Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

KONFERENCJA SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZA SEKCJI EMERYTÓW I RENCISTÓW LUTY 2014

W dniu 19 lutego odbyła się konferencja sprawozdawczo-wyborcza Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów

 

W imieniu Zarządu Okręgowej Sekcji Emerytów na konferencję przybyła Kol. Irena Grabowiecka Wyróżniający się działacze Sekcji otrzymali od Kol. Prezes Oddziału Aleutyny Kołos podziękowania i parasole z log ZNP. Obrady prowadziła Kol. Hanna Jabłońska. Ustępujący Zarząd Sekcji z Kol. Heleną Polewaczyk złożył sprawozdanie z czteroletniej działalności, uzyskując absolutorium. W wyniku wyborów wybrano nowe władze Sekcji. Przewodniczącą  ponownie została Kol. Hela Polewaczyk, a w skład Zarządu Sekcji weszły następujące osoby: Hanna Jabłońska, Halina Stremiłowska, Danuta Żelechowska, Henryka  Ćwiklinska, Zofia Łopińska, Teresa Rucińska, Maria Romanowska, Stanisława Chmielewski, Alina Cichocka, Stefania Zajkowska i Irmina Boguska. Wybrano także delegatów na konferencję oddziałową i okręgową konferencję Sekcji Emerytów i Rencistów w Białymstoku.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zarząd Oddziału
wt, 14 kwietnia 2015 09:31
Data ostatniej edycji: wt, 21 kwietnia 2015 11:36:48

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę