poniedziałek, 21 października 2019 napisz DONOS@

INTEGRACYJNA MAJÓWKA ARTYSTYCZNA W BIAŁYMSTOKU

13 MAJA br. juz po raz trzeci zespół artystyczny "ARKA" działający przy warsztacie terapii zajęciowej w Piątnicy zaprezentował swoje umiejetności wokalno-taneczne podczas przeglądu twórczości artystycznej osób niepełnosprawnych na scenie białostockiego Parku Zwierzynieckiego. Niepełnosprawni twórcy mieli również okazję by zaprezentować wykonane przez siebie wyroby rękodzieła artystycznego, które powstają w ramach zajęć terapeutycznych prowadzonych w warsztacie. Jak na piknik przystało było też mnóstwo innych atrakcji... Zespół "Arka" przygotowała Beata Gieros.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Prowadząca zespół

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę