Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zamkowa odzyska swój blask.

Rozpoczął się remont Restauracji Zamkowej w Wiźnie.
Dotychczasowy właściciel sprzedał lokal Karolowi Borawskiemu, który zapowiedział stworzenie placówki gastronomicznej na dobrym poziomie , w której miło spędzą czas wszyscy mieszkańcy Wizny a także przybywający do Gminy turyści.
Będzie można tu zjeść smakołyki regionalnej kuchni , pograć w bilard, skorzystać z internetu. Organizowane będą również dyskoteki dla młodzieży, która od lat oczekuje stworzenia takiej możliwości w Wiźnie .
W lokalu odbywać się będą też imprezy okolicznościowe oraz projekcje filmów. Karol Borawski , który jest właścicielem sklepu Olimpia zapowiedział ,że będzie to miejsce , którego nikt nie będzie się wstydził.
-Porządek, czystość i przyjemna atmosfera zapanuje tutaj na zawsze -dodaje Borawski. To druga inwestycja o charakterze gastronomicznym w Wiźnie. W ten sposób nasza gmina poprawia standardy wypoczynku odwiedzających ja turystów. Z pewnością bedzie ich coraz więcej.
Jacek Piorunek

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę