

Jak w temacie. Czy możecie mi polecić dobre drinki dla Kobiet ???? Najlepiej w 3 kategoriach:

1. Kolorowe(takie co kolorki się warstwami układają itd)
2. Mocne, ale żeby się fajnie je piło (żeby dobrze "wchodziły") ;-)
3. "Smakowite", które nie muszą być za mocne, ale żeby były pyszne.

Jak możecie... to przepisy.. linki...zdjęcia...przemyślenia....wpomnienia..lub braki wspomnień(co może oznaczać, że drinki były skutecznke ;-) )

Tylko proszę nie mówcie nic o googlu... Tam znalazłem 10 000 przepisów, a niechce wydać 500zł na wódki potrzebne do przepisu z google i żeby się później okazało, że drink smakuje jak spocone nogi....


Z góry dziękuję za przepisy.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

Wódka z colą



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

http://www.drinki.com.pl/index2.php



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

wódka + redbull ja tylko to pije polecam spróbować kto jeszcze nie próbował

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

dobra rada - kup se nowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

Widziałem efekt. Przejeżdżałem kiedy była już policja. Faktycznie trzeba było prosić o pomoc wcześniej. Ale może znajdzie się ktoś, kto to widział. Powodzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

Najlepsza z Biedronki ,odgrzewana w piekarniku:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

ja szukam długi już czas nuty - w refrenie white way (chociaż pewności nie mam) przebój może sprzed 8 lat niedawno powstał remake czy tam mix jak zwał tak zwał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

Szczerze mówiąc to wątpie żeby teraz komuś chciało się ciągać po policjach i sądach....

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

drut--proste jak drut




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

meski mozg - piwo,sex,ŁKS



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

jeżeli chodzi o te zniżki to jak mi się dobrze wydaje to PKS jest teraz w prywatnych rękach i ulgi na bilety nie są ulgami ustawowymi lecz są to ulgi handlowe więc PKS może je dawać według własnego widzimisię :)

Kiedyś jechałem do Ostrołęki PKS bo z Łomży już do Wawy dostać sie nie mogłem i Pan kierowca poproszony o bilet studencki odrzekł że on studentów nie wozi i musiałem kupić bilet normalny :)

Studentom przysługują jedynie zniżki w PKP 37% ( ale nie we wszystkich bo np IC tylko 32% do 26 roku życia i nie trzeba być nawet studentem )
i w autobusach miejskich 50% zniżki :)


Klaudiaa - na jakiej uczelni studiujesz ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

Dawajcie ogłoszenia na forum to może administrator się w końcu ruszy i będzie częsciej aktualizował ogłoszenia niż raz w ciągu dnia (nocy) bo to już się robi wkurzające. Jak się nie zna na robocie niech wypada i zajmie się tym ktoś profesionalny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

ehhh... ja juz daje 3 raz jedno ogloszenie i dalej go nie ma :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

Ja też przyłączam się do tematu, dając ogłoszenie w dziale usługi nie zostało ono zaakceptowane przed "adminstratora", treść dotyczyła naprawy laptopów i co jest zrozumiałe byłoby konkurencją dla firmy Speed, o dziwo inne ogłoszenia związane z naprawami komputerów ukazują się bez problemu.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

1. ogłoszenia z forum będą kasowane
2. dział usług jest płatny i dotyczy nie tylko komputerów ale i innych branż i wybacz papkarol dotyczy to wszystkich nie Ciebie.
3. dodawanie wielokrotnie tego samego ogłoszenia nic nie zmienia, zasada jest prosta ogłoszenie świeci 1 raz i jeśli się powtarza, a osoba odpowiedzialna za ogłoszenia to widzi, wówczas kasuje, tak dla porządku
4. aktualizowane są w miarę możliwości i jak już pisałem sezon urlopowy ma swoje prawa, i wszyscy możemy to tylko zaakceptować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

jeśli treść jest ofertą usługi wówczas przenosimy do działu Usług a dalej szanowny papkarol znasz. Jako wyjątek traktujemy korepetycje, które także są usługami ale bezpłatnie są publikowane. Traktujemy to jako od dawna możliwość dorobienia przez uczniów, studentów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

zapomniałem dodać, te dwie osoby wysłały CV choć ogłoszenia na stronie nie było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

chilli pizza a szczegolnie te z tabasco albo papryczka chilli pycha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skacowany Komorowski po wiejskiej popijawie?

heheh tzw "szarlotka" :P:P

Signature will be available soon. Please wait ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org