Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@
Dr. Hauscha

Dr. Hauscha

Dr. Hauscha - przyjazne dla człowieka, nowoczesne preparaty do pielęgnacji całego ciała.

 

Zabiegi Dr. Hauscha posiadają holistyczne podejście do pielęgnacji ciała i duszy człowieka na wszystkich jego poziomach: fizyczno – energetycznym, emocjonalnym i duchowym. Wszystkie te elementy odgrywają zasadniczą rolę w osiągnięciu zdrowej, zrównoważonej skóry.

            Klasyczny zabieg Dr. Hauscha obejmuje:

- rozgrzewającą kąpiel stóp

- masaż stóp, rąk i dekoltu

- odprężającą limfostymulację z użyciem pędzelków, dającą efekt pobudzenia limfy w tkankach

- specjalistyczną pielęgnację twarzy nastawioną na normalizację każdego stanu skóry

            Zabieg pielęgnacyjny Dr. Hauscha zapewnia głęboki relaks wprowadzając uczucie równowagi wewnętrznej, lekkości i spokoju, co daje efekt pięknie rozświetlonej, dobrze napiętej skóry

            Dr. Hauscha opracował metodę produkcji kosmetyków roślinnych uwzględniając przy tym cykl dobowy, fazy księżyca i pory roku, by uzyskać najskuteczniejsze esencje roślinne, które wspierają skórę w jej naturalnych zdolnościach odżywczych i regenerujących

            Składniki kosmetyków Dr. Hauscha to wysokowartościowe olejki, naturalne woski, rośliny lecznicze, które pochodzą z własnego ogrodu, uprawianego metodą biodynamiczną lub  są sprowadzane z kontrolowanych biodynamicznie upraw albo też pochodzą ze zbiorów roślin dzikorosnących.

            Kosmetyki Dr. Hauscha nie zawierają żadnych chemiczno – syntetycznych substancji konserwujących, barwiących ani zapachowych. Dlatego posiadają one certyfikat BDIH „Kontrolowany kosmetyk naturalny”, nie zawierają pochodnych ropy naftowej, parabenów, silikonów i Peg.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę