Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

DZIEŃ KOBIET

 


       11 marca chłopcy zaprosili wszystkie dziewczęta na uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Spotkaliśmy się na świetlicy, gdzie nasi mężczyźni czekali już z niecierpliwością, aby zaprezentować to, nad czym pracowali od dłuższego czasu. Wszystko zaczęło się od prezentacji multimedialnej zdjęć koleżanek z internatu. Niektóre dziewczęta wyglądały ślicznie, inne zabawnie, a jeszcze inne zarówno ślicznie jak i zabawnie. Kolejnym punktem programu było przedstawienie pt. „Współczesny Kopciuszek,” w którym to chłopcy przebrani w sukienki i w pięknych makijażach przeobrazili się w prawdziwe damy dworu i królewnę. Bajka oczywiście skończyła się happy endem, a radości, jakiej dostarczyło widowisko nie da się opisać. Ostatnim punktem programu była prezentacja wesołych scen z życia kobiet, jak również wręczenie koleżankom upominków oraz wychowawczyniom, pani kierownik i pani dyrektor kwiatów.


Foto:
Foto:
Iwona Puciłowska
wt, 19 maja 2009 08:31
Data ostatniej edycji: wt, 19 maja 2009 08:45:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę