wtorek, 24 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Film...

dokładnie.. nikomu trochę ruchu nie zaszkodzi, moje auto wjeżdza wszędzię,więc z życzliwości czasami ujeżdżam sąsiadom miejsca parkingowe. Jest zima i taka kolej rzeczy, komu się nie podoba śnieg może wyprowadzić się do Afryki. Ale - sądząc po ilości założonych w ostatnim czasie postów dotyczących śniegu , nieodgarniętych dróg i parkingów, podejrzewam,że Łomża mocno by się wyludniła. Proponuję inwestować w opony dobrej jakości i po problemie,,

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

ale zdajesz sobie sprawę, że jak podłączysz to pod gniazdo, to ldo okówki i suszarki nie będzie już gdzie podpiąć

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...


'a liczę, że ktoś z władzy zerka na to forum...' hahaha


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2012/12/19/36-dzieci-zmarlo-po-podaniu-szczepionki/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Żeby każdy kto parkuje odśnieżył jedno miejsce to wciągu dnia cały parking był by odśnieżony i dla każdego było by miejsce ,ale też jedno rzecz zauważyłem że ktoś odśnieża sobie miejsce to zasypuje samochód obok i to nie którzy chyba specjalnie , ale taka rola wieśmaków ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

nie no akurat u nas sie nie zasypuja tylko ladnie odsniezamy na trawnik.. ale zeszlej zimy usypali za mna zaspe i zawislem :D


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Zróbcie to samo co na Długiej i będzie spokój i cisza , i znikną bez sensowne problemy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Zapukaj do takiego sąsiada i spytaj tylko jak by się czuł gdyby odśnieżył miejsce parkingowe a ktoś by sobie na nim stanął. Po czym złóż życzenia świąteczne odwróć się i odejdź.
Tylko to zależy od kontekstu, bo jeśli miejsce ktoś zajął na chwilę w ciągu dnia a nie na noc lub nie było akurat innych wolnych to po prostu siła wyższa..tak to jest.
Pomijam oczywiście fakt, gdy ktoś widząc przez okno, że odśnieżałeś zszedł i przeparkował swoje auto na odśnieżone miejsce jak tylko odjechałeś:) ale i takich spryciarzy też nie brakuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Czyli ten pan jechał prawidłowo, a ta brzydka straż miejska wwaliła mu mandat omyłkowo? No bo nie qmam...

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Już poprawione ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Różnica jest ogromna, bo będzie *ujowo czyli najdrożej w powiatowym mieście Łomża.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

jakie znowu cuda, też lubię tchipsy, ale ziemniaczane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

2010 rok, nie miał obowiązku wskazać sprawcy wykroczenia o ile to był ktoś bliski z jego rodziny. Po nowelizacji k.w. musi podać osobę, a nawet kilka osób które użytkuje samochód, bo nie musi pamiętać co robił kilka miesięcy wstecz, nie ma obowiązku prowadzenia ewidencji, a wskazując kilka osób wywiązał się z obowiązku wskazania użytkownika auta. To w gestii sm/sg jest udowodnić na podstawie zdjęcia, który ze wskazanych użytkowników dopuścił się wykroczenia. Ludzie płacą bo nie chcą się ciągać po sądach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

na Wyszyńskiego jest duży wybór, najtaniej. sprzedają też w necie na allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

dokladnie nie pamietam okolo 120 zł coś takiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Nowy adres www.pomozmonice.com
Na tamtym przekroczyliśmy limit odwiedzin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

No i o taką wiadomość mi chodziło ;)

Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję za informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Stary rynek na hali targowej


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Dajcie spokoj. przymarznie do samochodu i lakier sie tylko niszczy :/ odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Moja zona zawsze jak jest na zakupach to kupuje to na co ma ochote...nie przymierza...w domu sie zastanawia nad tym co kupila..przymierza i czasami po tygodniu..odwozi i oddaje....tylko tyle ze my mieszkamy w USA i tutaj wszystko mozna oddac...nawet jak sie nie posiada paragonu..wtedy nie oddaja kasy a trzeba zrobic zakupy w tym sklepie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Niestety mylisz się co do tego jointa.

Skoro już ktoś pytał.
Sprawa była prosta.
Doszło do pobicia kogoś, nie wiadomo nawet kogo i szukano łosia co się do tego przyzna.
Nie przedstawiono żadnych dowodów. Nie przeproszono za poniżenie, ale w łeb szczelono od tak dla zasady, bo przecie władza i trzeba się bać haha.
Sprawa oczywiście ucichła, a ciągać po sądach mijało się "w Polsce" z celem.
Zamiast zadość uczynienia pewnie dostał bym jeszcze jakiś wyrok za fałszywe zeznania :D

Także, oberwało się za niewinność.


Trochę już po tym świecie chodzę, swoje widziałem, swoje słyszałem, i zdania swojego nie zmienię. Dla mnie większa cześć tej służby istnieje tylko po to by upadlać człowieka (Polaka) i zasilać budżet by złodzieje z góry miały czym się panoszyć.
A bzdury o bezpieczeństwie, można wsadzić ....

Wracając do zarzutów o tych jointach.
Sam osobiście nie pale, a także nie ćpam.
Stąd także nie rozumiem, czemu przez Łomżyńskich stróżów jestem o to posądzany i za to gnębiony. Widocznie mam pecha :D A może za dużo ludzi znam, w końcu Łomża to takie małe miasto ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Podbijam temat.
Gdzie znajde fachowca od centralnego zamka ?
Chodzi o jeden z siłowników ktorego slychac a nie otwiera zamka .
JAkies propozycje ? Gdzie moge podjechac z tym problemem ?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

niech zostanie pod górę bo jarecki40 tak by wyszkolony od podstawówki pod góre więc niczego innego nie rozumie.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Niestety świadków nie znajdziesz, bo taka miejscowość nie istnieje.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

za 7 tys to chyba 3 BMW z tego rocznika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Kryna1985, a co ma reklamacja do zwrotu towaru? Ze zwrotem IH nic nie zrobi, bo nie ma prawa.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Juz pisze,juz pisze zlotko:-)

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Ta kobieta już jest 5-tym właścicielem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

a słyszałem że się pomylili o 2 dni w niedziele pierdyknie także
bezbożnicy do kościoła i spowiedzi

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Witam ! Jeśli interesuje Pana sprzedaż złomu to Proszę dzwonić na ten numer 515313300... Miałem piec duży przecięty na pół blachy itp i wszystko wywiózł na złom i rozliczył się zemną pod koniec wywożenia uczciwy i wiarygodny Polecam .!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

A co myślałaś, że to ma naturalne i zdrowe składniki? :D Ajjj dziewczyny, te tapety, którymi szpachlujecie mordki, balsamy, którymi się nacieracie... wszystko to jeden wielki syf!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Ciekawe jak mają odśnieżyć parkingi jak stoją na nich samochody? :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

wybrałem Reno Megan kombi z 2002 roku 1,9 olej napedowy spr. z Niemiec i zarejestrowane w kraju. za 4800

Audi niech sobie kosztuje te 7 tyś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Dzięki :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

czy bl czy blm, to i to wie.ś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

praca na słuchawkach 6 h, te same usługi sprzedajesz, nawet szef ten sam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Jeśli tak wygląda koniec to mi się PODOBA.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

nie powiedziałabym że to wieś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Premier powiedzial ze Polske nie stac na koniec swiata.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

12:23 koniec świata za mną a ja robię sobie dobrze :) wymarzony koniec


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

przeżyłem


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Ja zostawiłbym samochód i wrócił do domu np: autobusem.

Jego szef to skur......syn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

MNIE NIE CHODZI O TO CZY BĘDZIE RUCH W GÓRE DWORNEJ CZY W DÓŁ,ALE JEŻELI MA TAK ZOSTAĆ TO WŁADZOM PODPOWIADAM JAK TO USPRAWNIĆ,SZKODA ŻE OD RAZU TAK NIE ZROBIONO.(NO CÓŻ WŁADZA MUSI W KOŃCU COŚ ROBIĆ,ZEBY POTEM WZIĄĆ PREMIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

odwołali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

podaj mi numer to zadzwonie i sie ugadamy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

ja mam nokie n 73 za 130 oddam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Grudniowie przełożyli koniec świata na maj :}
swoja drogą mroź taki ze koniec świata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

istnieje .

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

nom dwa lata temu raz na zime byla u mnie pod blokiem akcja odśnieżania parkingu, wisiały ogłoszenia, prawie wszyscy w ten dzień odjechali z parkingu i odśniezone było elegancko. Ale komu by się chciało to organizować i może nie wypalić, bo nie którzy nie odstawią samochodów. A dziś widziałem czrngo JEEPa z pługiem czerwonym z napisem - TEXAS xd. Jeździł z płógiem podnisionym.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Wielki szacunek dla Patryka!
http://4lomza.pl/index.php?wiad=30737
Niewiele osób wie jak ważną rolę odgrywa Grupa Ratownicza w naszym mieście. Za swoją działalność powinni być w jakiś sposób nagrodzeni przez władze miejskie.


http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Mamy tylko 7 głosów.
Schronisko w Bydgoszczy 496.
Nie mamy szans :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Czy to nie ta firma?

http://www.lamar.com.pl/?p=2

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

SUPER POSTAWA GODNA PRAWDZIWEGO CZŁOWIEKA :) TAK TRZYMAĆ GRATULACJE PATRYK !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

w poniadzialek odwilż, samo się odśnieży


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

1. Zgubiono klucze gdzieś w okolicach Ks. Anny, Rycerskiej, Okruszka, Kazańskiej lub Piłsudskiego, są w miarę charakterystyczne, jeżeli ktoś znalazł jakiekolwiek klucze proszę o informację.

2. Znaleziono klucze przy ul. Sybiraków, jeżeli ktoś zgubił również proszę o kontakt

Wesołych Świąt! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Czy jutro będzie otwarty któryś sklep motoryzacyjny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Sorki pomyliłem chodzi mi o doktor Piechowską*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Przepraszam, małe sprostowanie. Dowiedziałem się że, to wędzenie na "żywo", to podobno tylko chwilowe. Wczoraj kopciło i dzisiaj również, więc sądziłem że tak już zostanie. Ale sam sklep pewnie będzie funkcjonował.
Ktoś pytał gdzie się znajduje?
Przy ul Księżnej Anny, przy bloku nr 5, w byłym "drewniaku", prawie naprzeciw kiosku i "Stokrotki".
Podobno jakieś tam polędwiczki, były o 9 zł tańsze, aniżeli w "Podgórzu".

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Witam czy orientuje się może ktoś czy Pani dr Dorota Piechowska przyjmuje nadal w szpitalu? Czy może przyjmuje gdzieś prywatnie? Z góry dzięki za info Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org