Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pozostałe wiadomości

ŚWIAT NA WYRYWKI

Po prawie dwóch latach czuwania przy mnie Czarodziej dokonał wyczynu z pogranicza magii i techniki, abym - miast głosić niedorzeczność literatury w moim wydaniu - jakkolwiek przystąpił do jej wywoływania po imieniu. Głównie dlatego, ale nie tylko, bo z wielu innych powodów, do których może kiedyś wrócę, Mirosław Robert (Rafał - po dziadku Milewskim, 1909-1939, szewcu, kuternodze - z bierzmowania) onieśmielony, wyzwolony i namaszczony rozpoczyna eksperyment (nie) dwuznaczny. Oto on, czyli ja: MRD - autor, reżyser, aktor i widz "Świata na wyrywki". To tytuł roboczy. Zastanawiałem się z prawie moim sekretarzem D'Arenzio, czy nie trafniejsze byłyby: "Świat na urywki", "Świat na opak", "Świat na wprost", "Świat na całego", "Świat na pół gwizdka", "Świat na amen". To tylko przykłady, gdyż wariantów są pewnie setki albo i tysiące. Świat na albo - albo.
Mirosław Robert Derewońko
pon, 18 września 2006 17:21
Data ostatniej edycji: pon, 18 września 2006 17:39:11

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę