piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Film...

dokładnie.. nikomu trochę ruchu nie zaszkodzi, moje auto wjeżdza wszędzię,więc z życzliwości czasami ujeżdżam sąsiadom miejsca parkingowe. Jest zima i taka kolej rzeczy, komu się nie podoba śnieg może wyprowadzić się do Afryki. Ale - sądząc po ilości założonych w ostatnim czasie postów dotyczących śniegu , nieodgarniętych dróg i parkingów, podejrzewam,że Łomża mocno by się wyludniła. Proponuję inwestować w opony dobrej jakości i po problemie,,

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

ale zdajesz sobie sprawę, że jak podłączysz to pod gniazdo, to ldo okówki i suszarki nie będzie już gdzie podpiąć

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...


'a liczę, że ktoś z władzy zerka na to forum...' hahaha





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2012/12/19/36-dzieci-zmarlo-po-podaniu-szczepionki/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Żeby każdy kto parkuje odśnieżył jedno miejsce to wciągu dnia cały parking był by odśnieżony i dla każdego było by miejsce ,ale też jedno rzecz zauważyłem że ktoś odśnieża sobie miejsce to zasypuje samochód obok i to nie którzy chyba specjalnie , ale taka rola wieśmaków ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

nie no akurat u nas sie nie zasypuja tylko ladnie odsniezamy na trawnik.. ale zeszlej zimy usypali za mna zaspe i zawislem :D


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Zróbcie to samo co na Długiej i będzie spokój i cisza , i znikną bez sensowne problemy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Zapukaj do takiego sąsiada i spytaj tylko jak by się czuł gdyby odśnieżył miejsce parkingowe a ktoś by sobie na nim stanął. Po czym złóż życzenia świąteczne odwróć się i odejdź.
Tylko to zależy od kontekstu, bo jeśli miejsce ktoś zajął na chwilę w ciągu dnia a nie na noc lub nie było akurat innych wolnych to po prostu siła wyższa..tak to jest.
Pomijam oczywiście fakt, gdy ktoś widząc przez okno, że odśnieżałeś zszedł i przeparkował swoje auto na odśnieżone miejsce jak tylko odjechałeś:) ale i takich spryciarzy też nie brakuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Czyli ten pan jechał prawidłowo, a ta brzydka straż miejska wwaliła mu mandat omyłkowo? No bo nie qmam...

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Już poprawione ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Różnica jest ogromna, bo będzie *ujowo czyli najdrożej w powiatowym mieście Łomża.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

jakie znowu cuda, też lubię tchipsy, ale ziemniaczane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

2010 rok, nie miał obowiązku wskazać sprawcy wykroczenia o ile to był ktoś bliski z jego rodziny. Po nowelizacji k.w. musi podać osobę, a nawet kilka osób które użytkuje samochód, bo nie musi pamiętać co robił kilka miesięcy wstecz, nie ma obowiązku prowadzenia ewidencji, a wskazując kilka osób wywiązał się z obowiązku wskazania użytkownika auta. To w gestii sm/sg jest udowodnić na podstawie zdjęcia, który ze wskazanych użytkowników dopuścił się wykroczenia. Ludzie płacą bo nie chcą się ciągać po sądach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

na Wyszyńskiego jest duży wybór, najtaniej. sprzedają też w necie na allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

dokladnie nie pamietam okolo 120 zł coś takiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Nowy adres www.pomozmonice.com
Na tamtym przekroczyliśmy limit odwiedzin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

No i o taką wiadomość mi chodziło ;)

Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję za informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Stary rynek na hali targowej





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Dajcie spokoj. przymarznie do samochodu i lakier sie tylko niszczy :/ odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Moja zona zawsze jak jest na zakupach to kupuje to na co ma ochote...nie przymierza...w domu sie zastanawia nad tym co kupila..przymierza i czasami po tygodniu..odwozi i oddaje....tylko tyle ze my mieszkamy w USA i tutaj wszystko mozna oddac...nawet jak sie nie posiada paragonu..wtedy nie oddaja kasy a trzeba zrobic zakupy w tym sklepie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Niestety mylisz się co do tego jointa.

Skoro już ktoś pytał.
Sprawa była prosta.
Doszło do pobicia kogoś, nie wiadomo nawet kogo i szukano łosia co się do tego przyzna.
Nie przedstawiono żadnych dowodów. Nie przeproszono za poniżenie, ale w łeb szczelono od tak dla zasady, bo przecie władza i trzeba się bać haha.
Sprawa oczywiście ucichła, a ciągać po sądach mijało się "w Polsce" z celem.
Zamiast zadość uczynienia pewnie dostał bym jeszcze jakiś wyrok za fałszywe zeznania :D

Także, oberwało się za niewinność.


Trochę już po tym świecie chodzę, swoje widziałem, swoje słyszałem, i zdania swojego nie zmienię. Dla mnie większa cześć tej służby istnieje tylko po to by upadlać człowieka (Polaka) i zasilać budżet by złodzieje z góry miały czym się panoszyć.
A bzdury o bezpieczeństwie, można wsadzić ....

Wracając do zarzutów o tych jointach.
Sam osobiście nie pale, a także nie ćpam.
Stąd także nie rozumiem, czemu przez Łomżyńskich stróżów jestem o to posądzany i za to gnębiony. Widocznie mam pecha :D A może za dużo ludzi znam, w końcu Łomża to takie małe miasto ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Podbijam temat.
Gdzie znajde fachowca od centralnego zamka ?
Chodzi o jeden z siłowników ktorego slychac a nie otwiera zamka .
JAkies propozycje ? Gdzie moge podjechac z tym problemem ?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

niech zostanie pod górę bo jarecki40 tak by wyszkolony od podstawówki pod góre więc niczego innego nie rozumie.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Niestety świadków nie znajdziesz, bo taka miejscowość nie istnieje.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

za 7 tys to chyba 3 BMW z tego rocznika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Kryna1985, a co ma reklamacja do zwrotu towaru? Ze zwrotem IH nic nie zrobi, bo nie ma prawa.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Juz pisze,juz pisze zlotko:-)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Ta kobieta już jest 5-tym właścicielem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

a słyszałem że się pomylili o 2 dni w niedziele pierdyknie także
bezbożnicy do kościoła i spowiedzi

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Witam ! Jeśli interesuje Pana sprzedaż złomu to Proszę dzwonić na ten numer 515313300... Miałem piec duży przecięty na pół blachy itp i wszystko wywiózł na złom i rozliczył się zemną pod koniec wywożenia uczciwy i wiarygodny Polecam .!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

A co myślałaś, że to ma naturalne i zdrowe składniki? :D Ajjj dziewczyny, te tapety, którymi szpachlujecie mordki, balsamy, którymi się nacieracie... wszystko to jeden wielki syf!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Ciekawe jak mają odśnieżyć parkingi jak stoją na nich samochody? :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

wybrałem Reno Megan kombi z 2002 roku 1,9 olej napedowy spr. z Niemiec i zarejestrowane w kraju. za 4800

Audi niech sobie kosztuje te 7 tyś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Dzięki :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

czy bl czy blm, to i to wie.ś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

praca na słuchawkach 6 h, te same usługi sprzedajesz, nawet szef ten sam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Jeśli tak wygląda koniec to mi się PODOBA.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

nie powiedziałabym że to wieś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Premier powiedzial ze Polske nie stac na koniec swiata.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

12:23 koniec świata za mną a ja robię sobie dobrze :) wymarzony koniec


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

przeżyłem


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Ja zostawiłbym samochód i wrócił do domu np: autobusem.

Jego szef to skur......syn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

MNIE NIE CHODZI O TO CZY BĘDZIE RUCH W GÓRE DWORNEJ CZY W DÓŁ,ALE JEŻELI MA TAK ZOSTAĆ TO WŁADZOM PODPOWIADAM JAK TO USPRAWNIĆ,SZKODA ŻE OD RAZU TAK NIE ZROBIONO.(NO CÓŻ WŁADZA MUSI W KOŃCU COŚ ROBIĆ,ZEBY POTEM WZIĄĆ PREMIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

odwołali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

podaj mi numer to zadzwonie i sie ugadamy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

ja mam nokie n 73 za 130 oddam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Grudniowie przełożyli koniec świata na maj :}
swoja drogą mroź taki ze koniec świata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

istnieje .

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

nom dwa lata temu raz na zime byla u mnie pod blokiem akcja odśnieżania parkingu, wisiały ogłoszenia, prawie wszyscy w ten dzień odjechali z parkingu i odśniezone było elegancko. Ale komu by się chciało to organizować i może nie wypalić, bo nie którzy nie odstawią samochodów. A dziś widziałem czrngo JEEPa z pługiem czerwonym z napisem - TEXAS xd. Jeździł z płógiem podnisionym.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Wielki szacunek dla Patryka!
http://4lomza.pl/index.php?wiad=30737
Niewiele osób wie jak ważną rolę odgrywa Grupa Ratownicza w naszym mieście. Za swoją działalność powinni być w jakiś sposób nagrodzeni przez władze miejskie.


http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Mamy tylko 7 głosów.
Schronisko w Bydgoszczy 496.
Nie mamy szans :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Czy to nie ta firma?

http://www.lamar.com.pl/?p=2

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

SUPER POSTAWA GODNA PRAWDZIWEGO CZŁOWIEKA :) TAK TRZYMAĆ GRATULACJE PATRYK !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

w poniadzialek odwilż, samo się odśnieży





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

1. Zgubiono klucze gdzieś w okolicach Ks. Anny, Rycerskiej, Okruszka, Kazańskiej lub Piłsudskiego, są w miarę charakterystyczne, jeżeli ktoś znalazł jakiekolwiek klucze proszę o informację.

2. Znaleziono klucze przy ul. Sybiraków, jeżeli ktoś zgubił również proszę o kontakt

Wesołych Świąt! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Czy jutro będzie otwarty któryś sklep motoryzacyjny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Sorki pomyliłem chodzi mi o doktor Piechowską*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Przepraszam, małe sprostowanie. Dowiedziałem się że, to wędzenie na "żywo", to podobno tylko chwilowe. Wczoraj kopciło i dzisiaj również, więc sądziłem że tak już zostanie. Ale sam sklep pewnie będzie funkcjonował.
Ktoś pytał gdzie się znajduje?
Przy ul Księżnej Anny, przy bloku nr 5, w byłym "drewniaku", prawie naprzeciw kiosku i "Stokrotki".
Podobno jakieś tam polędwiczki, były o 9 zł tańsze, aniżeli w "Podgórzu".

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film...

Witam czy orientuje się może ktoś czy Pani dr Dorota Piechowska przyjmuje nadal w szpitalu? Czy może przyjmuje gdzieś prywatnie? Z góry dzięki za info Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org