Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Pomoc drogowa Chojnowski

Działamy na rynku od 1998 roku. Udzielamy wszechstronnej pomocy drogowej na terenie całej Polski, dotyczy ona pojazdów mechanicznych potocznie nazywanych samochodami osobowymi i busami.Szeroka wiedza i doświadczenie naszych kierowców pozwalają uniknąć wielu problemów i kłopotów na drodze.

Nasze usługi to od najbardziej prozaicznych np.: pomoc w uruchomieniu pojazdu zimą, awaryjne otwieranie drzwi w przypadku zatrzaśnięcia kluczy lub zablokowania centralnego zamka, usuwanie drobnych usterek uniemożliwiających jazdę bezpośrednio na drodze (oczywiście w miarę możliwości i warunków), pomoc lub wymiana uszkodzonego koła, dostarczenie paliwa zapominalskim kierowcom, a w przypadkach gdzie pojazd nie nadaje się do samodzielnego poruszania się holowanie lub przewóz lawetą nie tylko z miejsca wypadku lub popsucia się pojazdu, także np.: z garażu czy parkingu do mechanika czy nawet w miejsce złomowania. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu w sytuacjach, które często trudno sobie wyobrazić a mogą mieć miejsce np.: dowcip polegający na wstawieniu pojazdu między drzewa lub do rowu. Gdyby po wypiciu alkoholu nie wiedzieli Państwo co zrobić z samochodem, który rano musi znaleźć się pod Państwa domem, nie ryzykujcie jazdy samodzielnie, dzwońcie do Pomocy Drogowej Chojnowski a Wasz samochód bezpiecznie i szybko znajdzie się na miejscu, często wychodzi to wszystkim na zdrowie i w brew pozorom będzie dużo, dużo taniej.
Jeśli niestety ulegliście Państwo wypadkowi, profesjonalnie załatwimy za Was wszystkie formalności, pomożemy napisać oświadczenie dla zakładu ubezpieczeń, wskażemy i zawieziemy do hotelu, lekarza, apteki, sklepu, zabezpieczymy samochód, pomożemy wybrać warsztat naprawczy, wezwiemy odpowiednie służby, doradzimy w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych.
Nasze usługi są: szybkie, profesjonalne, uniwersalne i co bardzo ważne ładunki w postaci przewożonych aut są ubezpieczone!

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę