czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
my w Polsce mamy takie miejsce.

stokrotki maja dobra cene na karpia
wypatroszony i po delikatnym liftingu ,ze wiele nie trzeba skrobac ,
swiezy z lodu -ok 16 zl za kilo

biorac pod uwage ile odchodzi z zywego wnetrznosci i to ze trzeba sie z nim tyle nabawic to lepiej kupic chyba juz gotowego na patelnie :)

biedronkai i lidl sobie licza za dzwonka troche drozej bo ok 20 zl
kaufland za dzwonka(nie wiem moze filet ,nie sprawdzalem )okolo 26 zl ,to juz sporo
zywy w kauflandzie ok13 zl za kilo

zreszta ja to dopiero jutro po rybke ,bo ceny pewnie troche spadna......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my w Polsce mamy takie miejsce.

Stuknij sie babo w łeb . Ja wiem czyj to piesek i ma dobry dom . a że ty nie masz podejscia do zwierząt i się ciebie boja to już inna sprawa . a ksywke to żeś naprawde wymyśliła , smiech na sali normalnie . to jest suczka jak nie zauważyłaś i zwie sie Shilla <szilla> .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my w Polsce mamy takie miejsce.

pingwiny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my w Polsce mamy takie miejsce.

Dziś odbył się finał akcji "Kibice dzieciom". Do Domu Samotnej Matki w Nieławicach zostało dostarczone 11 ton opału, cztery busy i kilka samochodów z odzieżą, zabawkami, artykułami gospodarstwa domowego, oraz ponad tona żywności. Jesteśmy podbudowani pozytywnym odzewem ze strony mieszkańców naszego Miasta i okolic. Tą akcją pokazaliśmy że razem możemy na prawdę wiele.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM!!!
Dziś wieczorem na http://videolomza.blox.pl/ wideo skrót z finału akcji. Zapraszam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my w Polsce mamy takie miejsce.

A kupe kasy znalazłoby się tez po likwidacji IPN - ktora zajmuje sie rozpaniętywaniem i niszczeniem ludzi niewygodnych. Biciem piany i pisaniem nowej wygodnej obecnie historii czy tez jak zacny urzednik tej instytucji miejscowy Pan Sychowicz tropieniem agentury SB wśród dzialaczy ogródków działkowych w okresie PRL za Bawełną.

Z tym dwóchinstytucji całkowiecie niepotrzebnych byłaby kupe kasy tak potrzebnej dla wspierania ldych małzeństw rodzin wielodzietnych. Do tego dorzuciłbym to co zabiera nam kościół katolicki w ramach dojenia państwa mocą konkordatu a w Polsce zaczęłoby sie cąłkiem dobrze żyć.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my w Polsce mamy takie miejsce.

Krótka wideo relacja z dzisiejszej Miejskiej Wigilii. Wigilię uświetnił koncert Eleni, a potrawy świąteczne przygotowali uczniowie łomżyńskich szkół średnich.

http://videolomza.blox.pl/2012/12/Miejska-Wigilia-2012.html

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my w Polsce mamy takie miejsce.

mieszkańcy Łomży wykazali się znacznie wyższym poziomem kultury niż Radomianie na swojej miejskiej wigilii :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my w Polsce mamy takie miejsce.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org